Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на третокурсниците PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на третокурсниците J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на третокурсниците ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на третокурсниците 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на третокурсниците EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на третокурсниците EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на третокурсниците EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на третокурсниците EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на третокурсниците EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на третокурсниците EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на третокурсниците EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на третокурсниците EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на третокурсниците EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на третокурсниците AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на третокурсниците

+6
Soul Faei
Елизабет Тейлър
Розали Кълън
Елинор Търнър
Elizabeth M.
-Valeria
10 posters

Go down

Герои на третокурсниците Empty Герои на третокурсниците

Писане by -Valeria Пон Яну 16, 2012 6:58 pm

Име:
Години(16):
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Дарба(не е задължително, ако имате гледайте да не са прекалено много и да не се повтаря сред останалите потребители):
Ментор:
Талисман(по желание):
Снимка(пожелание):
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Elizabeth M. Чет Яну 19, 2012 12:43 am

Име: Елизабет Сънфейд (или за по-кратко Ели)
Години: 15
Външен вид: Ели е дребничка, с малко личице, чипо носле и лунички. Има големи проницателни зелени очи и дълга къдрава червена коса. Кожата й е порцеланово бяла, а усмивката загадъчна и топла. Понякога погледът й е леко отнесен, но друг път те кара да изтръпнеш, да се усмихнеш нервно и плахо да сведеш глава надолу.
Характер: Тя е мила и усмихната, почти винаги весела и обича да намира нови приятели. Най-важните неща за нея са приятелите, музиката (рок и метъл), рисуването и, разбира се, книгите. Свири на барабани, а рисунките й са абстрактни. Често я питат какво точно е нарисувала, когато картините й всъщност символизират самата нея и нейните представи за света. Ели мрази да я лъжат, да я пренебрегват или някой близък да й се сърди. Не обича да спори, но ако някой обижда неин приятел веднага би го защитила. Тя обича и да пее, макар и да не го прави чак толкова добре. Понякога (или всъщност доста често) се лигави като малко детенце, но това е нейният начин да се забавлява, въпреки че доста хора не разбират това.
История: Родена през 1996 година, Елизабет винаги е била усмихната, независимо от това, през колко трудности е минала. Когато е на 4 години, баща й умира от тежка форма на туберколоза. Остава сама с майка си и едногодишното си братче. Майка им много ги обича, но й е трудно да се грижи и за двамата, затова Ели й помага във всичко и върши домакинската работа. В училище нещата не стоят по-добре. Съучениците й не я харесват, смятат я за странна заради музиката й и нещата, които рисува. Това обаче не я обезкуражава да търси нови приятели и скоро тя открива едно момче и едно момиче, които споделят нейните интереси и я харесват такава, каквато е. Това са най-щастливите дни от живота й. Те, за съжаление не продължават дълго. Няколко дни по-късно разбира, че приятелят й е в болница. Забързана да го види, тя едва не се блъска в качулатия, който я посочва и... променя живота й. Още същата вечер майка й я изпраща в Дома на мрака. Позитивна както винаги, Ели се надява да намери там добри приятели.
Дарба: може да сътворява фалшиви спомени
Ментор: Елинор Търнър
Elizabeth M.
Elizabeth M.
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 45

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Елинор Търнър Чет Яну 19, 2012 1:52 am

Одобрена си, само ни кажи името на момичето което ще използваш за лик (:
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Elizabeth M. Чет Яну 19, 2012 3:35 am

Мерси Smile А името не може ли пак да е Елизабет?
(П.П. Дани Джаксън помоли да си влезеш в скайпа)
Elizabeth M.
Elizabeth M.
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 45

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Розали Кълън Нед Яну 22, 2012 4:05 am

Име : Розали
Години : 16
Външен вид : Розали има дълга и права руса коса.Тя е слаба и висока.Очите и са светло кафеви и проницателни.Усмивката и е леко надменна на моменти.Кожата и е много светла,без лунички.Облича се елегантно,но не прекалено.
Характер : Понякога изглежда студена,но тя не е такава.Хората я мислят за твърда и безчуствена,но тя е много лесно ранима и обича силно.Готова е на всичко за приятелите си.На моменти може да е леко дръпната.В повечето случей е забавна и енергична.Свири на пияно и флейта.Малко мързелива,не обича да прави излишни неща.За нея най-ценните й вещи са книгите й,колекцията от филми и фотоалбум със снимки на семейството й.
История: Родена е на 19 юни 1996 година.Майка й умира когато тя е на 10 и това оставя болезнена рана в нея.Живее с баща си и по-голямата си сестра.Баща й умира малко преди тя да бъде изпратена в Дома на мрака.И както една вечер се прибирала от училище съдбата решила,че точно тя ще бъде онова момиче с променения живот.Когато сестра й разбира какво става с Роуз провеждат дълъг разговор и в крайна сметка сестра й я праща в училището.Розали се надява,че и там ще намери добри приятели каквито е имала до сега.
Дарба : Тя открива,че може да лекува рани.Отначало само дребните охлузвания,но се надява,че ще я развие.
Ментор : Еленор Търнър
Розали Кълън
Розали Кълън

Брой мнения : 46

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Елизабет Тейлър Съб Фев 25, 2012 11:37 am

Име: Елизабет Тейлър / на кракто Ели или Бети
Години: 16
Външен вид: Бети е слава и висока около 170 сантиметра. Очите и са тъмно кафяви, почти черни. Косата и е дълга и лека чуплива. Цветът и е кестеняв с червеникав отенък. Кожата и е тъмна, сякаш има лек тен. Облича се елегантно, обича модата. Но не пренебрегва и спортният стил.
Характер: Бети е затворена на моменти. Предпочита да се справя сама с проблемите си, защото не иска да товари приятелите си. Добър слушател е също така и добър приятел. Обича предизвикателствата. Реши ли, че иска да постигне нещо не се отказва докато не го направи. Умее да скрие тъгата си зад усмивка и да изглежда така сякаш всичко е наред. Обича приятелите си, а също така музиката и книгите.
История: Бети има по-голяма сестра. Те живеят заедно с родителите им. Въпреки добрите си постижения в училище за родителите и тя никога не е достатъчно добра. Винаги я критикуват. Тя се стреми винаги да дава най-доброто от себе си. Когато е на 14 година най-добрата и приятелка изчезва. Това съсипва Бети и и оставя дълбока рана. Колкото и да се бори не може да превъзмогне загубата и. За това тя често изглежда тъжна. Надява се, че един ден отново ще я види. Живота и се преобръща в деня, който разбира, че трябва да отиде в Дома на мрака. Сестра и я подкрепя, но родителите и не желаят повече да имат нищо общо с нея. Бети постъпва в училището с надеждата да срещне нови приятели и поне за някого тук да бъде достатъчно добра.
Дарба: Нейната сила е в писането. Със своите думи омайва читателите.
Ментор:
Талисман: Сребърно колие подарък от най-добрата и приятелка
Елизабет Тейлър
Елизабет Тейлър
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 6

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by -Valeria Нед Фев 26, 2012 12:22 pm

одобрена си Smile) Добре дошла сменям ти името на Елизабет Тейлър
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Елизабет Тейлър Нед Фев 26, 2012 1:23 pm

Мерси
Елизабет Тейлър
Елизабет Тейлър
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 6

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Soul Faei Сря Апр 04, 2012 4:59 am

Име: Soul Faei

Години: 17

Външен вид: Soul e високо момиче, около 1. 72 см. Изглежда винаги изискано, красотата и е естествена. Леко розовите и` бузи се вписват чудесно с бледата и` кожа, и дългата и` черна коса. Очите и` са винаги черни, изпълнени с безчуствие и разруха. Макар и прелестна красавица, Soul може да изглежда по зловещо и от самия Дявол.

Характер: Тя е доста недружелюбна и трудно допуска другите създания близо до себе си. Момичето крие твърде много тайни, което я кара да изглежда много мистериозна.Човек трудно би спечелил доверието и уважението и`. Soul e от затворените типове, никога не приема помощ от никой, дори и ситуацията да е смъртна. Малко са нещата, които я вълнуват. Най вече тъжни поеми и музиката.

История: Soul е младо момиче, което не знае много за миналото си, това я натъжава доста, въпреки това тя никога не говори за него. Тя не знае нищо за родителите си, единственият спомен, с който е израстнала е убийството им от човешки създания. След убийството на родителите и`, тя остава сирак, но бива отгледана от възрастна жена, която я намира да се скита по улиците. На 17-тият и` рожден ден, пастирката и` умира...Soul претърпява поредната загуба, която я довършва психически и тотално. От тогава тя не разговаря с никого, докато не получава покана за Дома на Мрака, където с колебливи надежди тя би заключила нови приятелства.

Дарба: Тя може да има видения за бъдещето, предвижда неща, които ще се случат след време, но в повечето случаи те са нещастия.

Ментор:

Талисман: Нейният малък сребърен кинжал.

Soul Faei

Брой мнения : 3

http://www.wix.com/emogirs/onelostsoul

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by -Valeria Сря Апр 04, 2012 8:50 am

одобрена
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Soul Faei Чет Апр 05, 2012 2:45 am

Благодаря ви. ^^

Soul Faei

Брой мнения : 3

http://www.wix.com/emogirs/onelostsoul

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Майкъл Найт Вто Апр 17, 2012 12:58 am

Образ:
Герои на третокурсниците Tumblr_m2m54q5E6L1rsggajo1_500
Logan Lerman


Име: Здравейте. Казвам се Микаел Тревино, но... имаше момент в живота ми, който беше пълна промяна за мен. Беше наскоро, но... трябваше да си избера собствено име. Избрах си да се казвам

Майкъл Найт!

Години: Аз съм на сладките шестнадесет


Дарба: Да.. на скоро бях белязан. Точно така.. един от синовете на Никс и т.н. Дарбата, която имам е да.. рисувам... Така де.. по-точно исках да кажа е, че мога да материализирам моите рисунки. Примерно.. рисувам роза и след секунда имаш истинска роза в ръцете си. Какво мислите? Готино.. а?


Външен вид: Как изглеждам ли? Еми когато вляза в залата всички приказки спират, погледите се насочват към мен и момичетата остават без дъх и припадат.. може да пропуснем припадането, но да. СЕКСИ СЪМ! Какво друго да кажа за външния вид. Имам много красиви светло сини очи, прическата ми не е много дълга... обичам да се подстригвам.. за облеклото ли? Ами.. обичам да нося дънки, тениски.. има моменти, когато може да ме видите и със много секси костюм, но това е когато има някакъв специален повод. Не отказвам да облека и някоя риза и имам син полумесец на челото. Искате снимка ли?
Герои на третокурсниците Tumblr_m2lyr5Ztim1rowy6vo1_500
Добре де.. добре.. шегувах се.. ето.. вижте, колко съм секси!
Герои на третокурсниците Tumblr_m2lo8j683Q1qljqdfo1_500

Знам.. знам.. реакцията ви!
Герои на третокурсниците Tumblr_m29zcpG22e1r3dbiso1_500


Характер: Какво? Характер? Какво е характер? Шегувам се.. разбира се, че знам какво е. Просто.. ви показвам моя характер, като говоря. До сега ви казах, толкова много неща.. не разбрахте ли, кой съм аз? А? Аз съм Дядо Коледа! *смях* Не.. сериозно.. ами аз съм мил, чувствителен, плача на романтични филми, търся перфектната поло... чакай малко.... не казах ли вече, че съм белязан? Не? Еми... да.. аз съм новак, който иска да стане лош вампир.. мисля за себе си и за собствената си красота. Искам да имам всичко, но никой да не ме притежава.. МЕН и което е мое... Да помисля за нещо друго, ами да.. секси съм.. - това би трябвало да ви подсети, че съм наперен- алчен.. от време на време.. *ЕЙ.. НЕ МИ БАРАЙ ГАДЖЕТАТА!!* говорех на потребителите, които четат темата ми в момента.. и.. нещо друго ли? Ами.. имам супер сили.. много готини супер сили.. нека ви Twisted Evil

История: Ох.. от къде да започна...изчакайте да се приготвя..
Герои на третокурсниците Tumblr_m2m3if12d91rsvzqbo3_250
Така.. готов съм.. започвам! Слушате ли ме?



Имало едно време.. в едно далечно.. кралство наречено училището за вампири или по-скоро домът на мрака.. аа.. глупости.. ще разказвам, като нормален човек. Значи.. преди около 100-200 години пра пра дядо ми, който е бил много.. много готин мъж е бил превърнат във Вампир... ето това е дядо!
Герои на третокурсниците Tumblr_ls2vf9sSKi1qzkk9fo1_500
Та.. пра пра дядо ми, който бил новак.(вече е Вампирясъл). и учел в това училище, в което и аз съм учил бил един от най-известните там. Казвал се Ерико Тревино, но си сменил името.. на Ерик Найт.. точно от там ми дойде идеята за моето име.. по-скоро.. откраднах си неговата идея и се кръстих Майкъл Найт. Все пак той е единствения човек, когото обичах... дядо ми постоянно се занимаваше с братовчедите ми, защото бяха кръстени на него, баща ми избяга с някакво момиче на моята възраст и аз останах да живея с майка ми, която си намери гадже. Беше някакъв тип, който вярваше в църквата.. както и да е.. исках да кажа, че единствения човек, който се грижеше за мен беше пра-пра дядо ми. Защо мисля така. Еми той беше вампир... единствения вампир в семейството. Всички го мразеха, а само аз.. пет годишното хлапе му се радвах като го видя. Даже смятах, че това нещо на челото му е супер готино. Обожавах историите му за "Домът на нощта", но един ден той трябваше да замине на някъде.. и аз не разбрах какво ми каза.. така с него започнахме да се виждаме по-малко и по-малко, докато накрая се виждахме по два-три пъти в годината. Чувствах се самотен. Младо момче, като мен.. едва навършил шестнадесет..още ученик.. Нямах много приятели в училище, заради лошите ми връзки. Ами да... аз бях лошо момче.. чакай.. аз още съм.. така де.. през деня бях ученик, а през нощта.. играех покер, рисувах графити и какво ли още не по улицата, докато.. ами един ден.. по-скоро.. деня след рождения ми ден.. дойде мига, в който бях белязан. Всички знаеха какво става, когато те изберат. Промяната... ако не отидеш в това училище.. си погубен. Смятах, че ще намеря училището за вампири, но това беше невъзможно. Нямаше на кого да се доверя. Всички ме избягваха.

Нека ви разкажа по-подробно за деня, в който се случи. Случи се в понеделник.. третия час.. беше математика. Много добре го помня, защото заспивах от скука, но когато видях един пич.. мъж.. в роба, който ме посочи и ми каза "Микаел Тревино.. ти си избран от Никс, за да станеш едно от нейните деца" (казах го със дебел глас, като някой зъл чичко) Така де.. и аз паднах от стола. Не знаех какво става, но усещах болката. Беше пареща болка на челото и когато се изправих видях.. видях всички как ме гледат и бавно се дърпат от мен. Първото нещо, което направих е да избягам от стаята. НЕ.. не ме беше срам от белега ми.. ходеше ми се до тоалетна.. така де.. отидох до тоалетна и след като си свърших работата.. да сериозно говоря.. ходих до тоалетна не ми се смейте!... така де.. се видях в огледалото. Бях.. белязан и на главата ми имаше светло син полумесец. Не знаех какво става.. какво да правя. Излязох от училище и понеже бях още малък нямах кола, за това си взех колелото и потеглих към вкъщи. Въртях педалите като луд. Исках да стигна на време, но.. дори и да беше мрачно време усещах болка.. пареща болка в очите. Спрях се и бръкнах в раницата си, за да намеря бейзболната ми шапка, която ми спаси живота.. еми да.. спаси го, защото докато ровичках в раницата ме блъсна една кола. Не помня много добре, какво стана. Въртях се по покрива й и изгубих съзнание.. Абе.. направо ме отнесе някакъв луд шофьор. Мислех си, че умрях, но.. точно обратното.. събудих се, защото пра пра дядо ми разбрал за промяната ми. Тръгнал да ме търси и.. без да иска ме блъснал с колата.. представяш ли си.. човека не ме видял.. искал да си пусне Диска на Елвис Пресли.. така де.. след като ме блъсна ме качил в колата и ме откарал в училището.

Приятно ми е да се запознаем.. аз съм Майкъл Найт!

Специални амолети:
Ето този рижав дебеланко, който ме притежава
Герои на третокурсниците Tiger01


Допълнителна информация: За сега нищо
Майкъл Найт
Майкъл Найт
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by -Valeria Вто Апр 17, 2012 1:43 pm

Уникален герой Smile Напрвоо ,на моменти ми се насалзиха очите от смях! хД Одобрен си ,добре дошъл
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Isabelle. Съб Юни 09, 2012 2:46 am

Здравейте! sunny Името ми е Изида Родригес Razz , накратко Изи. На 15 години съм и долетях от Лос Анджелис. Висока съм около 1,70. Имам дълга,права руса коса и морско-сини очи. Обичам да се обличам ежедневно и мравя да се правя на СУЕПЕРМОДЕЛ. Винаги съм била само с единия крак в модата Very Happy .През свободното си време обичам да рисувам или да плувам - това ми е в кръвта.Мразя да съм сама (или с приятели,или с гаджето), но пък обичам нощите. Приела съм се за нощно създание! Харесва ми да съм заобиколена и от старите ми приятели(да, те все още ме приемат за една от тях!).Не мога да живея без 2 неща:
1.Музика - ОБОЖАВАМ Я!
2. Водата и плуването - Те са моята дарба!
Мразя да ме лъжат и да отмъщавам. Харесва ми да уча, но обожавам да се забавлявам cheers . Аз съм чувствителна,авантюристка и не ме е срам да си показвам чувствата.
История!? Не съм особено добра по този предмет. Шегувам се! Е...моята история е такава: Преди мнооооооого години моите пра-пра-пра баба и дядо Родригес се скарали с техни приятели (Томас и Изабел Санчес). Спорът се родил така - сем.Санчес искали да купят къщата ни, но тя била като имение и двете страни имали разногласия относно цената. Та...накрая се споразумяли. Един ден докато пра-пра-пра баба и дядо и детето на сем.Санчес пътували, катастрофирали! Санчес били бесни и се заклели да си отмъстят. Те и до днес са живи! Знам го, защото тяхното второ дете се оказало Ловец и ме Беляза преди 2 месеца. Майка ми беше съкрушена и се самоуби, после и баща ми. Обадих се на последният ми останал човек, а той ме доведе в това прекрасно училище, което чувствам като свой дом. Моят ментор Еленор Търнър и Никс бяха така добри да ме приемат под закрилата си. Аз имам връзка с водата!
Талисман ми е тази малка топка косми: Герои на третокурсниците 40198654


Последната промяна е направена от cvetu4e на Вто Юни 19, 2012 6:54 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by -Valeria Вто Юни 12, 2012 2:23 am

одобрена си
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Isabelle. Вто Юни 12, 2012 5:10 am

Благодаря!
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Siesta Вто Юни 12, 2012 5:20 am

Здравейте!Аз съм Сиеста Редфиш.Знам много смешно име.Много хора са ми го казвали.На 15 съм.Много обичам да чета .Всякакви книги.Е любими ми са любовните.В миналото ми училище всички решаваха че има ли спор аз мога да го реша.Всички казваха,,Да отидем при Сиси и тя да реши кой крив и кой прав''.В последно време ролята не съдя ми хареса.Аз съм от по-кротките хора.Никой не мисли,че бих направила нещо спонтанно.Много са си прави хората.Всичко преди да направя първо го обмислям.Винаги съм държала на приятели те си.Бих дала всичко за тях.Много рядко мога да намразя някой.За това как се обличам е миииии???Така както му се вика ,,примерно''.Как изглеждам???Много хора мислят че съм красива.Казват ,,Виж се каква си принцеса!Висока,стройна,слаба,с добре оформено деколте(ако ме разбирате Wink ),с кафяви очи и същата на цвят коса.Всеки би ти завиждал''.Може и да е така.Но не ми пука все пак нали най важно е какъв си от вътре а не отвън.
История???От къде да започна?Най-добре от началото.На практика съм сирак.Когато бях на 8 в нас влезнаха крадци.Мафйоти.Дядо ни остави голямо наследство.Той умря при банков обир.Както и да е.Мафиотите убиха мама пред очите ми.Баща ми и аз останахме живи.за да няма улики те изгориха дома ни.Ние бяхме там в дима.Преместихме се при баба.А да имам брат на 18 .Винаги се е грижил за мен.Странно но той попринцип си живееше при баба.Баща ми замина за командирофка и повече не се върна.Родена съм в Мексико.Макар и да нямам типичните мексикански черти.Последния ден когато бях човек си беше скапан.Една която се прави на най яката примадона в училище ме предизвика.За да й докажа че не трябва да се закача с мен ме предизвика да отида до човека които тя ще ми покаже и да го целуна по устните.Аз тъпата се съгласих и човека който тя ми показа всъщност се оказа ловец на вампири.Той ме беляза.Така до днес.
Дарбата ми е да разбирам животните.На практика да си говоря с тях което звучи доста откачено.
Ментора ми е Хенри Магонагъл.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Siesta Вто Юни 12, 2012 5:23 am

Имам въпрос как да получ а котка?Question
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 13, 2012 3:57 am

Сайлас Снейк
16 годишен.
Висок,с кафява къдрава коса,мускули и кафяви очи.Много често нося черна тениска защото моят приятел ме посаветва така.Нося дънки понякой път и къси панталони.Кецовете ми са черни и бяли, но нося и бели както и маратонки в същите цветове.
Аз съм вампир с много характери.Обичам да съм около приятели и обгрижвам гаджетата си по най добрия за тях начин.Даржа на приятелите си и мразя насилието.Много приятели казват че съм малко срамежлив.Схващам бързо.Падам си романтик.Когато се поотпусна ръса големи глупости но смешни.
Роден съм в Калифорния.Имах голяма сестра която умря на 10 при катастрофа.Родителите ми останаха живи но мама е в инвалидна количка.Скоро проходи но се разболя.Баща ми се разведе с майка ми и аз и тя останахме сами.След време мама си намери мъж и забременя.Мъжът се казваше Смит Снейк.Той е лувец на вампири.Майка ми роди и една вечер се събудих защото Смит ме събуди.Каза ми че ще е по добре да се махна от тук.Майка ми имала много работа а неможела да се справи с всичко.Аз отказах, но Смит ме беляза.Така дойдох тук.
Да овладявам всички спортове.
Сайлъс Мортин(На скоро разбрах че имам близнак който е вампир завършил промяната.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by -Valeria Пон Юни 18, 2012 12:26 pm

одобрен
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Empty Re: Герои на третокурсниците

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите