Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Калиопа Охайо PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Калиопа Охайо J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Калиопа Охайо ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Калиопа Охайо 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Калиопа Охайо EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Калиопа Охайо EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Калиопа Охайо EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Калиопа Охайо EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Калиопа Охайо EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Калиопа Охайо EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Калиопа Охайо EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Калиопа Охайо EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Калиопа Охайо EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Калиопа Охайо AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Калиопа Охайо

2 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Юни 24, 2010 8:47 am

Родителите и и' бяха купии тази не много голяма старомодна къща.

Къщата на Калиопа Охайо House_20

Спалнята:

Къщата на Калиопа Охайо Mag9

Кухнята:

Къщата на Калиопа Охайо 148589_15

Банята:

Къщата на Калиопа Охайо Bathroom-decor-claw-foot-tub

Холът:

Къщата на Калиопа Охайо Krieger-livinglanding2

Стаята за гости:

Къщата на Калиопа Охайо Lascr_main_lg

Гардеробната:

Къщата на Калиопа Охайо Proper-dressing-room_web

Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 1:35 am

Двамата с Таурус вървяхме по улицата и се смеехме на всяка приказка която казвахме. Наоколо нямаше почти никой, всички хора спяха. Само няколко нощни клуба работеха по това време в Тулса. Според адреса в СМС-а който бях получила от майка си къщата беше в покрайнините на града.
Когато стигнахме там аз се пулих пред малкото екранче на LG-то ми и после зяпнах къщата.
-Мале не ми се и мисли колко пари са пръснали за това чудо. -засмях се. Родителите ми бяха добре с парите. Имам предвид среден статус, но напоследък бяха забогатели от тая криза. Те повечето хора сега губеха пари, а наще взимаха. Е, аз знаех колко добър бизнесмен е баща ми и колко придвидлив беше за тая криза. Абе оправяхме се.
-Ами дай да влизаме. -казах на Таурус и извадих ключа от чантата си. После тръгнахме по алеята. Къщата отвън изглеждаше много представителна, бяла и отворена. Не в буквален смисъл естествено. Отключих и влязохме. Беше тъмно , но бях сигурна че на нас това нямаше да ни пречи.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юни 26, 2010 2:04 am

Навън цареше мъртвешка тишина.Нямаше никого.Бароявете бяха затворени освен няколко нощтни бара,в които вече пияниците едва мърдаха.Докато вървяхме се хилихме като надрусани.Стигнахме до една "бяла,спретната къщурка" и тръгнахме по алеята.Беше хубава на външен вид,голяма,сигурно и уютна.Калиопа отвори вратата и ние влязохме.Виждах идиално в тъмното.Беше добре обзаведена ,с някои страомодни елементи,които придаваха на къщата изисканост.
-Хубава къща!-възкликнах аз
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 2:47 am

-Нали! Даже малко са се престарали. -промърморих и хвърлих чантата си на един шкаф в голямото антре. Първото нещо което виждаш когато влезеш за големите стълби които явно водеха към втория етаж. От едната страна имаше голяма плъзгаща се двукрила врата зад която се намираше хола. Хванах Таурус за ръка и го дръпнах натам.
Имаше една бележка на шкафчето до дивана. Взех я внимателно и я разгърнах.
"За скъпата ни Кали, с която толкова много се гордеем че премина промяната.
Мила, тази къща е за теб. Подарък, за вечноста която ти предстои." -преглътнах при думата вечност и продължих да чета.
"Надяваме се да ти хареса. Ние с баща ти заминаваме на заслужена почивка. Ти вече си голяма и ще се оправиш.
С обич, мама и татко."
-Точно в техен стил. -засмях се горчиво. Дори не бяха останали да се видим. Ааа, голяма работа! Не бях бебе...
-Искаш ли нещо за пиене? -попитах Таурус и влязох в другото помещение.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юни 26, 2010 9:13 am

-Ами...ако не е проблем бих желал едно кафе...-погледнах момичето.Може би нахалствах,но тя все пак ме попита какво искам за пиене,а аз това исках.Бях малко объркан и се държах като шеметен...какво да се прави.
-Къщата ти наистина е много хубава,мисля и аз да си купя,защото е хубаво да има къде да се отбиеш по всяко време на денонощието-засямх се леко и се огледах отново.Беше просторно и уютнно.Видях през прозореца,че започна да вали...
П.П Ще измедтя темата в Къщи,ако не въразяваш
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 9:37 am

Започнах да правя кафето. След като беше готово реших направо да му го дам с няколко пакетченца захар. Не знам с колко го пиеше, ако искаше щеше да си сложи. Проверих какво има в хладилника и видях че е заредено догоре с бира. Браво на наще... Познават ме, няма спор. Взех си една и се върнах с кафето на малка табла и бутилката бира в другата ми ръка.
-Заповядай. -казах като оставих подноса на масата. Беше почнало да вали навън. И беше около 6 сутринта. Скоро щеше да се съмне.
-Е, явно ще останеш тук за през деня. -намигнах му и легнах на единия диван с бирата в ръка.
-Мързи ме да гледам по нагоре. Мисля че мернах куфарите си на стълбите, но не съм сигурна. -засмях се. Най-малко ми се разопаковаше багаж сега. Не бях от момичетата които си падаха по дрехите. Ни най малко... За мен бяха нещо което те прави секси и уникална. То с моите откачени дрехи си беше точно така.
-Не мислиш ли че местата трябва да са обърнати. Аз да пия кафето, а ти бирата. И ти да настояваш за секс, не аз. -засмях се. Този път по силно. Надявам се да не беше взел коментара ми на сериозно.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юни 26, 2010 9:46 am

-Ми не ми се пие бира...колкото до секса...кой е казал че не искам такъв-засмях се леко и отпих от кафето.Сложих му само едно захарче.Кафето е хубаво горчиво иначе губи всичките си качества.Явно щях да остана тук,скоро щеше да се съмне,а и навън вали като изведро...
-Хм...малко е нахално да остана тук...не мислиш ли,нищо че вали и ще се съмне и благодаря за гостоприемството-погледнах момичето и оставих чашата на масичката...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 9:56 am

-Ако искаш да си тръгнеш просто си тръгни. -казах лениво и забих лице във една от възглавниците. Бях легнала по корем на широкия диван и се чувствах като в легло.
-И момичето си има име. -засмях се. -Надявам се знаеш че умея да чета мисли. Старая се да не чета твоите в момента, но някак ми е много примамливо. -казах докато оставях бирата на масичката.
Дъждът се чуваше перфектно с вампирските подобрения на ушите ми. Можех да чуя всяка една капка която пада навън в този момент. Не се съмнявах че и Таурус може.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юни 26, 2010 10:04 am

-Съжалявам...не искаш да ги четеш,не искаш да четеш спомените ми,не искаш да преживяваш спомените,които аз съм преживял...повярвай ми-каза аз на Калиопа и легнах на земята.Така ми беше много удобно.Винаги съм обичал да лежа на земята или на твърди неща...Слънцето леко се показа и да исках да си тръгна вече неможех
-Е...изпусна момента да ме изгониш!
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 10:11 am

-Глупчо... -казах и хвърлих едната възглавница. Не толкова за да го уцеля, а повече за да има поне едно удобно нещо на студения под. -Имам предвид, мога да чета само мислите които в момента се въртят в главата ти. Не спомени и прочие. -засмях се и застанах на лакти.
-Много ли е удобно там? -направих гримаса. Плочките на пода не ми се струваха от най-удобните. Въпреки че се предполага че вампирите не трябва да усещат болка. От къде пък да знам... Никой нищо не ми е казвал по този въпрос.
Един слънчев лъч улови погледа ми и веднага закрих лицето си. Леле, колко чувствителни бяха очите ми на слънчева светлина.
Станах още мижайки и пуснах щорите. Нито един лъч светлина не би пробил скъпите щори.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юни 26, 2010 10:19 am

-Значи,не си си доразвила дарбата... по принцип,хората четящи мсили,могат да четат и спомени-погледнах Калиопа и се засмях.Бях виждал много,които могат да четат спомени и мисли и знаех,кое е възможно и какво владеят...
-Да...на пода е много удобно!-взех възглавницата и сложих глава на нея...
-Аз много труно заспивам,даже почти не спя-засмях се още веднъж и се загледах в тавана.Малко светлина влезе и ме подразни.Аз станах и дръпнах заесите...
-Така е по-добре!
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 10:28 am

-Ами явно това е което мога. -казах и реших да се примиря. Отпуснах се на дивана и оставих всички негативни мисли да преминат във възглавницата, на която бях опряла глава.
-Ти какви дарби имаш? -попитах забила глава във възглавницата. Нямаше проблем да ме чуе, най-вероятно. Дъждът още се лееше като из ведро навън и не обещаваше да спре. Зачудих се как може да има слънце и да вали така. Но после реших че няма значение. Какви глупости си мислех само... И каква супер смонатанячка бях. Имах едно от най-готините момчета в старото ми даскало приковано в къщата ми, а аз нямаше да направя нищо по въпроса за да му разнообразя малко деня. Каква егоистка бях. Захилих се колкото можех умствено. Ако не бях "помъдряла" толкова след голямото вампирясване досега да сме направили работата с него.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юни 26, 2010 11:06 pm

-О..ами...не ми се коментира сега това,става ли?!-засмях се аз и продължих да се взирам в тавана.Навън валеше много силно и чувах всяка една капка,която се удря в нещо и създава шум,който обикновен човек трудно би доловил толкова ясно и силно.
-Сега...ако заспя,ще ме събудиш става ли?-попитах аз,като погледнах Кали и се усмихнах.Не стига че бях у тях ами и да спя,беше си направо нахалство.Май аз съм изкукал след великото вампирясване...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 1:54 am

-Ок... -казах и се засмях съвсем тихо. Минаха няколко минути. Таурус явно беше заспал защото не отваряше очи и дишането му беше много равномерно.
Погледнах часовника си. Показваше 7.16 часа. Изпуфтях тихичко и станах. Излязох от хола и тръгнах по стълбите. На втория етаж бяха всичките ми куфари. Не бяха много - само 2 но с моите размери. Горният коридор не беше нищо особенно. Имаше само две врати една срещу друга. Проверих и двете. Тази която повече ми хареса явно щеше да е моя. Имаше и дрешник, който беше голям колкото спалнята.
Върнах се при куфарите и хванах един. Започнах да го дърпам когато осъзнах че не е никак тежък. Хванах и двата с двете си ръце и ги замъкнах към дрешника. Реших че няма да разопаковам и направо ги оставих там. Върнах се и изкарах някакво останало парче торта от хладилника. Явно майка и татко са постояли тук поне за малко. Пуснах телевизора. Мързеше ме да гледам между каналите. Хванах сутрешния блок. Скука... Нищо интересно. Оставих го на някакъв нискобюджетен филм на ужасите. Загледах се в Таурус. Той изглеждаше като заспал дълбоко, но нещо не ми се вярваше. Засмях се и се съсредоточих върху безсмисления филм.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 8:48 am

Явно съм заспал.Не сънувах нищо.Долавях тихичко околните шумове отначало,но после напълно изпаднах в "летаргия".Не след дълго,поне така ми се стори,се събудих.Отворих очи и първото което видх беше тавана.Бавно се надигнах и се огледах.Сетих се че съм в къщата на Калиопа.Видях я да гледа някакъв филм.Отидох до нея и сънено казха:
-Кой филм гледаме?-усмихнах се и разтърках очи.
-Може ли да ползвам банята?Искам да си взема душ-попитахлюбезно и се надявах да се съгласи...Нищо,че нямах дрехи,щях да облека отново тези.Бяха чисти,облякох ги преди няколко часа...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 9:22 am

Той се събуди няколко минути след като бях пуснала телевизора.
-Да ти кажа честно, идея си нямам кой е този скапан филм. Сериозно, хич не го бива.
Той ме попита дали може да си вземе душ. Веднага на лицето ми се появи стократова усмивка и казах:
-Ти май наистина си решил да ме изкушаваш. -облегнах глава на облегалката на дивана. -Имаш разрешението да си вземеш душ. -казах тържествено. -Ако си намериш банята естествено. Нямам представа къде е...- захилих се тъпо. Наистина незнаех къде е. Като че ли знаех нещо за тази къща. Тя беше огромна. Е, не точно огромна като "огромна", но на мен ми се струваше такава.
-Мамка му.. Няма ли да спре да вали.. -изпуфтях и оставих чинийката от тортата на масичката.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 9:34 am

-Ами...банята е ето там...-посочих една врата на която имаше нарисувано човече което се къпе..Засмях се.
-Благодаря...е отивам да се изкъпя.Влязох вътре.Огледах се.Беше голяма,бяла баня с изискани черни орнаменти.Хареса ми.Заключих вратата,за да не надникне..случайно...Съблякох се и оставих дрхеите си на една от закачалките.Пуснах душа и застанах под него.Студената вода беше много освежаваща.Незнам колко съм стоял така,но май беше доста дълго.Чудех се да излизам ли,защото може да се притесни че съм припаднал...нееее...беше прекалено хубаво,за да изляза.Съпонисха се и отмих сапунката,като продължих да се наслаждавма на хубавата вода...какво ли правеше сега Кали...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 9:44 am

Определено мислех как да се вмъкна в банята при Таурус. Звукът от душът определено блокираше всички други звуци, но доколкото чувах дъждът още си валеше.
Някаква жена на телзвизора нададе вик, или по скоро лай на куче. Никак не ги биваше актьорите. След като така брутално изкрещя някакво "нещо" бегло наподобяващо пришълецът я разкъса на парчета.
-Агх... Скука. -изстенах и изключих телевизора. После станах и се помотах малко в кухнята, проверявайки какво има по шкафовете. Таурус май доста се забави. Започнах да се смея. Нямах намерение да му досаждам, само щях да седна до вратата. В коридора естествено. Така и направих... Свлякох се на стената до вратата на банята и се заслушах в шумовете които бяха около мен.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 9:54 am

Реших вече да излизам,защото се застоях доста дълго време в банята.Спрях душа.Видях едни хавлии,които предположих че са за след баня.Взех една и я ових около кръста си.Отидох до мивката и изтисках косата си за да не капе и я разроших,за да не е злаизана.Взех дрехите си и отворих вратата.На земята беше Кали,а аз се озовах точно пред нея,тя погледна нагоре ми е охили.Аз я погледнах и едва се сдържах да не се засмя...
-Е...госпожице Клиопа,навярно имате добро обяснение,защо сте пред вратата на банята,докато аз се къпя...нали?-започнах да се смея,но се стараех да се сдържам поне малко...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 10:05 am

-Естествено... -изправих се. -Все някой трябваше да ти изнесе трупа, ако се удавиш нали. После моята къща ще смърди. Не твоята. -засмях се.
-И си струва за да те видя така. -намигнах му. -Ами сега? -казах и се облегнах на стената.
Наистина имаше хубаво тяло този човек. Не можеше да се отрече. Стоях там и го зяпах. Или по точно се чудех какво ще направи. Или какво аз ще направя. Реших да се избъзикам и с вамирска бързина му грабнах дрехите от ръцете и отидох в хола.
Седнах на дивана и сложих дрехите до мен. Ако си ги искаше щеше да дойде да си ги вземе. После по всяка вероятност щяхме да се гоним, защото нямах намерение да му давам дрехите още. И най-накрая да зарежем тия детски игрички. На лицето ми се появи самодоволна усмивка. Зачаках да видя дали ще си поиска дрехите.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 10:10 am

Изведнъж се озовах до нея и хванах рамото и',като я удари леко ток и казах:
-Ако не ми върнеш дрехите...щете изпържа!-всичко това беше с весел тон,а около ръката ми се формираха искри,които бяха готови всеки момент да се забият в рамото на момичето.Разбира се нямаше да и направя нищо,освен да я по гърча малко,но това нямаше да и навреди...много.Усмихвах се широко,като с едната ръка придържах кърпата да не падне.
-Би ли ми ги върнала?-попитах любезно и леко протегнах ръка към дрхеите си...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 10:24 am

-Ауч! -обърнах се и се засмях. -Значи ще играем грубо, така ли. Заповядай. -подадох му дрехите и преди да се е усетил ги дръпнах и го целунах. Беше съвсем бързо, само си долепих устните до неговите и излетях с дрехите на горния етаж.
-Да знаеш че си падам малко мазохистка. -извиках от стълбите и се засмях гръмко. Без съмнение ме чу. Започнах да си подсвирквам и да влизам от стая в стая, за да си намеря място където да се скрия. После реших че цялото това нещо със свиренето е глупаво, защото ще ме чуе.
Докато минавах през новата си стая се сетих за "целувката" . Ама то беше една целувка... Като деца. То ние това и правехме де, гонехме се. Това някак ми се стори забавно. Колко ли щяха да са ми забавни 2000 волта..? И без това не ми пукаше. Нямаше да ме убие, най-вероятно. Тръшнах се на леглото и зачаках безмълвно екзекуцията си.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 10:33 am

Когато ме целуна,незнаех как да реагирам...сякаш бяхме още в пети клас.Тръгнах след нея нагоре по стълбите и виках:
-Мац писи,писи..излееез...покажи се,ще ти дам бисквитка!-Реших че няма да стане така,изведнъж остана само сянката ми.Едно от действията на Черната сянка е,да с придвижвам по сенките и тъмното.Нмерих момичеот бързо.Тя не ме усети и изведнъж излязох от сняката и' и казах:
-А...ето къде е малката Кали!-ръката ми започна да пресятка и точно когато тя реши че ще я ударя с кълбото електричество,я залях с вода,защото бързо успях да преобразувма електричеството в твчност..Засмях се и грабнах дрехите си.Облакох се набързо,но после видях че тениската и колана ми са още в нея,а тя побягна...
Писна ми то тази гоненица и я оставих да бяга където иска с тениската и колана.Слязох по сътлбите и седнах на дивана пред телевизора...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 9:13 pm

Погледнах го на кръв когато се оказах цялата морка, но успях да му гепам тениската и колана. Прелятях в някаква друга стая. Тя щеше да ми е стаята за гости. Ако Таурус още веднъж ме полееше с вода щях да го изпържа. Но не с електричество ами с огън. Каква ирония - той владееше водата, а аз огънят. Щеше да е интересно да премерим сили.
Съблякох роклята с която за мое учудване бях от ритуала и облякох тениската на Таурус. Да вземе да ме изпърже сега де... Тениската беше доста широка и много удобна. А колана го метнах на рамото си и излязох в коридора.
Облегнах се на стената и го видях да излиза от стаята и да се оглежда. Засмях се и останах на мястото си. Ако си искаше тениската трябваше да ме съблече.

Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 9:16 pm

След,като сляозх по стълбите седнах на дивана пред телевизора.Писна ми да се гоним като деца,ако иска да ми върне тениската и колана,ако иска даже да ги задържи.Скръстих ръце и се загледах в телевизора.Явно имаше маратон на филми на ужасите.Грешка.Не са филми на ужасите,а пародия на пародия на филм на ужасите,толкова долнопробни филми за вампири,върколаци и демони не бях виждал досега.МОЛЯ-кръст и чесън,божеееее тея наистина са много зле.Двама разгонени тийнейджъри тръгнаха да гонят вампирите с кръстове,светена вода и чесън...Това наистина е нискобюджетен филм...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите