Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

5 posters

Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Елинор Търнър Пон Сеп 13, 2010 6:46 am

Филма излезе съвсем скоро по кината и може би затова още не е много известен. Мога да кажа че това е един от най-великите филми въобще.

Ето трейлърчета:



Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Пон Сеп 13, 2010 6:48 am

И аз го гледах на кино и останах впечатлена.Наистина много приятно филмче, с много готини ефекти.Заслужава си да се гледа на кино.Та..мисля, че ще има още филми, защото нали следват Земя и Огън..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Ellen Scott Пон Сеп 13, 2010 6:50 am

Аз го гледах на 29-ти и честно казано проспах половината филм, беше ми лошо, пък и не ми хареса мн... Добре е замислен, обаче актьорите не играха добре, нямаше НИКАКВА романтика, пък аз не обичам само екшън, поне мъничко романтика да има, е, не обичам и лигавите филми. Една фр казва, че анимето е по-добро от филма..
Ellen Scott
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Брой мнения : 523

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Мери Джейн Меншънс Пон Сеп 13, 2010 6:58 am

Laughing Анимето е къде по-добро от филма, ама и филма ме впечатли. Надявам се скоро да излезе и втора част. То аз перфектно си знам какво става де, но все пак искам!!!
Мери Джейн Меншънс
Мери Джейн Меншънс
Дух
Дух

Брой мнения : 780

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Ерика К. Фернандес Пон Сеп 13, 2010 9:39 am

Е, сега... Баш велик... Съгласна съм с Мери Джейн. Анимето е къде-къде по-сносно и хубаво от филма. Там са пропуснали толкова много неща, а и не всичко са го направили като хората. Не ми ххареса особенно, ако трябва да бъда съвсем честна. Очквах много повече.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Пон Сеп 13, 2010 10:27 am

Аа ви еверно ли аничета гледате?
Не е като да съм гледала,ама нямам добро мнение за тях,да сигурно съдя прибързано,ама не възнамерявам да проверявам Very Happy
Колкото до филма,аз още не съм го гледала,просто четох и ми направихте впечатление със споменаването на аниметата...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Ерика К. Фернандес Пон Сеп 13, 2010 10:33 am

Да, представи си. От тях уча японски Laughing
Макар че Аватар не е японско, а американско аниме и по-правилно би било да се каже, че е анимация, защото само на японските им викат анимета. (Ама и аз обяснявам едно хубаво...)
Иначе това е пълния набор от епизоди. Мисля, че би трябвало да има още една книга, но не съм догледала анимацията, а и май няма да го правя Rolling Eyes
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Пон Сеп 13, 2010 10:39 am

Това и на аватар да е дето го даваш,то въобще не го харесвам и тоя филм,не си струва.Попринцип харесвам фантастика де,ама не съм чак толкова луднал фен,да не говорим на тея кините елфи,да де забравих им там името... Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Ерика К. Фернандес Пон Сеп 13, 2010 10:42 am

Да ти кажа честно Алекс. Нищо, ама нищичко не ти разбрах Laughing
Какви елфи те гонят в този филм?
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Пон Сеп 13, 2010 10:44 am

Мии на такива ги оприличих,просто не се сещам как се казват онея сините гиганти... Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Ерика К. Фернандес Пон Сеп 13, 2010 10:52 am

Хахах, момиче. Обърка филма. Very Happy Very Happy
Не ти говоря за Аватар със сините глави
А ти говоря за това:
The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. 2447081l
Просто ме мързи да изпиша цялото име и накратко му викам Аватар. Малко е объркващо, но понеже говорим за втория филм си мислех, че ще ме разбереш Smile
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Пон Сеп 13, 2010 10:58 am

Аа аз споменах,че не съм го зяпкала,а о къде на къде и на него аватар ще му викат,т'ва тъпо измислено Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Ерика К. Фернандес Пон Сеп 13, 2010 11:07 am

То това Последния повелител на въздуха (их, че ме караш да го пиша цялото. Ще го съкращавам на ППВ) си го има от много време. Мисля, че някъде 2000-та излезе анимацията, а може и малко по-късно, но помня, че беше някъде там. Просто сега са решили да му правят филм. Аватар казват на този, който владее четирите стихии и се преражда като следва цикъла - въздух, вода, земя, огън. Понеже техните хора са разделени на племена със съответния елемент и само аватар може да контролира всичките.
Колкото до другия, той си е съвсем нов. Даже се изненадах, когато видях че се казва така.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Пон Сеп 13, 2010 11:12 am

Мхм,те там аватари викаха на тея не истинските сини човечета,дето един вид влизаха в тях.Ох простичко филмче,според мен не си е заслужавало милиончетата.А колкото до името,тоя режисьора май също го е замислял от отдавна,но за годините ще те излъжа,нали не съм особено заинтересована от филма и не съм запаметила тая информация,та не знам кой пръв си е кръстил аватар нещата Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Bellatrix Black Irinkis Нед Сеп 26, 2010 11:33 am

леле хора щеме убиете и двечките :Д
иначе по темата филмчето е яко, а и малкия е голям сладур, пък и брата на Катара също си го бива Wink
Bellatrix Black Irinkis
Bellatrix Black Irinkis

Брой мнения : 1661

http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by ???? Чет Яну 27, 2011 3:34 am

Мда, хубаво филмче.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

The Last Airbender / Последният повелител на въздуха. Empty Re: The Last Airbender / Последният повелител на въздуха.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите