Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Какво е  за вас любовта ? PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Какво е  за вас любовта ? J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Какво е  за вас любовта ? ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Какво е  за вас любовта ? 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Какво е  за вас любовта ? EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Какво е  за вас любовта ? EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Какво е  за вас любовта ? EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Какво е  за вас любовта ? EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Какво е  за вас любовта ? EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Какво е  за вас любовта ? EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Какво е  за вас любовта ? EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Какво е  за вас любовта ? EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Какво е  за вас любовта ? EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Какво е  за вас любовта ? AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Какво е за вас любовта ?

3 posters

Go down

Какво е  за вас любовта ? Empty Какво е за вас любовта ?

Писане by Линда Харисън Пет Май 06, 2011 7:52 am

Реших да пусна темичката за да си разнообразим животеца във форума...Е можете да изказвате мнения ето моето :


Оххх аз съм малко скептична по този въпрос тъй като съм опитала и двете страни на любовта. Според мен тя наистина е нещо магическо поне докато не ти покажат че не си заслужава да се хабиш. Чуствата са до време! Не съществува определението Вечна Любов...Тя винаги си отива и посли ние оставаме наранени нали ? Трудно е да се преживее раздяла с любимия човек , но все някога се случва. Да , родителите ни може да не се разделят и да се обичат,но чуствата все някога ще отхвърчат..И защо тогава ни е да се влюбваме. Да,не зависи от нас но според менлюбовта е мимолетно чуство...Обичала съм и няма да повторя отново...

Мое мнение..
Линда Харисън
Линда Харисън

Брой мнения : 90

Върнете се в началото Go down

Какво е  за вас любовта ? Empty Re: Какво е за вас любовта ?

Писане by Anthea Grayston Нед Юни 24, 2012 9:09 am

Любовта за мен е нещо на което не можеш да дадеш точно обяснение,то се чувства не се обяснява,а още по малко се слага в рамки. Според мен само тези който са го изпитали го знаят,а тези който не са го търсят защото винаги са чувствали празнина.
Anthea Grayston
Anthea Grayston
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 64

Върнете се в началото Go down

Какво е  за вас любовта ? Empty Re: Какво е за вас любовта ?

Писане by Lord_Vallanar_IX Вто Юни 26, 2012 2:59 am

А любовтта за мене е нещо което за всеки човек е различно и не може да бъде описано с думи толкова колкото с жестове в смисал допир ,галене ,издишване , любовта за 1 човек според мен е само усета да искаш да бъдеш с този към който тялото ти физически и умственно те привлича към който изпитваш нуждата да го прегърнеш и да останеш до него докато и сетния удар на сърцето ти не спре.Абе направо да си го кажа според мен любовтта е нещо което може да се изпита само м/у 2 ма души независимо от пола от социалното им положение било то бедност или богатство това е единственното нещо което дори и с пари не може да се купи..Е да де има и хора за който любовтта е пари и найстина обичат парите ,а не хората ,но това е друга тема хД.
btw Boom flower
Lord_Vallanar_IX
Lord_Vallanar_IX

Брой мнения : 71

Върнете се в началото Go down

Какво е  за вас любовта ? Empty Re: Какво е за вас любовта ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите