Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Място за езда PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Място за езда J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Място за езда ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Място за езда 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Място за езда EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Място за езда EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Място за езда EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Място за езда EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Място за езда EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Място за езда EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Място за езда EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Място за езда EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Място за езда EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Място за езда AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Място за езда

5 posters

Go down

Място за езда Empty Място за езда

Писане by Ellen Scott Чет Юни 24, 2010 8:19 am

Място за езда DSCN0300_thumb
Имаше няколко пътечки по които напредналите вече се учиха как да яздят своите коне. Първата стъпка разбира се, беше запознанството им с тях. Тук наистина бе доста приятно място за езда. Тихо, спокойно и даващо ти увереност, че можеш да се справиш със всичко.

Ерик Найт


Мястото за езда извън часовете
edited bу:James Gordon Bennett
Ellen Scott
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Брой мнения : 523

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Джейн Слайдър Вто Мар 08, 2011 10:17 pm

Джес се съгласи да пояздим,или по скоро ми угоди,защото с такъв ентусиазъм я попитах,че нямаше как да откаже.Тръгнахме бързичко към конюшните.НЕ бях ходила там до сега,но знаех пътя.Когато слязохме нямаше никого,а аз веднага се харесахедин кон, направо се влюбих в него.Беше целия бял.само опашката и гривата му бяха в златист цвят.Доближих се до него и го погалих.Той нямаше нищо против,явно ме хареса.След това намерих седло и му го сложих.Също намерих и ботуши за езда,които обух не след дълго.
Видях Джес,която беше до един друг кон,също много хубав.
След като се приготвихме,а също и конете излязохме навън.Имаше една пътечка,по която тръгнахме.Движехме се спокойно и бавно.
-Ей,Джеси-викнах й с ухилено лице-Искаш ли състезание.
Щом казах това тръгнах напред с моето конче,а тя изостана назад...
Джейн Слайдър
Джейн Слайдър
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 154

http://newyorks-life.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Джесика Фостър Вто Мар 08, 2011 10:39 pm

Отидохме в конюшните. Аз веднага си харесах един красив кон Когато го видях направо се влюбих в него. Той беше бежово-кафяв. С русолява грива и опашка. След като го погалих се запътих да си намеря ботуши, юзди и седло. Видях къде търси Джейн и аз затърсих ботуши и за мен. След това сложих юздите на коня, както бях запомнила как правят по филмите, не пропуснах и седлото. Изведох вече готовият за езда кон. Качих се на него. След малко се огледах за Джейн. Отначало не я видях. След това усетих, че има нещо зад мен и тъкмо да се обърна и видях как тя профуча и замина напред, викайки през рамо:

-Ей,Джеси! –ухили се тя - Искаш ли състезание.
Усмислих бързо какво каза.
- Нямаш грижи! – извиках след нея аз и тръгнахме с моят кон, който очудващо беше много бърз. Стигнахме Джейн и аз си се изплезих.

- Не йзоставай! - викнах с самодоволна усмивка и продължих смело напред.
Джесика Фостър
Джесика Фостър

Брой мнения : 94

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Джейн Слайдър Сря Мар 09, 2011 7:19 am

- Нямаш грижи! –извика тя изотзад.След секунди вече беше до мен и даже ме надмина.-Не изоставай!-отново викна с самодоволна усмивка от бързината си.
Дръпнах юздите на коня ми и той запрепуска напред с голяма скорост.Вятърът вееше пуснатата ми коса,а чувството бе невероятно.Все едно бях отново на тринайсе и препусках в горичката до вкъщи.
Сигурно около час препускахме така надпреварвайки се.Стигнахме доста далеч от пътека и конете ни се умориха.Трябваше да починем малко.
-Искаш ли да спрем за малко,за да може и конете да си починат.Моята Калиопа се умори доста.-това име ми харесваше и я нарекох така.
Намалих скоростта и слязох бавно.Вече започваше да се съмва и слънцето надникваше през гъстите облаци.Трябваше да се прибираме,иначе щяхме да се опърлим.
Джейн Слайдър
Джейн Слайдър
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 154

http://newyorks-life.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Джесика Фостър Сря Мар 09, 2011 8:10 am



С Джейни продължихме да се състезаваме. И така около час. По едно време тя намали и ме попита:

-Искаш ли да спрем за малко,за да може и конете да си починат.Моята Калиопа се умори доста.- усмихна се тя, леко задъхана.

- Аха. – казах, не по-малко задъхана. Спряхме и слязохме от конете. И двете хванахме юздите и поведохме конете си към конюшните, за да ги оставим там. По пътя си говорихме за какви ли не теми. Аз се сетих за нещо и попитах Джейн:

- Хм, аз все още не съм се чувала или виждала с Аспен а ти? – попитах с леко угрижена физиономия.

Това момиче започваше да ме притеснява. От дни няма ни вест ни кост от нея. Вече ми дойдоха разни тревожни мисли в главата, от които започнах да се изнервям.

Джесика Фостър
Джесика Фостър

Брой мнения : 94

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Джейн Слайдър Сря Мар 09, 2011 8:42 pm

- Хм, аз все още не съм се чувала или виждала с Аспен а ти?-тя рязко смени темата и в мен отново нахлу притеснение.Аспен...Тя беше първата ми приятелка тук и аз много я харесвах...
-Нее.Честно казано се притеснявам доста.Ако беше наблизо трябваше да уловя мислите й,а няма и следа както от нея,така и от мислите й.
-Хайде да оставим конете и да видим да не се е върнала в стаята.Искаш ли?-питах я,а тя кимна в знак на съгласие.
Вървяхме вече по пътеката за прибиране,а конете обикаляха около нас.Слънцето почти беше изгряло,но ние скоро щяхме да бъдем в леглата на тъмно и готови за сън.
Стигнахме до конюшните и влязохме вътре мълчаливи.Хванах юздите на Калиопа и я поведох към мястото й.Беше много красива.Докато Джес се занимаваше с нейния кон,аз вчесах моята кобила и й дадох морковчета.Събух ботушите за езда и обух моите,които ме чакаха в стаята с дрехите.И Джесика дойде да се преобуе.
-Готова ли си?-усмихнах й се-Чакам те отвън.
Казах едно чао на Калиопа и тръгнах към изхода...

Джейн Слайдър
Джейн Слайдър
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 154

http://newyorks-life.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Isabelle. Нед Юни 10, 2012 7:40 am

- Все още не мога да повярвам, че успя да го укротиш! - казах развълнувано на Сиси докато спокойно яздехме по алеята. Но тя май беше мноооооого по-развълнувана от мен и явно не чуваше нищо и никой (освен коня си). Докато ги гледах как "разговарят" ми се стори странно, но Сиси все пак имаше такава дарба. Яздехме в мълчание чак до конюшните.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Siesta Нед Юни 10, 2012 7:52 pm

Докато яздихме аз не чувах нищо друго освен гласа на Блаксторм.Тя ми благодареше.Разказвахме си истории.Станахме като приятелки.Чудя се дали мога да разбирам и други коне?И други животни?Язденето винаги успокоява.Чувствах се като...като...абе незнам как се чувствах,но със сигурност бях по-добре от преди.Вече не мислих толкова за предишния си живот.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Isabelle. Чет Юни 14, 2012 12:35 am

Яздех и оглеждах наоколо. Тук беше прекрасно. От понеделник със Сиси започваме да учим с останалите. Тази вечер имаше парти. Попринцип бих се притеснила, но сега бях тоооолкова спокойна. Продължих да яздя и да се наслаждавам.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Isabelle. Вто Юни 19, 2012 7:24 pm

Пояздих малко, но видях прекрасна поляна и слязах от коня. Седнах на тревата, а Тофи започна да пасе. Вятарът леко подухваше и развяваше косата ми, а това много ме успокояваше. Погледнах часовника и предположих, че Сиси се е събудила и ме търси. Яхнах Тофи и тръгнахме към конюшните.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Място за езда Empty Re: Място за езда

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите