Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на петокурсниците - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на петокурсниците - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на петокурсниците - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на петокурсниците - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на петокурсниците - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на петокурсниците - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на петокурсниците

+11
Скайли
Caroline Forbes
Ванеса Олтър
Елинор Кейн
Уил Търнър
Матю Монгомъри
Nicholas Evans
Шанел ЛаФонт
Евелин Харис
Анастасия
Елинор Търнър
15 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Елинор Търнър Пон Юни 20, 2011 9:44 am

Първо съжалявам за забавянето, лично аз бях възпрепятствана и нямаше начин да дойда по-рано.
Значи, Каролайн, одобрена си, но трябва да си избереш ментор преди да те добавя в група.
В "Новости" има тема където са посочени възможностите (:
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Caroline Forbes Нед Юни 26, 2011 7:55 am

За мен няма значение. Преценете кой е с най-малко новаци и той ще ми бъде ментор. А и не мога да пращам ЛС-та все още
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Уил Търнър Пет Авг 05, 2011 9:30 am

Слагам те при Брандън =]
Уил Търнър
Уил Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 306

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Скайли Нед Авг 21, 2011 11:49 pm

Скайли. Казвам се Скайли, това е името което си избрах след промяната и вече това съм аз.Коя съм била преди ли? Ами това няма значение, преди промяната аз бях никоя, момиче с малко приятели и кофти семейство... Е, добре щом държиш ще ти разкажа коя бях и как се промених.
Преди прояната бях Кристина Редфорд. Бях едно... да кажем... нормално 16 годишно момиче, както казах, с кофти семейство. Винаги съм живяла с ужасните тризнаци (двамата ми брята и сестра ми). Както всички в моето семейство и те ме мразят, защто заради мен са изгубили мама, а тя е била най-прекрасният и мил човек раждал се някога на земята. Мразят ме толкова, защото не съм била планувана... нашите не са искали още едно дете, но когато мама е забременяла, на екскурзията до Алпите, е казала, че щом Господ я е дарил с още едно дете, тя с радост ще го роди и ще го отгледа. Но за мое огромно съжаление историята няма щастлив край. В денят на моето раждане мама е починала, лекарите са и казали, че раждането е рисково и за да запазят нейният живот, аз трябва да загина, но тя е предпочела да ме роди дори с цената на нейният живот. Тогава тризнаците са били на 5 и са ме обявили (представете си още тогава са ме обявили) за убийца. Може да се каже, че донякъде ги разбирам, цял живот са живели с мама, защото татко притежава фирми за алкохол и безалкохолно и пътува постоянно и ние почти не го виждаме. Та единственият близък роднина на близнаците умира а те получават някакво си ревливо бебе... е д си признаем на никой няма да му хареса, нали? Но все пак това не ги оправдава, че превърнаха живота ми в ад, независимо, че гледах да не им се пречкам много много, те винаги намираха за какво да ми се заядат или докато бях по-малка и да ме набият. Аз никога не казах на татко колко много ме тормозят по-големите. Без това и го виждах рядко, не исках да го занимавам с проблемите си, исках прото да седна в скута му, да ми разкаже за прекрасните места на които е бил и да ми се усмихне. Поне той ми се усмихваше винаги, мислех че е защото ме обича, но сега осъзнавам, че ми се е усмихвал, само защото приличам невероятно много на мама, да не кажа че е защото съм и точно копие. Имам сини, на моменти ледени очи, дълга права черна коса. Не съм особено висока може би 1.67-1.68, за това обичам да нося високи токчета, тялото ми е нормално и добре разбито за възрастта ми и повечето момчета ме намират за сладка. Обличам се спртно-елегантно. Та както казвах явно татко само заради това ме е обичал. Как го разбрах ли.. Ами беше един от онези адски студени януарски дни, бях излязла по-рано (както обиновено да не засека тримата глупаци) вървях едва едва по заледения тротоар на път към училище, когато го видях. Беше вампир-ловец. Седеше там на края на улицата, облегнал се на едно дърво и гледаше право в мен. Приближих се бавно към него и когато бях съвсем близо, той ме посочи и животът ми се промени завинаги. След като вече бях белязана знаех, че не мога да продължа нормалният си живот и за това се върнах вкъщи. Надявах се тризнаците да са излезнали вече за лекции и да няма никой вкъщи, но за мое нещастие татко се беше върна (почувствал се зле, че не е бил с нас на Коледа) и всички бяха в дневната и си говоеха.
- Криси, мила, сякаш си ме усетила и си върна да ме видиш - каза татко с широка усмивка и ме прегърна.
- Крис, какво е това на челото ти? - попита сестра ми и тогава адът започна.
-Аз... бях белязана - признах си.
-ТИ БЕШЕ КАКВО? - изкрещя татко. - Не това не може да бъде вярно, майка ти не може да се е жертвала само за да се превърнеш в чудовище. По-добре да бяхме пожертвали теб, тя беше най-прекрасният човек, който съм познавал и обичал, как е възможно да се превърнеш в чудовище, след като тя ти подари живота си? - след това татко падна на колене, прегърна ме и започна да плаче - Алисия (името на мама)... Алисия, не мога да те загубя пак, не ме изоставяй, моля те...
- Татко аз съм Кристина....
- Да много добре знам коя си, ти си тази която ми отне любовта на живота и сега се превръщаш в изчадие, ти си тази, заради която моята любима сега е ангел, а ти и се отплащаш така... Виждаш ли каква си, ти си ужасна, ти си най-ужасната дъщеря... Махай се, не искам никога пвече да те виждам, ти не съществуваш вече за мен... Ти си мъртва точно както е и моята Алисия...
- Но татко... - заплаках аз, той беше единственият, който си мислех, че ме обича, а какво се оказа, оказа се че ме обича, само защото приличам на мама...
Затичах се по стълбите към моята стая и започнах да си събирам нещата в големия зелен куфар. Събрах всичко необходимо и изхвърчах от нас, като последното което помня е как видях братята ми да вдигат татко от пода и да го слагат на дивана, а сестра ми му носеше чай.
След като избягах от вкъщи се отправих към Дома на нощта, тук разбрах, че мога да си сменя името и да водя изцяло нов живот за това си избрах името Скайли и вече съм тази, а не онова момиче, чието семейство я мрази и презира. Не след дълго разбрах, че нашата богиня Никс ме е дарила с дарбите хипноза и общуването с котките ( бях толкова щастлива когато разбрах за дарбата с котките, винаги съм обичала малките пухкави същества) . Така живея от две години в Дома на Нощта.
Искаш да знаеш каква съм по характер? Ами мила, добра, отзивчива, винаги готова да помогна ( каква изненада и това съм наследила от мама ), но покрай тризнаците станах зла и отмъстителна, но само ако някой ми направи нещо, също така мразя да ми пипат косата, без позволение, ако това се случи не отговарям за действията си... Научих се да крия чувствата си и рядко показвам нещо повече от усмивка, за да покажа наистина какво чувствам трябва да имам наистина някой близо до себе си... Е това съм аз.
Герои на петокурсниците - Page 2 Liv_tyler
Талиснам:
Герои на петокурсниците - Page 2 Arwen_pendant_med и
Герои на петокурсниците - Page 2 Tumblr_logersJLzL1qipfy5o1_400
Ментор: Брандън Редуин
Години: 18
Скайли
Скайли

Брой мнения : 132

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Уил Търнър Пон Авг 22, 2011 10:24 pm

Одобрена =]
Уил Търнър
Уил Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 306

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Samanta Adamms Нед Сеп 04, 2011 3:13 am

Име: Саманта Адамс
Години: 18
Външен вид: Саманта има дълга руса коса,която вече не е толкова руса,защото обича да сменя цветовете доста често.Можеш да я видиш с огнено червена коса,абаносово черна или като блондинката,която всъщност си е.Кафявите й очи не веднъж са омайвали мъжете-готови да направят всичко за нея.Сам има големи сочни устни,които с малко късмет може да се озовът на твоето лице.Тя е нормално висока,слаба,макар че ако я питате всички са по-слаби от нея.Тя е донякъде суетна,но не винаги.Обича да изглежда супер,а не просто добре.Усмивката й е пленителна и невероятна,но рядко е истинска и пълна с обич.
Сам е като хамелеон и ако не си я виждал дълго,може й да не я познаеш.

Характер:Тук могат да изреждам цяла нощ и пак няма да опиша характера й напълно.По принцип Саманта е добра,обича да се меси където не й е работа и голям нахалитет.Е,може би добра не се смесва с другите качества,но тя наистина е такава.Тя е пълна с изненади-обича да прелъстява мъжете,по някога да си играй с тях.Вярва в истинската любов,но никога не я е срещала и за това е на принципа -Една жена може да чака истинския мъж ,но това не прече първо да е с грешните.Има много кратки и нестабилни връзки,но това не я натъжава,а точно обратното кара я да израсне емоционално.Но колко е израснала си е под пълен въпрос.Така се държи някой път като бебе,че никой не може да я трае,обижда,командва и не зачита никого.Това е в редки случаи,тогава не искаш да я познаваш.В други може да се държи приятелски,да ти съчувства и да е мила.
По някога е пълна противоположност на себе си,но това е само черупката около нея,която тя използва за защита и,за да не бъде наранявана.

История:Сам е родена в слънчева Флорида и е отраснала в семейство на майка и баща,които са били актьори и са нямали никакво време за децата си.Да,били са богати,но това е нямало голямо значение при положение,че са били самотни.Тя и сестра й имали бавачка,но тя винаги била натряскана до припадък,че ако разчитали на нея да са на 200 метра под земята вече.Бавачката по цял ден пиела от скъпия алкохол у тях,пушела трева и заспивала където намери.Саманта,като по-голямата,се грижела за сестра си и вършела задълженията на бавачката.Мразела родителите си и чакала с нетърпение да се изнесе един ден и да не ги види повече.Вдигала им скандали,когато били вкъщи,закъснявала,а понякога не се прибирала и с дни.Но когато се върнела първата й работа била да види как е сестра й.Обичала я много и само това я задържало в смотаното й семейство.Ако тя не останела кой знае какво щяло да стане с малката,просто нямала сърце да го направи.На 15 с гаджето й решили да заминат за съвсем друго място и да не се върнат,но отново мислела за сестра си.Водела спорове с приятеля си,че малката има нужда от нея,а на него накрая му писнало и я зарязал.Тя била много тъжна,защото било и на 16-тия й рожден ден,и защото го харесвала истински.Тогава още повече намразила родителите си.Няколко дни след рождения й ден я белязали докато била у тях и трябвало да дойде в Дома на Мрака.Обещала си,че вече ще е по-силен човек и няма никой да диктува живота й.

Дарба:Перфектно владее елемента Земя,електричество и щит
Ментор:Елинор Търнър
Талисман:ноуп
Снимка:
Герои на петокурсниците - Page 2 33
Samanta Adamms
Samanta Adamms

Брой мнения : 104

http://academy-nortfild.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Уил Търнър Нед Сеп 04, 2011 6:26 am

Одобрена, извинявам се за забавянето ..
Уил Търнър
Уил Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 306

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Ерин Уайт Пон Сеп 05, 2011 2:05 am

Име:
Ерин Уайт
Години:
18
Външен вид:
Има дълга, руса коса която стига малко под раменете й и небесно сини, красиви очи които примамват хората да се вгледат в тях но ако го направят за прекалено дълго.. Устните й са приятно розови, меки и сочни. На челото си има малък полумесец който въпреки че е малък веднага се забелязва. Винаги в облеклото й има и по някоя синя дреха - Ерин обожава синьото. По-голямата част от гардероба й е изпълнена със сини дрехи но и предмети. На ръката си винаги носи гривна, подарена й от любимия. Почти винаги на лицето си има лека, едва забележима усмивка защото тя изключително рядко се засяга ако някой я убиди.
Характер:
Много трудно избухлива е. Рядко се засяга от думите на хората, по-скоро ги приема добре вместо зле. За това пък винаги е в добро настроение което доста често е заразително. Доста е затворена, с повечето си приятели не споделя почти нищо. Някога, тя би направила всичко за да спаси любимите си хора, някога би продала душата си на дявола за да не пострада някой който обича. Но всичко това е било някога. Животът я е научил че първо трябва да се грижи за себе си и после за другите. Защото каквото и да направиш, не можеш да промениш съдбата. И какъв е смисалът да страдаш ти за да спасиш другите? Щом съдбата им е отредила това, то значи че никой не може да промени нищо. Това е гледната точка на Ерин сега. Тя отдавна е загърбила тежкото си минало и отдавна вече не говори за него. Гледа само и единствено напред, без да я интересуват другите.
История:
Ерин от малка винаги се е грижела за другите, никога за себе си. Била е добро и послушно момиче, правела е всичко възможно за да радва родителите си. Винаги е била блестяща ученичка, с много приятели и познати. За всички е била едно добро и послушно момиче. Когато е била на 14 години в училището в което учи идва едно ново момче. Едно момче в което тя се влюбва от пръв поглед. С времето и той я харесал и станали гаджета. Един ден обаче една кола блъснала Раян (гаджето й) тя разбира се веднага повикала линейка. Докторите казали че му трябва нов бъбрек и въпреки че тя даде неиния той умря. Около 1 месец Ерин бе заключена в стаята си и не искаше нито да говори нито да вижда никого. Тогава, в края на месеца, родителите й я извели от стаята и тръгнали на ексурзия всички заедно за да я накарат да забрави. Докато баща й обаче шофирал, в тях се блъснал камион и убил и майка й и баща й. Тя се обвинила тогава че заради нея е станало всичко, че заради нея тръгнаха на ексурзия и т.н Няколко седмици след смърта на родителите си, Ерин била в двора на къщата си когато я белязъл ловецът. И без това, тя нямала какво да губи отишла в тайнственото училище за вампири.
Дарба:
Ако някой се вгледа в очите й може да се излекува ако е болен, обаче ако се вгледа прекалено дълго в тях може дори да умре.
Ментор:
Елинор Търнър
Талисман:
Сребърна гривна подарена от мъртвото й гадже - Герои на петокурсниците - Page 2 1229328323537250382
Снимка:
Герои на петокурсниците - Page 2 1107-93



















Ерин Уайт
Ерин Уайт

Брой мнения : 1

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Meicy Greg Вто Сеп 13, 2011 9:50 pm

Име: Мейси Грег
Години:18
Външен вид: Има дълга руса копринено мека коса. По принцип е права, но понякога Венера обича да я къдри. Кожата й е бледа и нежна като сатен. Не е особено висока, затова обича да носи токове. През летата, когато не е в училище, съчетава всичко възможно с високи обувки, за да се слива с околните. Но това има и своите изключения, разбира се - понякога облича цветни дрехи с пъстри орнаменти и закачливи и забавни аксесоари. Обича пауновите пера - има такива обеци и сандали, които са в хипи стил, макар и да е необичайно за нея. .
Характер: Какво може да кажем за характера на Мейси?Сложен..Тя е бунтарка.Не обича да спазва правилата,а обожава да ги нарушава.Може да е много добра и мила,а в следващия момент да е зла,безскрупулна,манипулативна интригантка.Втория варянт е по - срещан.Държи се грубо с всички.Сякаш сърцето й е от лед и никой не може да го стопи.Забърква се в какви ли небели...Добра е в лъжите и много ги обича.
История: Родена в Англия през зимата - най-красивият сезон според нея. Майка й умира при раждането. Баща й - доста преди да се роди. Не познава никого от двамата. Съжалява единствено за майка си, но вътрешно знае, че би искала да говори с баща си. Да го разбере. Иска й се да знае защо, но начин да го върне няма. Отгледана е от чичо си в Австрия. Той е добър човек, не особено общителен, но много привързан към малкото момиченце. Иска да й даде всичко, но не винаги може - все пак не е лесно да отглеждаш сам дете.
Дарба: Когато погледне момче невинно, той се влюбва в нея и тя го привлича към самоубийство.
Ментор: Sasha Piters
Талисман: Герои на петокурсниците - Page 2 731_amylet_1
Снимка: Герои на петокурсниците - Page 2 230cfdbc30fbb2aee8d5ac62c5e72219

Meicy Greg

Брой мнения : 1

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Александра Драгомир Съб Дек 31, 2011 10:20 pm

Герои на петокурсниците - Page 2 Tumblr_luv5c6yara1r6fzito1_500

Име: Александра Драгомир
Години: 18
Външен вид:
Алекс е много красиво и привлекателно момиче. Въпреки че е рускиня не е с руса коса, както повечето от вас предполагат. Косата й е тъмно-кестенява, много гъста и начупена на перфектни къдрици. Дълга е малко по-надолу от врата й.
Очите й изглеждат като демонски. Просто и самото им изражение е такова. Сиви на цвят, почти винаги блещукат.
Устните й са месести и много привлекателни.
Висока е около 174 сантиметра, с перфектна фигура и правилни пропорции.

Характер:
След смъртта на родителите й, живота й става коренно различен. Държи се сякаш всички които я заобикалят са й врагове и не се доверява на никой. Това не е в неин плюс и тя го осъзнава но въпреки това не може да се отърве от странното чувство за заплаха. Кротка е, но лесно се ядосва и то за най-малкото нещо и тогава не става нищо добро с човека който я е ядосал.
Не се подчинява на заповеди.
Всички я мислят за луда, само защото получава видения които са неочаквани и почти винаги са свързани с миналото на даден човек. Дори понякога дадена случка може да й напомни за нейното ужасно минало и смъртта на родителите й появявайки се в главата й като видение. Тогава просто изпада в ужас.
От както губи всички които обича, смисъла на живота й си заминава и иска да умре.


История:
Родена в известно семейство в Украйна. Детството й е много хубаво. Няма братя или сестри, за това майка й и баща й се грижат за нея много добре. Братовчетка й е нейната най-добра приятелка. Алекс я чувства като сестра и я обича адски много.
Когато момичето е на 13, в къщата й нахлуват двама мъже и палят огромен пожар. Алекс е принудена да види как убиват семейството й. Всичко това я срива и няма сили да се съпротивлява когато двамата мъже я отвличат. Тя бива изнасилена и след това оставена на улицата. От тогава живота й става пълен ад. Започва да се дрогира. Намира си неподходящите "приятели" които я снабдяват с още наркотици. Един ужасен живот за едно 15 годишно момиче.
Когато става на 16 Никс й дава шанс да започне живота си отначало. Тя бива белязана и изпратена в дома на нощта в Тулса.

Дарба:
телекинеза, видения (Когато види в бъдещето или миналото може да усети всичките действия и реакции и ако се налага физическа сила върху неговото тяло - да го усети след видението на собственото си тяло.), електрически заряд (контролира притока на електричество, като може да създава кълба от ел. заряд или да образува гръмотевици)
Ментор: Елинор Търнър

Снимка(пожелание):
Spoiler:


Последната промяна е направена от Александра Драгомир на Вто Яну 03, 2012 10:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Александра Драгомир
Александра Драгомир

Брой мнения : 16

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Елинор Търнър Пон Яну 02, 2012 5:12 am

Одобрени сте, добре дошли =)
Мейси, трябва да си избереш ментор на героя си...
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на петокурсниците - Page 2 Empty Re: Герои на петокурсниците

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите