Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Калиопа Охайо

2 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пет Юли 02, 2010 1:10 am

-Aми...искам четири сезона или маргарита...може и венициана,да венициана-извиках аз,докато разглеждах дисковете на Калиопа.Имаше доста филми,но бях ги гледал всичките.Накрая се спрях на един филм на ужасите,незнаех за какво се разправаше,но резюмето му беше доста интересно.Сигурно беше свестен филм.Сложих диска в ДВДто и ог пуснах.Започна интересно...с мноого кръв
-Кали...идвай филма започваааа!-извиках аз и се загледах
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Пет Юли 02, 2010 1:19 am

Той извика че филма започва и аз само избъбрих в слушалката:
-Ам... Две маргарити и една венициана. - затворих и след по малко от секунда вече бях на дивана до Таурус. Опрях рамото си в неговото и вдигнах краката си.
Филмът започна и аз се опитах да схвана сюжета.
От време на време поглеждах към съквартиранта си. Наистина не можех да повярвам че още стои с мен. Но ние бяхме станали приятели, нали...
-Хей приятели сме нали..? -прошепнах. Той със сигурност ме беше чул защото ме погледна. Засмях се и покрих лицето си с ръце. Пак ме налегна депресията.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пет Юли 02, 2010 1:35 am

-Toва не се ли подразбира,щом живея тук и в момента седя при теб значи да-обясних тихичко аз,и сложих крака на масичката пред дивана.След малко се звънна на вратата и аз изтичах.Oтвоирх,награбих пиците и платих.Тряснах вратата и слоvих кутиите на масата.Отворих ги и награбих едно парче.След малко отидох до хлаидлника и взех две коли,подадох едната на Кали и седнха отново до нея.Пицата беше с идиално разтопен кашкавал.Бяха горещи и аз се опарих на няколко пъти,но охладих устата си със студената кола.
-Пицата е много хубава!
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Пет Юли 02, 2010 2:27 am

-Пицата е божествена. -засмях се и си взех още едно парче от маргаритата.
Загледах се във филма. Странно как преди се плашех много от тези неща, а сега аз самата съм като излязла от филм на ужасите. Ние бяхме чудовища... Е, не като тези във филмите но подобни. И някак си се гордеех с това. Кой знае каква кръвопиеща ку*ка щях да стана след време, но не ми пукаше...
Оставих пицата на масата и си взех колата. Изтърчах до кухнята за сламка и пак се върнах.
-Ауч... -промърморих когато някакво момиче беше пуснато с въже от незнам си кой етаж. Тя не спираше да крещи и тъкмо когато щеше да се размаже на земят въжето спря да пада и тя увисна. Ръката и беше счупена и костите и бяха пробили кожата. Това привидно беше супер гадно.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пет Юли 02, 2010 8:37 am

-Хаха...това е забавно-засмях се аз и продължих да нагъвам пица и да пия от колата.Сцените във филма бяха доста брутални и на мен ми харесваха.От малък обичам филлми на ужасите,брутални,кървави,извратени...
-Досат хубав филм...един свестен ужас-казах аз и се засмях докато гледах.Филма ставаше все по-готин.Повече откъснати крайници,вътрешности,море от кръв...даже по едно време реяваха кървави сълзи...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Пет Юли 02, 2010 11:46 pm

-Даа... -провлачено казах аз и се опънах. После се излегнах на дивана до Таурус и се засмях.
-Преди да бъда белязана се събирахме с компанията вечер и гледахме ужаси. Импровизирано кино с лаптоп. -засмях се. Това ми напомни за предишните ми приятели и някак започнаха да ми липсват чак сега. Нито един от тях не знаеше че съм вампир. Когато ме белязаха родителите ми им казаха че съм тежко болна и трябва да се лекувам в чужбина. Много ми беше кофти тогава но го преживях.
-Филма наистина си го бива. -прозях се.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Съб Юли 03, 2010 1:34 am

-Ми да..един на сто-засмях се аз и взех още едно парче от пицата,беше невероятна можех да ям до пръсване.Кали ми разказа,как пред да е била белязана с приятели са гледали филми на ужасите на някакъв лаптоп.Видях че и стана тъжно и аз леко я побутнах по рамото да се осъзнае,защото моята история беше по-лоша от нейната...
-Мен ме блеязаха след един купон,прибирах се през гората,защото беше попряко.Баща ми се отказа от мен,а майка ми още ми пише писма и ми се обажда,но всички останали са ме забравили-разказах аз и отхапах от пицата
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юли 04, 2010 12:44 am

-Това е гадно... -промърморих. -Ей аз никога няма да те забравя. -оплезих му се и облегнах главата си на краката му.
-Супер ще си прекараме нали знаеш. -засмях се и му намигнах. Все още исках да спя с него колкото и да се дърпаше.
Това наистина ми беше много чудно. Но си казах че няма да си мисля за това сега и се загледах във филма. Бляк, това наистина беше гнусно. Не бях виждала вампир да повръща, но нямах намерение да съм първата. Стана ми смешно и се изкикотих.

Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юли 06, 2010 1:06 am

-Естествено,притеснява ме само едно,може да се наложи да препострояваме къщата,полицията да е тук всеки ден,постоянно съседите да се сърдят че викаме,крещим и слушаме силна музика,ще да цари хаус.Може да спретнем някой купон,след който всичко ще е с главата надолу и ще чистим с години...съгасна?-засмях се а зи продължих да гледам филма.Беше интересен...е вярно че имаше и някои извратени сцени,перверзни също,но като цяло филма бе страхотен...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юли 06, 2010 2:22 am

-Иска ли питане.. -засмях се и погледнах пак телевизора.
Усетих телефона си да вибрира в джоба на полата ми и го изкарах. Беше непознат номер. Станах и отидох в кухнята. Отговорих на обаждането и казах несигурно:
-Ало...
-Хей бейбс, как я караш? -този глас ми беше познат, но не помнех откъде.
-Имате грешка. -казах и вече бях готова да затворя когато гласът каза:
-Неее, нямам. Освен ако това не е бифшето ми гадже. Как я караш Кали? - о боже - Лукас. Нали им бяха казали че съм мъртва. Точно заради такива реших да си сменя номера. Но явно не се отказваха. Люк беше пиян. Той беше от по глупавите, така че нямаше да има проблем да го разкарам.
-Напротив имаш. Тук няма Кали. -усмихнах се мислено и затворих телефона.
Когато се върнах в хола бях сигурна че Таурус е чул малкият ми разговор. Започнах да се смея и седнах на дивана до него.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юли 06, 2010 2:26 am

-С кого говори...ако не е тайна разбира се-засмях се отново и продължх да гледам към телевизора.Пицата свърши,ядеше ми се нещо слядко и реших да проверя дали има сладолед.Да супер,във фризера имаше
-Нямаш нищо протива да взема нали,и ти ще ядеш-засмях се аз и взех голямата кутия,две лъжици и се върнах при Кали.Отворих го и се оказа комбиниран,ммм любимия ми.
-Обожавма комбиниран сладолед!-засмях се аз и взех малко с лъжичката,като го оставих да се разтопи в устата ми...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юли 06, 2010 2:37 am

-Супер. -казах и взех лъжицата. После реших да му кажа с кого говорих.
-Това беше един Лукас. С него ходехме преди много време. Просто нямам представа как ми е намерил номера. -захилих се тъпо и си взех малко от сладоледа.
-Теб как не те преследват бифши гаджета? -казах с насмешка и погледнах Таурус.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юли 06, 2010 2:58 am

-Не...не са ме преследвали-засмях се аз и взех от сладоледа.След малко филма свърши и то доста кърваво-всички умряха.Аз извадих диска от дивидито и го прибрах в кутията му.Седнах отново на дивана и се настаних удобно,като взех още от сладоледа
-А сега...какво ще правим?-попитах аз и се усмихнах.Нямах и на идея какво да правим.Взех още сладолед и го напъхах в устата си.Дойде ми малко много и ме заболя главата от студа.Когато го глътнах и ми мина главата аз започнах да се смея...

Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юли 06, 2010 5:02 am

-Ще мързелуваме и ще мързелуваме. -захилих се и се завъртях на дивана.
Реших да пусна нещо от стереото. Вътре имаше диск и аз го пуснах. Просто не можех да повярвам на ушите си. Песничката, която звучеше ми беше много позната. Започнах да се хиля и погледнах Таурус, който също започваше да се смее.
-Ела тук. -казах като го хванах за ръцете и го задърпах при мен. Започнах да се хиля и да подскачам на едно място имитирайки танцуване.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юли 06, 2010 10:10 am

Аз се смеейх неудържимо и казвах нещо,което дори и аз неразбирах,беше ми доста забавно.Аз заподскачах с нея,а след това я вдигнах във въздуха и я проснах на дивана.
-Хайде да се гоним!-извиках аз и тръгнах да бягам по стълбите нагоре.Стигнах на втория етаж и видях един голям дрешник.Скрих се в един куп дрехи и продължих да се хиля.Май съчмата започна да ме бие...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юли 06, 2010 11:46 pm

-Дойдохме ли си на думата. -засмях се и се опитах да стана. Но по принцип гравитацията не ми понасяше и се строполих пак на дивана. Останах така около минута докато реша какво да правя. После станах използвайки цялата си сила. Олюлях се на петите си и реших да търся Таурус. Можех да го намеря много лесно. Но реших да не слушам мислите му а да карам по старомодния начин.
Качих се на горния етаж и влязох в моята стая. Огледах се, нямаше никой.
Тъкмо щях да изляза, когато се сетих че не съм проверила в дрешника.
-Скуби ду, къде си? -засмях се и влязох. Видях един куп дрехи, който ми се стори по голям от колкото трябва да е. Огледах се малко и започнах да хвърлям дрехите от там.
-Намерих те! -казах на Таурус и започнах да го гъделичкам. Не знаех дали вамприте имат гъдел, но трябваше да става веселба нали...
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Сря Юли 07, 2010 8:47 pm

Аз стоях в дрешника,гледах от една дупчица и се хилех.След малко Кали влезе и аз сложих ръка на устата си,за да не издавам звуци.Отвори дрешника и аз се свих максимално за да не ме види.Отначало не ме видя и беше готова да си тръгне,но изведнъж се върна и започна да разравя дрехите,намери ме.Тя започна да ме гъделичка,а аз да се смея.Успях да избягам и и' помахах.Отидох в някаква друга стая и се скрих под леглото.Ооо монетка.Под леглото винаги може да намериш нещо интересо.Чаках Кали да дойде и да видя дали и този път ще ме намери,този път е по-трудно...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Юли 08, 2010 10:56 pm

Тъкмо когато го бях хванала той избяга. Аз излязох в коридора и се огледах. Къде да го търся?
Излетях до кухнята и си взех една кола. После проверих на долния етаж под всеки диван и зад всяко кресло.
Качих се на горния етаж и проверих пак в моята стая за всеки случай. Нямаше го. Отидох в стаята за гости и проверих в банята. Нямаше и следа от Таурус. Чувах дишането му и знаех че е наблизо. Реших да видя под леглото. Качих се на него безшумно и наведох главата си за да видя отдолу.
-Бау! -изкрещях и започнах да се смея.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пет Юли 09, 2010 11:27 pm

Aз Стоях под леглото и чаках Калиопа да ме открие.Тя се забави малко и аз си помислих,че се е отказала,но не.След малко тя дойде в стаята и отначало не загря къде съм,но после се усети и погледна под леглото.Аз се засмях и отново избягах.Слязох в мазата и се скрих зад една огормна ламарина,която скриваше всичко и много трудно би ме намерила.Аз продължавах тихичко да се хиля и да стоя в тъмното....
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Юли 15, 2010 5:03 am

Тръгнах пак от стая в стая тихичко хилейки се на цялото това нещо. Харесваше ми че мислехме малко като деца. Аз исках да съм дете.
И цялото това нещо ми навяваше толкова много спомени. Някой тъжни, някой носталгични, но и някой много хубави моменти.
Исках да запомня този ден и определено нямаше да го забравя. Считайки разговора ни с Таурус в началото, на моста. Там мислехме за съвсем различни неща, които сега, в момента ми се струваха толкова маловажни. Вечноста е добро нещо стига да я изживееш като хората. Да де, не точно като хората, ами като вампирите, но все пак.
Можех да чуя мислите на Таурус, но гледах да не го правя.
Сетих се веднъж в старото ми училище как аз и менторката ми правехме тренировки.
"Кажи ми какво си мисля." -казаваше ми тя, а аз я гледах по объркано както никога.
"Ако ме научите на японски може и да ви кажа" -озъбих и се леко и тя се засмя.
Така че сега аз търсех Таурус, който мислеше много ясно на разбираем език. Но аз не можех да го намеря все още.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пон Юли 19, 2010 10:08 pm

Сотях доста време зад старата ламарина,но уви Кали не идваше,аз без да исках залитнах и си тряннах главата в ламарината,тя падна и създаде огромен шум
-Лошо,лошо,лошо!-започнах да мърморя аз и да оправям бъркотията.Големия железен предмет,който бе паднал,беше съборил и няклакви рафтове.Аз вдигнах ламаринената плочка и подредих всичко обратмно,както беше.След това изьлязох от мазата всеедно не съм бил там и се скрих другаде....
п>п нямах комп и затова отсъствах,съжалявам
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Юли 22, 2010 11:29 pm

Намерих Таурус да излиза от мазето.
-Хей, човек, днес е откриването на училището... Ще ходим нали? -попитах и се засмях.
Той беше учител така че трябваше да е там, а аз исках да отида. Обожавах ритуалите.
-Ти си учител и трябва да присъстваш. -предопредих го като се качвахме нагоре към хола.

P.S.нема проблем ^^
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пет Юли 23, 2010 1:02 am

Aз излязох от мазето и видях Кали,която ми напомни,че днес е откриването на учебната година...а аз съм учител и задължително трябва да присъствам,явно щя трябваше да отида
-Ами...имам ли друг избор,не ми се ходи много ,но трябва и ти като искаш ела с мен,после ще видим какво ще правим-отидохме в хола и аз седнах на дивана,като се зазяпай нанякъде.Вобще не ми се излизаше от тук...но се налагаше...ужас...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Пет Юли 23, 2010 4:37 am

Приготвих се за около 10 минути като накрая се надявах да изглеждам поне правдоподобно.
Слязох долу и видях Таурус да стои на дивана и да ме чака.
-Надявам се да не съм те накарала да ме чакаш доста. -ухилих се и го подканих да стане.
-Отиваме с моята кола. -намигнах му и грабнах ключовете с помощта на телекинезата която притежавах.
Излязохме и аз заключих входната врата.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Авг 03, 2010 10:17 am

Прибрахме се в къщата и аз влязох в банята.Съблякох се и пуснах водата.Застанах под душа и се замислих за случилото се отново.След,като приключих,спрях водата и ових една хавлия около кръста си,качих се в моята стая и затворих вратата.Обух си едни боксерки и нахлузих един потник.Легнах в завивките и проснах глава на възглавницата.Чудих се кога ли Кали ще цъфне,за да ме пита нещо...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 3 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите