Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Бланка за попълване; PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Бланка за попълване; J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Бланка за попълване; ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Бланка за попълване; 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Бланка за попълване; EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Бланка за попълване; EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Бланка за попълване; EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Бланка за попълване; EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Бланка за попълване; EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Бланка за попълване; EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Бланка за попълване; EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Бланка за попълване; EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Бланка за попълване; EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Бланка за попълване; AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Бланка за попълване;

5 posters

Go down

Бланка за попълване; Empty Бланка за попълване;

Писане by -Valeria Сря Май 22, 2013 2:41 am

Име:
Години(16,17,18,19):
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Дарба(не е задължително, ако имате гледайте да не са прекалено много и да не се повтаря сред останалите потребители):
МенторSadсамо за учениците)
Талисман(по желание):
Снимка(пожелание):

*Героя ви се пуска в нова отделена тема!
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by Nas Enver Пет Юни 07, 2013 12:18 am

Име: Katherine Nas Enver
Години:17
Външен вид: Катрин е висока около 1.70м. Тя има дълга тъмно кафява коса, която в повечето време носи свободно пусната. Очите на Катрин са светло кафяви, с много малко зелено по крайщата. Също така има сърцевидна форма на лицето, а кожата й е с лек тен. Катрин има много добър вкус за обличане.
Характер: Катрин е много мистериозно момиче. В един момент изглежда сладка и добричка, а в следващия може да изглежда зловещо и мрачно. Тя е сравнително общителна, но когато се ядоса става опасно. Не е много доверчива и почти не споделя с никого. Трудно намразва човек, но когато го намрази-мрази го до гроб. Тя е верен приятел, но най-често поставя самата себе си пред останалите.
История: Катрин е родена в Сиатъл, където майка й е била художник, а баща й-режисьор. Тя е наследила таланта си в рисуването от майка си. Катрин има по-малък брат, с който често са се карали за дребни неща, но въпреки всичко се подкрепяли и защитавали взаимно. Когато Катрин е на 15 години, в къщата е станал пожар, при който загива баща й. След смъртта на баща й, тя, заедно с майка си и брат си, се мести в Атланта, където започва нов живот....докъто не разбира, че всъщност не е човек, а нещо за което дори не е вярвала, че съществува....вампир.
Дарба: Чете мисли; Получава видения за бъдещето; има щит, който я предпазва от дарбите на другите.
Ментор: Елинор Търнър
Nas Enver
Nas Enver

Брой мнения : 39

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by alison D. Чет Юни 13, 2013 5:48 pm

име: Алисън Даркблум
години: 16
външен вид: Аз съм едно на пръв поглед обикновенно дете с сиво-бяла коса , спукаща се някъде до кръста й . Очите ми са големи и красиви , а лилавият цвят брести в някъкво усобено синьо. Обичам да нося черни дрехи и за това в гардероба ми преобладават тези цветове, но най често обличам бялата си риза , един черен вталяващ елек и черна , къса плисирана пола. Обикновенно нося и любимите ми черни ботуши . Те са готически високи и много сладки . Доста хора са ми казвали , че съм готина , но по някакъв странен начин. И да за малко да забравя имам и татуировка на пентаграм на дясната си ръка . Тя ппосто един ден се появи на дланта ми .
характер: Аз съм много мила и добронамерена , въпреки че по някога мога да съм груба и злонамерена ,освен ако не се тръшна в леглото. Ито през повечето време , когато съм груба де , явно съм си пиинала повече , за да притъпя гадните болки , които получавам от време на време иначе не пия . Обичам да съм мила с хората, на които държа и видимо да показвам, когато мразя някой. Понякога си правя шеги , които в повечето случаи не се разбират от хората. Но мога да бъда и доста чувствителна и стеснителна по някога.
история: Ами общо взето не е много весела. Когато бях на 4 ме отвлякоха от семеиството ми или по-точно от брат ми , който забаламосваше момичетата с нежните си приказки вместо да ме гледа. Онези , които ме отвлякоха искаха да се възполват от дарбата ми , която не знаех ,че имам в началото. Онези хора ме държаха затворена в едно мазе и при всеки опит да избягам те успяваха да ме хнанат и да ме върнат обпатно , а след това за наказание , че съм се опитала да избагам ме пребиваха. Връзваха ме дори и още по-стегнато от преди. Най-накрая след доста години на опити успях да им се изплъзна. И бях сама ,както винаги съм била или по-точно съм се чувствала така. Един мъж ме намери да се скитам сама на улицата. Тогава бях на 10-11 годинки. Той бе по-добър ,но за жалост намеренията му бяха същите ,веднага щом разбра за дарбата ми...
дарба : мога да се превъплащавам в каквото си пожелая , черни изкуства и създаване на жив огън.
ментор: Елинор Търнър
талисман : смаракдовият амулет на врата ми
alison D.
alison D.

Брой мнения : 128

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by Хънс Карстес Съб Юни 29, 2013 12:34 am

име : Хънс Карстес
години : 19
външен вид : Хънс е високо около 1,80 , красиво момче с изключително светъл тен . И нищо чудно за това . Косата му е средно дълга и мастилено черна , идеално подчертава меките черти на лицето му и придава особен блясък в блестящито му смарагдово зелени очи. А диамантеният пирсинг на долната му устна подчертава и завършва перфектно лицето му. Той почти винаги облича черни дрехи сред които любимите му са секси черните дънки. Обува и кубинки от време на време , но доста често слага обувки удобни за тичане. Той почти винаги е с риза на любимата си група. Рядко носи цветни дрехи . Даже той ги ненавижда и определено предпочита черното. Кожата му и без това е изключително светла и като облече нещо по-тъмно лицето му изглежда по -красиво от всясога. А даже и ходи на фитнес . В по- студените зимни дни обича да слага дълги якета или палта.
характер: Хънс общо взето се държи като егоцентричен , разглезен идиот , който обича да злоупотребява с добронамереността и търпеливостта на добрите хора . Обича да е груб и да се прави на недостъпен. Едно от любимите му занимания е да дразни някое беззащитно момиче , въпреки че ако пожелае може да се държи и джентълменски.Гласът му обаче е толкова чаровен и секси ,че никой не може да му се сърди за дълго, особено като извади онзи познат и чаровен поглед това запълва цялостната картинка в изражението му. Той е доста надменен и не обича да му се заповядва. Толкова много мрази ,когато някой му противоречи и обича да е винаги на неговото, независимо дали е прав или не.
Определено обича да е в женска компания и да се целува с момичета , въпреки че в миналото е имал няколко малки любовни афери с момчета. Така де , определено може да се приеме , че той обужава да се целува. Ходил е на театрална школа и е перфектен актьор. Той може да накара всеки да се чувства съвършен всеки път щом е с него,но да жалост доброто му настроение и държание почти винаги е престорено.
история : Хънс е бил роден в Париж, Франция през 1993 г. За жалост майка му умира при раждането му и той остава сам с брат си и баща си , който е пияница.
Когато става на 5 баща му изпада в нервна криза и при това хваща един нож и го забива в сърцето на братчето на Хънс пред очите му. Той постоянно мисли за това и общо взето е тъжен именно поради тази причина и това обяснява характера му.
И това е момента ,в който малкото , пет годишно чернокосо момченце разбира ,че е специален и че притежава нещо уникално. Изведнъж баща му се свлякъл на пода и започнал да крещи и да се свива от болка. От кожата му започнала да се изпарява кръвта му и самата му плът започнала да изчезва. И тогава баща му починал. Уплашен , Хънс взел едно дърво и подпалил цялата къща с всичко в нея. Той изтичал на улицата и от тогава бил сам. Скитал се като сираче няколко седмици докато не го намерила една стара жена - вещица и не го прибрала при нея. Но Хънс никога на никого не бе казвал за историята си и нямаше и такова намерение. Когато навърши 16 старицата му каза за домът на мрака и го изпрати до там, след като се върна тя ккотко почина , а горкичкият Хънси все още чака писмо от нея.
дарба : може да убива с мисълта си по най- ужасен начин , или най- малкото , може да причинява болка . може да влиза в сънищата на хората . притежава щит срещу други дарби и накрая може да те накара да изпитащ най-големият ти страх за неограничено време.
талисман : смарагдовата му гривна.
Хънс Карстес
Хънс Карстес

Брой мнения : 64

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by -Valeria Нед Юни 30, 2013 7:59 am

Така като за начало : под бланката изрично е написано
*Героя ви се пуска в нова отделена тема!

Пуснете героите си в нови теми !
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by Хънс Карстес Нед Юни 30, 2013 6:32 pm

Ъм значи трябва да направя нова тема тук и да напиша всичко от начало ?
Хънс Карстес
Хънс Карстес

Брой мнения : 64

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by -Valeria Пон Юли 01, 2013 10:22 am

Не просто си го копирай от тук и го пусни в отделна тема тук с името на героя ти
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by Victoria.Grande Съб Авг 03, 2013 9:03 am

Име:Виктория Гранде
Години:16
Външен вид:Висока около 1.62,с големи кафеви на цвят очи,сивкаво-кафеви вежди не много големи придаващи леко формата на обърната дъгичка,червеникаво-кестенява коса дълга с около една педя над кръста и къдрава в краищата,чип(но не прекалено) нос и тръпчинки.Цвета на кожата е с леко бронзов оттенък.Обича да носи дрехи в светли и меки тонове,дънки и къси панталонки.
Характер:Има позитивно мислене,най-често в добро настроение.Лесно се разстройва,обича да общува с хора,но често й се случва да иска да остане на спокойствие.Не е затворена,мила е,държи се любезно с всички,но лесно може да се ядоса и обиди.Обича да прегръща всеки,когото намери за приятен и й допадне.Обожава така както красиви и нежни неща-така и загадъчни и потайни.Много е любопитна,но има търпение.Леко е глуповата и има необичаен характер,защото има моменти,когато е в добро настроение,а в следващия момент е намусена.
История:Тя прозлиза от италиянски род но,когато баба й родила майка й се преместили да живеят в друга държава.Виктория имала приятели,но не били от многото.Когато станала на 11 години майка й отишла да работи в Италия и тя останала да живее само с баща си.След 2 години той починал и й се наложило да се грижи сама за себе си и котката си,която била получила за Коледа,когато била на 5 годинки.Майка й й пращала около 60 евро на 2 седмици и чак след около половин година след като баща й починал разбрала,че има дарбата да вижда аурата на хората и да усеща вибрациите от тях.Като станала на 16 години разбрала за училището-Домът на мрака и отишла там.
Дарба:вижда аурата заедно с това усеща и вибрациите идващи от тях.
Ментор:William Herondale
Талисман:розова,тънка гривничка
Victoria.Grande
Victoria.Grande

Брой мнения : 38

Върнете се в началото Go down

Бланка за попълване; Empty Re: Бланка за попълване;

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите