Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Имението на Рони - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Имението на Рони - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Имението на Рони - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Имението на Рони - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Имението на Рони - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Имението на Рони - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Имението на Рони - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Имението на Рони - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Имението на Рони - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Имението на Рони - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Имението на Рони - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Имението на Рони - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Имението на Рони - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Имението на Рони - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Имението на Рони

3 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Чет Авг 25, 2011 10:43 pm

След около половин час телефонът ми звънна.Погледнах беше непознат номер.
-Мат страх ме е да вдигна..Дали са новини за баба ми..Ох не мога..
Трябваше да вдигна..Добре щях да го направя.Включих високоговорител.
-Здравейте..Вие ли сте Кармен?
-Да..
-Ами имаме информация за баба ви.
-Да?!
-Ами..Тя е в болница..Засега не можем да ви кажем в коя,но е с опастност за живота.Довиждане.*
И затвори.
*Разговора е на испански.
Пп Мързеше ме да го правя..
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Пет Сеп 02, 2011 6:06 am

Прегръщах Кармен и я люшках като малко дете.Повтарях и,чр всичко ще е наред.След около половин час телефонат зънна.Кармен каза,че я е стрха да вдигне.Разбиах я.Кимнах и да го направи.Тя пусна на високоговорител.От там се разнесе глас...предполагам говореха на испански.След като разговора прекъсн я погледнах.
- Какво?Какво казаха? - бях разбрал някои думи,но...две удми от двадесет не ме правиха експерт.Гледах я в очакване.Дано всичко с баба и да беше наред.Това щеше да е голям шок за Кармен ако баба и вече не беше тук..

П.п:Съжалявам,че се бавих...
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Пет Сеп 02, 2011 6:12 am

–Ами..Баба ми е в болница.Тя..Има опастност за живота и не знам в коя болница е..Все пак нека мислим позитивно...-усмихнах се.-Искаш ли да отидем до басейна..

Влязох в една друга стаичка и излязох по бански.

-Ако искаш там има и мъжки.-посочих гардероба в другата стая.-Има едни познати,които идват тук и обичат да влизат в басейна.Прислугата беше донесла всякъкви видове бански.Маркови.Е....Аз ще слизам ...Ти ела по-късно ако не искаш да си при мен..

Успях да кажа и излязох по-бързо..Сълзите напираха в мен и не исках Мат да ги види.Да не ме помисли за някаква глезла..

Пп Няма проблем..Искаш ли после да пишем с Мелиса?Че се оговорих с нея и няма да е честно.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Пет Сеп 02, 2011 6:17 am

Това не беше добре,но тя го приемаше добе.Или поне се опитваше.Влезна в една стая и излезе по бански.Каза ми,че в другата стая има и мъжки.Влезнах и си облякох един.Милата Кармен.Опитваше се да изглежда силна и успяваше.Слезнах при нея.
- Скъпа...знам,че ти е тежко.Поплачи си! - казах мило.Да си призная и на мен ми е идвало да ревна понякога,но...не съм губил близък.Еее живеех само с майка си...,а после изгубих нея като ме белязаха.Ъх!Двамата влезнахме в басейна.Надявах се отново да не изпита стрха към водата.
- Спокойно... - казах и нежно.

П.п:Кви ги дрънкам само ;х иначе..добре.Ако искаш в твоя пост пиши,че сме отишли там..хД ама тя много не ме харесва... pale
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Пет Сеп 02, 2011 9:02 am

-Не ми се плаче..Просто ми влезе нещо в окото.-усмихнах му се и го целунах по бузата.След това се потопих под водата и започнах да търкам очите,за да разкарам тези мисли от главата си.Много мразех да плача за нещо.Продължих да ги търкам.МАт явно се притесни и за това се гмурна и той.Усмихнах му се под водата и го прегърнах.Той ме повдигна и излязохме на повърхноста.

-Обичам те.

Целунах го и крачетата ми се обвиха около неговата талия.Продължихме да се целуваме.Неговите целувки бяха толкова парещи.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by ???? Съб Сеп 03, 2011 12:28 am

Докато се разхождах видях едно имение, реших че няма да е зле да се запозная с още някогo и позвъних на звънеца. Докато чаках да ми отворят си мислех колко глупаво съм постъпила, да доидa тук и да звъня на вратата на хора, които дори не познавам.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 12:46 am

Изведнъж чух някой да звъни.Отвътре винаги се чуваше и отвън.МАт също се услуша.
-Кой ли може да е по това време?-запитах се.
Излязох от басейна и взех близката кърпа.Забърсах се и си я сложих върху банския.Тръгнах по пътечката и стигнах до вратата.Погледнах един път..После втори път и след това се усетих.Забързах и отворих голямата врата.
-Мелиса?!-усмихнах се с малко изненадано лице.-Какво правиш тук?!Влизай,Влизай!-казах и се помръднах.-Ние с Мат се къпахме..Имам басейн ако искаш ела при нас.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by ???? Съб Сеп 03, 2011 12:58 am

- Кармен?-Гледах объркано към Кармен, която се помръдна за да вляза Влязох в имението. - Ъъъ май трябва да ви се извиня за последния път когато се видяхме...- Най-накрая успях да кажа нещо докато гледах със същия объркан поглед .

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 1:04 am

-Оу..Да..За това..Няма проблем..Няма смисъл да ми се извиняваш..Влез..

Поканих я и влязохме в имението ми.

-Май трябва да се обадя на прислугата..Много хора станахме..

Усмихнах ѝ се и се обадих по телефона си.Проведох бърз разговор на испански и затворих.

-Персонала ще дойде след няколко минути..Ела...

Направих жест с ръката да дойде след мен.Пристигнахме в кухнята.

-Значи.Продължаваш напред..След това наляво и послед надясно.Така се стига до басейна.Като се качиш по тези стълби има една стая веднага в ляво-посочих извитите стълби-Там можеш да си вземеш бански и да дойдеш.Вземи си питие.

Посочих огромния хладилних.

-И заповядай отвън..Ако не искаш в басейна можеш да влезеш в джакузито,което е отвън също..

След като дадох изнструкциите излязох при Мат.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by ???? Съб Сеп 03, 2011 1:18 am

Следвах изнструкциите на Кармен, след като облякох един от многото бански си взех едно мартини. Излязох при Мат и Кармен и им се усмихнах, след това отпих от мартинито си.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 2:22 am

- И аз те обичам. - казах на Кармен.Целувахме се,но нещо или по-скоро някой прекъсна целувките ни.Кармен излезна и отиде да отвори.Стоях си сам в басейна и се оглеждах.Долових позната миризма и глас.На онова момиче...с петте елемента дето ми се отваряше на поляната когато Кармен се опита да я спаси.Не само нея,а и другите които бяха там от онзи червен новак.Да си призная,че малки ми се прииска той да я беше изял,но сега...нямаше нужда да съм такъв гадняр.Излезнах от басейна.Търгнах по посока към...хола.Надявам се.По пътя срещнах Кармен.Обвих ръце около кръста и и я целунах.Ако не я бях срещнал на половината път щях да се изгубя.Сто процента.
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by ???? Съб Сеп 03, 2011 2:29 am

Усетих че Матю тръгна към хола, изпих мартинито си на екс и се усмихнах. - Здравей Матю! - Самодоволната усмивка се изписа на лицето ми.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 2:39 am

Усмихнах му се.

-Искаш ли сладолед.С ягода е..Има и с ванилиа,ананас,праскова и много други видове в хладилника.Аз си взех един с ягода.

Подадох му го и той го близна.

-Мелисааааа!Искаааш ли сладолеееед?-провикнах се от коридора.

Хванах Мат за ръката и тръгнахме към басейна да видим дали тя иска.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 2:46 am

Кармен ми предложи сладолед.Аз само я придърпах по близо до себе си.
- Ти ми стигаш. - прошепнах и след което я целунах.Моята любов си взе един сладолед с ягода и ми даде да си близна.Оо ягода.Да..обичах ягоди.Обичах и сладолед.Кармен ме хвна за ръката и ме задърпа на някъде.Към басейна.Провикна се на Мелиса.Значи така се е казвала чернокоската.Мелиса...ясно.

П.п:Забих на тоя пост ;х
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 2:52 am

Видях че Матю е по бански.

-Ето ти кърпа.

Излязохме и видяхме Мелиса легнала на един от многото шезлонги.Доближих се до нея и ѝ казах.

-Мел..Искаш ли да ти донеса сладолед?

След това се обърнах към Мат.

-Матю..Искаш ли да влезем с теб в басейна..Искам нещо да ти кажа.Или да ти покажа..
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 3:10 am

Мел вече беше при басейна.Лежеше на един шазлонг по бански.

- Матю..Искаш ли да влезем с теб в басейна..Искам нещо да ти кажа.Или да ти покажа... - обърна се Кармен към мен.Да си призная леко се поизплаших за това.Да влезнем..е множествено число.Значи тя и Мел.Какво ще правят с мен в басейна?

- Ъъъ доообре... - изрекох предпазливо.Премигнах няколко пъти и после влезнах във водата.Молех се да не ми приложат някакви вудо мъчения...не,че ще им е нужда кукла..като си ме имаха цял и жив пред себе си.На Мел можеше да и е нужда кукла,но на Кармен - не.Тя беше по-силна от мен и можеше да действа направо върхо орегинала.
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 3:14 am

Доближих се по-близо до Мелиса и ѝ прошепнах.

-Искаш ли да го пръскаме и после да се опитаме да го удавим..Ти може да използваш дарбата си за водата и да го залееш,а аз ще използвам телекинеза.

Закикотихме се заговорнически.

-Мат..Идваме..

Обърнах се към него и влязох бавно и предпазливо.Погледнах го смело и се усмихнах.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 3:26 am

Дочух нещо за вода и удавяне.Намръщих се.Кармен влезна при мен.
- Не може ли да минем на вудо мъчения? - казах с мило гласче.От къде пък и беше хрумнало това да ме удави.Не ме ли обичаше вече...или това беше за да покаже любовта си.Погледнах Мелиса която ни гледаше.Ох!Богиньо!
- Кармен... - изрекох и я погледнах.Тя само ми се усмихваше дяволито."Ох..кой ли не си е мечтал приятелката му да го удави с помоща на тяхна позната" - казах си и въздъхнах.Ухилих се като за последно.
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 3:38 am

-Можем,но аз не искам да нараня хубавото ти личице.-усмихнах се.

Изведнъж погледът ми се промени.Стана кръвожаден.Исках кръв.Не бях пила от около три дни.А това си беше рекорд.Сетих се какво щях да направя.Направих жест с ръката на Мелиса да не прави нищо преди да ѝ дам знак.

-Мат...Ела..

Доближих се до него и видях пулсиращата му вена.Допрях пръст на мястото и усетих равномерното туптене на сърцето му.То принадлежеше единствено и само на мен.Езикът ми се плъзна по мястото където щях да ухапя.

-Мат..Обичам те..Затова трябва да го направим прекрасно и удовлетворително.

Зъбите ми се уголемиха и аз го ухапах.Топлата му кръв ме парна отначало,но после започнах да изпитвам такова удоволствие,което не съм изпитвала от доста време.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 3:56 am

Кармен се приближи към мен.Почна да говори нещо...не знаех на къде бие,но предполагах.Искаше да пие от мен.Когато ме захапа дори не се съпротивлявах.Напротив.Харесваше ми.Обвих ръце около кръста и и се отпуснах донякъде.Тя поглъщаше жадно кръвта ми.Явно не беше пила от дни.От устата ми излезна мънкане.Тя за втори път пиеше от мен до колкото знам и да си призная ми харесваше.

- Кармен... - простенах името и.Все пак трябваше да спре някога.Не ми се умираше.Не и толкова млад.
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 4:03 am

Чувствах се сякаш съм друсана.Прекрасното чувство не излизаше от мен и постоянно се усилваше.Засмуквах кръвта и я преглъщах жадно.Знаех,че трябва да спра.Сигурно щяхме да имаме Отпечатък.Не ми пукаше.Исках само едно-единствено нещо.Да пия.Продължавах да пия.Щеше да издържи.След около десет минути така го пуснах.За това съжалих.Реалноста ме раздруса.Все едно ме бяха заляли с адски студена вода и след това са ми изсипали лед върху главата ми.

-Аз..Мат..Съжелявам...Не съм искала..

Обърнах се и излязах от водата.Затичах се и влязох в банята.Седнах на тоалетната чиния и заплаках.Какво направи отново КАрмен?

Пп Пълни глупости.scratch
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 4:18 am

Тя пиеше жадно от мен,а аз стоях като препариран.Кармен се отдръпна.
- Аз..Мат..Съжалявам...Не съм искала.. - изрече тя.Излезна от водата и избяга някъде в къщата.Осъзнах на кой свят се намирам.Излезнах от водата.Мелиса отново беше легнала и зареяла поглед в небесата сякаш Дядо Коледа ще мина от там."Деца" - помислих си.Не,че аз бях много по-голям,а и сестра ми беше на нейната възраст.Едната.Пропъдих тези мисли и влезнах в къщата.
- Кармен! - извиках.Чух лек плач идващ от тоалетната.Почуках на вратата.Тя плачеше.Аз бях виновен.
- Кармен моля те...нищо не е станало.Добре съм.
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 4:26 am

Отворих вратата и го погледнах.След това го прегърнах и продължих да плача.

-Ще си к-к-к-кажеш,че съм някъква г-г-глезла,п-п-преминала през Промяната и н-н-н-нищо не научила.Да се въздържа.-хлъцнах.-Имаш гадже,к-к-което е лигаво,тъпо и малоумно.Каква съм глупачка.

Пуснах го и отидох до огледалото.Изглеждах ужасно.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Матю Монгомъри Съб Сеп 03, 2011 4:31 am

Тя отвори.Плачеше.Прегърна ме и почна да се обвинява.Преди да кажа нещо ме пусна и отиде до огледалото да се огледа.
- Мило не си така.Обичам те каква си,а ти си умна,красива,мила и смела.Гордея се с теб. - казах и като се приближих към нея.Обвих ръце около кръста и я целунах по бузката.
- Успокой се...
Матю Монгомъри
Матю Монгомъри

Брой мнения : 102

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Roney Съб Сеп 03, 2011 4:34 am

-Щом казваш.

Усмихнах се.

-Е..Нека отидем при..хлъц...Мелиса..Сигурно се е притеснила за нас.Хай..хлъц..де.

Прегърнах го и отидохме.Той беше откъм басейна.Усмихнах се лукаво на Мелиса.Изведнъж извъртях така тялото си и се отскубнах от прегръдката му.Бутнах го и той падна в басейна.
Roney
Roney

Брой мнения : 231

Върнете се в началото Go down

Имението на Рони - Page 2 Empty Re: Имението на Рони

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите