Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на шестокурсниците - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на шестокурсниците - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на шестокурсниците - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на шестокурсниците - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на шестокурсниците - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на шестокурсниците - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на шестокурсниците

+9
Доминик Торето
Misha
Ейнджъл Нортман
Линда Харисън
Asdis Grimson
Dimitri Bean Voda
-Valeria
Adrian Wolfshadow
Елинор Търнър
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Герои на шестокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на шестокурсниците

Писане by Елинор Търнър Сря Юни 01, 2011 11:48 pm

Такам, значи две неща.
Първо, лика който си взела е зает и второ - малко пояснение към историята, която няма да е лошо да поправиш. Значи за да се преместиш в Дома на Мрака, Ловецът трябва да те бележи.
Дарбата мисля че е свободна.
Оправи си ги тези нещица и си одобрена (:
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на шестокурсниците

Писане by Мария Колман Пет Сеп 02, 2011 11:45 pm

Име:Мария Колман
Възраст:19
Характер: Свито момиче , което не обича да се перчи.
Сложна за разгадаване личност е , и почти е непредвидима. Обича да експериментира. Добра е към хората около нея , но вбеси ли я някой става кръвожадна. Не обича перчещите се хора. Много станаха тези които са "перфектни"
Но тя не е от тях. Не се мисли за велика и се държи естествено. Обича да казва на хората около себе си че ги обича. Открита е но в това време е и свита. Трудно може някоя да я убеди в неговото мнение

История(шест реда най-малко): Мария е била обикновено момиче в обикновен град. В училището и е имала и приятели и врагове. Тя не се е давала на "модели". Все пак тези същества се имат за много красиви и уж са кралици на света. Мария не си е търсила проблемите , но очевидно те я намират. И ето сега ще ви разкажа кака тя е станала Вампир
Един прекрасен ден. , тя и приятелите и са па магазините. Тъкмо приключват и се завръщат в училището. Тогава една фукла бутнала Мария. Тя каквато е избухлива отишла при нея и започнала да и крещи.. Постепенно обаче осъзнала , че всички я гледат. Това било странно. Тя никога не е била център на внимание. Другото момиче започнала да крещи и Мими изтичала и видяла , че е белязана. От тогава и се обърна живота. Тя се премести в училището и с радост намери приятели и нова среда за живеене. Семейството и обаче не го приело добре и я отритнало.
Е това е историята на едно обикновенно момиче

Външен вид:Има красива коса.С нея се подчертават големите и сини очи обградени със мигли.По лицето и няма никакви пъпки.Кожата и е светла и блестяща.
Фигурата и е много слаба и крехка,походката й-като на пеперуда-сякаш лети.Косата й е начупена или къдрава зависи.Очите й са,като сини кристали-блестящи,които бият и до зеленикаво.Необичайните й очи и придават приказност и изразителността . Винаги разкриваха чувствата й.Устните й са тънки,но не прекалено с бонбонено розов цвят.Фигурата й излъчва изящност,каквато бе наследила от майка си. Коремчето й е много плоско,но има хубаво изразени женски черти


Дарба: Получава видения за бъдещето
Ментор:Елинор Търнър
Снимка
Герои на шестокурсниците - Page 2 Chelsea-staub-1
Герои на шестокурсниците - Page 2 Chelsea-staub-2
Мария Колман
Мария Колман

Брой мнения : 7

http://johaj-academy.0forum.biz/

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на шестокурсниците

Писане by Уил Търнър Съб Сеп 03, 2011 12:09 am

Одобрена...
Едит, преди да са те одобрили, не можеш да пишеш по темите!
Уил Търнър
Уил Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 306

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на шестокурсниците

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите