Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Калиопа Охайо

2 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Авг 03, 2010 11:35 pm

Вървях с наведена глава към моята стая. Преди това пуснах всички щори защото слъцето беше много силно. Нямаше нито едно облаче на небето и на мен никак не ми се нравеше.
Застанах пред вратата на стаята си и се замислих. Ако аз бях причината Таурус да си изгуби настроението поне можех да му се извиня.
Отидох пред неговата стая и почуках леко. Не изчаках да отговори или да отвори ами почнах да говоря:
-Хей, Тай извинявай за по рано. Ако съм те обидила с нещо да знаеш че не съм искала.
После зачаках малко и седнах на земята, като облегнах гръб във стената.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Авг 03, 2010 11:51 pm

-Влез...-ивиках аз от вътре,като бях седнал на леглото и гледах към вратата.Изчаках Кали да влезе и да не се обяснява отвън защото нищичко не чух,понеже стените не бяха картонени,а напротив бяха доста масивни.След,като Калиопа влезе,аз я погледнах и казах:
-Кажи....
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Сря Авг 04, 2010 12:40 am

-Aз.. такова.. извинявам се за по рано. Не исках да обидя теб или Кристал. -казах и седнах на ръба на леглото.
Станно, но ми беше по лесно да се извиня пред вратата отколкото лице в лице. По принцип не бях от тези които се извиняваха, но какво да се прави. Не обичах някой да ми се сърди за нещо.
-Сърдиш ли ми се?- попитах го и го погледнах виновно. Понякога бях голяма кучка, това го знаех перфектно.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Сря Авг 04, 2010 12:46 am

-Не-казах аз след около минута мълчание и поглед гледащ на никъде,а просто в празното пространство.Кали седна на леглото до мен и аз я погледнах...
-Защо се започна спора с Кристал,така и неразбрах-промълвих тихо и продължих да гледам момичето в очакване да ми обясни,защото тогава бях много изморен и не следях целия им разговор...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Сря Авг 04, 2010 12:55 am

-Moже би защото съм кучка. -засмях се. Беше си напълно вярно.
-Горкото момиче, нападнах я без причина... -казах и издишах тежко. Трябваше да и се извиня. "Ти нормална ли си?!" -казваше една страна от мен. Не, определено щях да и се извиня, но нямаше да е сега.
-Ти изглеждаш уморен, да си тръгвам ли? -попитах го и погледнах вратата.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Сря Авг 04, 2010 1:50 am

-Незнам...спи ми се,но не ми се заспия-казах аз и се засмях,като сеподпрях на възглавницата и опънах крака на леглото.Беше доста удобно,не бях го пробвал досега.Бях само под него.
-Остани,ако искаш да си говорим-погледнах Калиопа и се усмихнах мило.Не ми се седеше сам
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Сря Авг 04, 2010 2:11 am

-Супер... -казах и легнах до него на леглото.
Стаята му беше подобна на моята, но ми се струваше по уютна, по неразбираеми за мен причини.
-Такам... За какво да си говорим? -засмях се и подърках ръцете си една в друга.
Погледнах часовника си. Беше към осем и нещо сутринта. Слънцето отдавна е изгряло. Навън не беше безопасно за вампирите. Цял ден щяхме да си приказваме с Таурус и да се мотаем из къщата.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Сря Авг 04, 2010 6:13 am

-Незнам,за какво ще си говорим,ти измисли-казах аз на Кали и затворих очи,но нямаше да заспивам.Тази почивка ми стигаше напълно.
П.П сор за късия пост
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Авг 12, 2010 1:15 am

-Ами аз ще излизам. Може да се отбия в училището или да се помотая из града. Отдавна не съм ходила на купони и се опасявам че започвам да губя детското в себе си. -захилих се и се изправих на колене на леглото.
Станах и тръгнах към стаята си засмяна. Лошото настроение не се задържаше в мен задълго.
Зачудих се какво да си облека. Дали да е рокля или потник с дънки. Второто повече ме удовлетворяваше, затова грабнах първите тениска и панталон и тръгнах да излизам. Забравих си якето затова се върнах да го взема. След като го направих излязох от стаята и оставих една бележка на хладилника за Таурус:
"Излизам. Ако не се върна до десет дена се обади на полицията." и надрасках едно усмихнато човече накрая. Дано наистина да не се обади на полицията. Пък и аз щях да изляза за малко не за десет дни.
Навън беше тъмно и изглеждаше като добро време за разходки. Затова поех пеша по алеята.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 4 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите