Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на четвъртокурсниците Vol.6 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на четвъртокурсниците Vol.6 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на четвъртокурсниците Vol.6

5 posters

Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by -Valeria Пет Юни 22, 2012 2:42 am

Име:
Години(17):
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Дарба(не е задължително, ако имате гледайте да не са прекалено много и да не се повтаря сред останалите потребители):
Ментор:
Талисман(по желание):
Снимка(пожелание):
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by Кристофър О'Браян Чет Юни 28, 2012 8:08 am

Име: Кристофър О'Браян
Години(17): 17
Външен вид(поне 4 реда): Кристофър е висок с мускулесто тяло.Кожата му обикновено е бяла,но може бързо да потъмнява.Има сини очи и руса коса.Както следва,има по една трапчинка на всяка от бузите му и една малка татуировка под формата на звезда под лявата ръка.Обича да се облича спортно-елегантно и дрехите му винаги са били маркови.Един от любимите му аксесоари,които обожава да носи са неговите шапки,които колекционира от доста малък.Традиция е за него,когато посети някоя страна или град,да си закупи шапка от там.
Характер(поне 5 реда): Като цяло,Кристофър е разглезено богаташче,което е свикнало да получава това,което иска.Надменен и се държи леко подигравателно с останалите хора.Обича да ги обсъжда и да създава драски помежду им.Не обича да го командорят.Свикнал е да прави това,което иска и науми ли си нещо,няма човек,който да може да го спре.
История(минимум 7 реда): Кристофър още от раждането си е обграден от цялото внимание на света.Роден в богато семейство,момчето винаги е получавало това,което иска.Разглезен,винаги иска да бъде на неговото.Няма братя и сестри.Крис винаги е бил надут или поне се е правел на такъв до момента на неговото 'белязване'.В този момент остава съвсем сам,без родители и парите на семейството му,тъй като те започват да се срамуват от самия него.На сем. О'Браян им отнема доста време да се нагодят с мисълта,че единственото им дете е вече 'син на мрака' ,но успяват и след това отново започват да го подкрепят.Въпреки че всичко започва,така както е било,Крис не си възвръща своето 'АЗ' ...
Дарба: Имитация (способността му позволява да имитира всички останали дарби,но за целта трябва да бъде видяна самия Крис.Недостатъка на способността е,че може да имитира само по една способност-само тази,която последно е видял)
Ментор: ...

Кристофър О'Браян
Кристофър О'Браян

Брой мнения : 1

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by Анджела Питърсън Чет Юни 28, 2012 8:29 am

Име: Анджела Питърсън
Години(17): 17
Външен вид(поне 4 реда):Анджела Клеър Питърсън е висока около 168 сантиметра с рус цвят на косата,която стига почти до кръста й. Зеленикавите , дълбоки очи на момичето привличат внимание още на пръв поглед. Малката трапчинка на бузата се появява само когато Анджи се усмихне. Носа й е прав ,но малко чип в края. Устните на Питърсън са леко извити в усмивка по природа, плътни,но не дебели. Тялото й е не много слабо,но не и пълно - спортна натура. Цвета на кожата на момичето и бял,дори прекалено. Има татуировка изобразяваща китайския знак за надежда в долната част на кръста си
Характер(поне 5 реда):Обикновено,или
не чак толкова, момиче..Весела и усмихната, голям инат,някои хора я мислят за доста енергична,не се спира на едно място и често си навлича неприятности.Макар,че от момичето се очаква да е умна и послушна,но не е точно така. Тя обожава да се закача с приятелите си и доста често прехвърля вината си върху тях. С други думи тя е лудата глава в семейството,на която не й пука колко шамара ще отнесе. Обожава да е сред природата , прекарва свободното си време в катерене и баскетбол, понякога рисува и доста често отпуска чрез музика. Понякога е доста несдържана и често се озовава при различни хора, които често се оказват неправилния избор. Не обича да е сама,затова като пчела лети от цвете на цвете,но често се озовава върху бодил.
История(минимум 7 реда):Анджела Питърсън е родена на тридесети ноември в Лондон. Семейството й е съставено от майка - Даяна Питърсън и баща - Джон Питърсън. Тримата живеят спокоен живот в голяма къща край реката. Всичко за семейството вървяло по мед и масло,но всяко хубаво нещо има и край. В деня на "белязването" си ,Анджи не се чувства по-различно от всеки друг обикновен ден,но в мига, в който вижда какво прави странника с нея и осъзнава,че не е нещо хубаво,всичко се променя. Въпреки,че момичето търси разнообразие,това не й се отразява много добре, около месец стои затворена вкъщи,но в крайна сметка се отпуска и приема същността си. Питърсън обожава вампирската си същност,колкото и странно да звучи.
Дарба- проекция (способност, с която можеш да дадеш живот на мислите си. Проекцията трае само десет минути)
Ментор:....

Анджела Питърсън
Анджела Питърсън

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by -Valeria Чет Юни 28, 2012 9:48 am

одобрени и двамате Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by Mikail Вто Юли 10, 2012 1:01 am

Нейт Редфиш
17
Висок метър и осемдесет.С кафява коса.Наподобяваща цвета на шоколад.Имам също шоколадови на цвят очи.Обличам се с това с което ми е удобно и ми харесва.
Аз съм добър човек.Предпочитам да гледам телевизия,но на някой от научно популярните канали.Държа да приятелите си и за нищо на света не бих ги предал ии наранил по някакъв начин.Имам сестра.Тя е всичко за мен.Живота си бих рискувал за да я опазя.Е разбирасе съм романтик.Кое моме не е?обещавам че момичето ми никога няма да бъде наранено и винаги ще бъде защитавано от мен.Готов съм да простя всяка грешка стига човека да се покайва за нея.
Нейт е отраснал при баба си.Знае че има сестра две години по малка от него.Не знае нищо за родителите си.Един ден сестра му идва при него.Дни по късно тя е белязана и Нейт се опитва да я открие.Търсейки я покрай училището среща лувец и той е белязан.Нейт гледа от хубавата страна на нещета и си мисли че ще може да е съсъ сестара си непрекъснато.Мигове след тази мисъл той почва да кашля и плюе кръв.Не знае какво става с него.След малко отваря очи мислейки си че е в леглото си и е сънувал.Осъзнава че жадъва за течност която до сега не е вкусвал.Жадува за кръв.
Дарбата му е да кара телата или течностие да сменят температурата си.
Mikail
Mikail

Брой мнения : 5

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by -Valeria Вто Юли 10, 2012 2:20 am

одобрен си
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by Veronica. Нед Юли 15, 2012 8:09 am

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Tumblr_m6xp69JZEA1rw4vnqo1_500_large
Име:
Вероника

Години(17):
17

Външен вид(поне 4 реда):
Имам пясъчно руса коса, която пада на попринцип прави кичури, но с моя позната измислихме начин и да я къдря на големи, красиви масури, които да скъсяват дължината й, която попринцип е някъде до над кръста. Очите ми.. Обожавам ги. Те са с морско син цвят и всички ги харесват. Някои хора казват, че зъбите ми са като перли, но аз ги възприемам просто като бели камъчета насред устата ми, ала все пак ги харесвам, защото придават известен чар на усмивката ми. Кожата ми е тъмна, все едно прекарвам всичкото време от живота си на слънце, но аз излизам рядко и то предимно вечер, тогава се чувствам по-добре сред хората, иначе съм скрита зад прозорците на дома ми. Фигурата ми е стройна и висока, което е наистина хубаво, защото мога да нося всякакви дрехи, пък и хората харесват повече хора с.. да речем по-секси тяло.

Характер(поне 5 реда):
Предимно самовлюбена, да. Не мога да си представя живота без моето огледало, което всъщност не е нищо особено, но ми позволява да изглеждам брилянтно. Обичам дългите разходки по брега на морето или сред дърветата на гората. Хората, прекарващи времето си с мен често ме описват като затворена, но забавна. Харесва ми, да разсмивам околните, да се смея заедно с тях. Също така съм много чувствителна. Ако някой около мен плаче съм сигурна, че и аз ще се разплача, дори да не ми е тъжно, просто защото понякога нещо ми става и ставам.. Знам ли, един вид добра. Сприятелявам се трудно, защото никой не харесва лошите и самовлюбени хора. Манипулирам хората за моя изгода. Мога да се подигравам, да наранявам и да отмъщавам жестоко, на тези, които ми причинят лоши неща.

История(минимум 7 реда):
Майката и бащата на Рони са живеели в малък град, намиращ се в Онтарио. След като не виждат бъдеще там, се местят в друго градче, което отново не е особено голямо. Малката Вероника още от малка започва да пее много хубаво и родителите й я записват във вокална група. Когато става на десет години започва да ходи на концерти и да пее на голямата сцена. Оттогава решава, когато порастне да се занимава с пеене.
Един ден, когато Рони е на петнадесет години, с родителите си претърпяват катастрофа. Те почиват в болницата, а Вероника има травма на крака си. За година и половина обаче, вече може да танцува и да тича, заедно с приятелите си. Шокът, че може да претърпи отново нещо такова, я кара да се движи пеша почти навсякъде, независимо дали е много далеч. Години наред тя оплаква родителите си, дори и сега.
Когато става на седемнадесет среща мъж, с пепеляво руса коса, който й предлага питие. И така след като се прибира у дома, мъртво пияна, тя открива на челото си полумесец, който сякаш чак сега започва да я боли. И ето я тук сега, решена да стане истински вампир.

Дарба:
Когато докосне някой може да види какво хубаво ще му се случи в бъдеще, но опита ли да му каже - все едно няма глас, затова тя трябва да запази всичко за себе си.

Ментор:
...

Талисман(по желание):
Малко зайче, закачено на телефона й.

Veronica.

Брой мнения : 1

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by -Valeria Вто Юли 17, 2012 6:56 pm

одобрена си
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.6 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.6

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите