Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Калиопа Охайо

2 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 9:42 pm

-Хей. -казах аз и влязох в хола. -Къде ти отиде желанието? - попитах леко отчаяно, защото бяхме приключили малката гонитба.
-Пфф.. Ето ти дрехите. -казах и съблякох тениската. Хвърлих му я заедно с колата и излетях на горния етаж за да си облека нещо. Бях някак ядосана, че приключихме. Вярно че беше глупаво но какво пък...
Отворих огромния куфар и започнах да хвърлям дрехи зад себе си. Намерих една от любимите си блузки и я намъкнах. Сега трябваше да си намеря панталон или пола. Само с мрежестите чорапогащи не вървеше. Грабнах първата пола, която видях и когато ги облякох тръгнах на долу.
Таурус седеше на дивана и гледаше филма, който изглеждаше все по нещастен и по нещастен.
Седнах до него и се засмях.
-Какво сега? -попитах зяпайки телевизора.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Нед Юни 27, 2010 9:51 pm

Накрая Кали ми върна тениската и колана.Аз се изправих и сложих колана на дънките си,а след това облякох тениската.Седнха отново на дивана,докато чаках момичето да се върне.Беше обялкла една пола с една тениска,а отдолу с мрежести чорапогащи.Тя седна до мен и се засмя,като ме попита какво ще правим сега.Аз вдигнах рамене и продължих да гледам филма,който ставаше все по тъп,пълен с изтъркани клишета и малоумно направени сцени.
-На това филм ли му викат...пълна боза-казах аз,като спрях телевизпра и се протегнах.
-Та на въпроса...сега какво ще правим?
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Нед Юни 27, 2010 10:10 pm

-Определено успя да ми убиеш настроението. -пошегувах се аз и отпуснах глава на облегалката на дивана. Дъждът все още се чуваше, но беше понамалял. Погледах часовника си. Беше почти обяд.
-Ами... ти избери: Скрабъл, Монополи или филм. Не този естествено. -казах и се усмихнах. Освен това под плазмения телевизор имаше доста модерно DVD. А в другата стая не бях виждала повече филми на ужасите на куп до сега. Сигурно бяха на брат ми. Той беше откачен на тема ужаси.
-Ти избери някой. -казах досетила се какво може да е избрал най-вероятно.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пон Юни 28, 2010 8:04 am

-О..не нищо не ми се прави....съжалявам-казах аз и се пльоснах на земята.Легнах си и затворих очи.Сложх ръце зад тила си.
-Ти кажи какво да правим...на мен ми е все тая-погледнах се едното око Калиопа,а другото го държах затворено.Хвана ме мързела,нищо не ми се правеше,обаче трябваше да огудя на момичето,за да не ми се разсъди...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Пон Юни 28, 2010 8:22 am

-Няма начин да ти се разсърдя, още по малко да те изгоня. -казах с насмешка, но си беше напълно вярно. И мен ме беше хванал мързелът. Дъждът понамаля, но дори и да спреше все още беше към три и нещо след обяд. Нямаше начин да пусна Таурус да се прибира сам на слънчева светлина.
-Искаш ли просто да спим? -казах и веднага се засмях на това как прозвуча тази реплика.
-Или можем да си говорим докато заспим. -поправих се и се усмихнах приятелски. Аз не бях от тези които заспиваха бързо, но наистина имах нужда от сън. Не бях спала колко...? Около 20, да не казвам 24 часа. Явно на вампирите не им се спеше много. Или поне на мен...
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Пон Юни 28, 2010 11:49 pm

-Aми съгласен съм...-казах аз и въздъхнах.Затворих и другото око и отново стоях с леко присвити крака и ръце зад тила.Това беше една много удобна поза за сън.
-За какво ще си говорим?-попитах аз,без да помръдна.Попринцип не заспивах лесно,но определено тялото ми се нуждаеше от почивка,защото се чувствах доста отпаднал.Можеше да не спя,но само да не извършвам нещо с много движения...
-Като за начало...какво мислиш за времето?-това беше един много тъп въпрос
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юни 29, 2010 1:48 am

-Времето определено не струва. -казах и легнах на другия диван от отсрещната страна на масичката.
-Можем да си говорим за... за... имаш ли братя или сестри? -засмях се. Сетих се за моя брат, моя батко. Не го бях виждала от толкова отдавна. Не знаех дори дали е преминал промяната. Определено трябваше да му се обадя.
Нещо тежко и косместо скочи на корема ми. Веднага се надигнах и видях че това е Заф. Моето "коте".
-Кой те докара тебе тука, душо? -попитах и започнах да се смея. По-дяволите, не я бях виждала толкова отдавна. Как не я усетих че е тук..? После щях да го мисля.
Тя леко изсъска като видя Таурус но я погалих и тя спря. Легна върху мен и аз започнах да я галя.
-Та... На въпроса?
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юни 29, 2010 3:17 am

-Котка...котка...Къде е Диаболус!!!?-казах аз,като скочих изведнъж.Погледнха лекичко през прозореца и какво да видя.Котката,стои под дъжда и гледа недоволно.Снощи явно ме е проследила до къщата,обаче той е толкова тежкоподвижен,че сигурно не е успял да се вмъкне.Отворих вратата и той влезе.Изхъска ме недоволно и изтри лапички на чергата пред вратата,поне имаше маниери.Целия беше мокър.Аз го взех и го вкарах вътре.
-Така...този мокър плъх-при тези думи ме погледна на кръв
-...е моя котарак...Диаболус
-Та на въпроса...да имам брат
-Може ли да остане?-попитах аз и погледнах котката,която се ближеше
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юни 29, 2010 3:31 am

-Ами стига да не се избият с моята може. -казах и се усмихнах широко. Зафирина изсъска и скочи. Но аз бях по бърза и я хванах във въздуха. Тя изглеждаше много очудена. Първо защото бях толкова бърза и второ защото защитавах котката на Таурус.
-С-я-д-а-й! -казах и колкото заповеднически колкото можех и пак легнах на дивана. Личеше си че двете котки не можеха да се понасят, или по скоро Заф не можеше да понася Диаболус. Той не изглеждаше много заинтересован от котето ми.
-Много гаджета ли си имал? -попитах изненадващи очевидно и за двама ни. Трябваше да продължа разговора все пак. Пък и нямаше да се учудя от отговора каквото и да каже.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юни 29, 2010 8:58 am

-Mи не са много малко...иначе тук...имах два флирта...от единия много ме болеше,защото тя беше...студена...меко казано студена към мен-казах аз и погалих Диаболус.Не го пусках да слезе,защото беше видимо по-голям и силен от котката на Kалиопа и беше възможно да я нарнаи доста.
-А...ти?-продължих малко неловкия,но интересен разговор между нас...Котката ми си легна и замърка силно.Държеше се много надменно и сякаш той беше краля на света.Това малко ме дразнеше,но си го обичах...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юни 29, 2010 9:48 am

-Пфф... какво да ти кажа... Преди белязването бях особенно невзрачна. Но след това в училището в Ел Ей. Аз учих там преди да се преместя в Тулса. Така де. В училището в Ел Ей си падах малко кучка. Всяка вечер с различно момче. Някой път дори не им знаех и имената. -засмях се. Не се притеснявах да говоря за това.
-После в училището в Тулса най накрая помислих че съм срещнала "любовта на живота си" -направих гримаса при думата живот. Тя беше доста относителна в момента. Продължих:
-Но не се получи. -въздъхнах. -После имаше едно момче на което бях менторка за кратко. Наистина го харесвах. -спрях и се загледах в лампата.
-И сега - наистина не знам. -усмихнах се като погледнах Таурус. -Интересна вечер, не мислиш ли?- попитах го.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юни 29, 2010 10:09 am

-Подобно като моето и да определено е интересна!-възклилкнах аз и погалих отново пухкавата котка,лежаща на корема ми.Наистина вечерта ставаше все по-интересна,поне за мен.Имахме доста общи неща с Калиопа.
-Как се казваше момчето на което си била ментор?Може да го познавам?-погледнах момичето
-Да...и аз съм ментор на доста красиви момичета,но все още никоя не ме е заинтригувала чак толкова колкото...Ел-преглътнах тежко след изричането на името...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юни 29, 2010 9:31 pm

-Момчето се казваше Андреас. -казах и пак погледнах замислено в нищото.
-Явно много си харесвал тази Ел. Нямам намерение да ти я припомням или нещо... -усмихнах се леко и някак със съчувствие.
Наистина не исках така да свършва с Деймън, но той не ми остави голям избор. Пък и не мога да се задържа с някой повече от 2 седмици.
-Ние определено сме жалки. -казах аз и се засмях. Още малко и щяхме да се разревем за бифшите. Зафирина измяука и почти успях да разбера какво казва. А то беше нещо от сорта на "заминавам и повече няма да се върна" . Захилих се и тя скочи и замина някъде в другата стая. Дано всичките и неща са там, защото не смятам да ходя до училището само за тях.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Вто Юни 29, 2010 9:35 pm

-Трябва да идваш да ме посещаваш в училището,през учебната година,приеха ме като учител по литература...ще идваш нали?Някоя вечер да си поговорим като сега-засмях се леко и Диаболус леко кимна,сякаш в одобрение.Той беше кето дърта клюкарка,искаше да чуе и разбере всичко,не бях сигурен,дали разбира,но мисля че е достатъчно умно това животно...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Вто Юни 29, 2010 10:54 pm

-Естествено. -намихнах му. -И някой ден може да си съгласен на нещо повече от говорене. -засмях се.
-Какви неща харесваш? -попитах. - В смисъл музика, филми, спорт. Такива неща. Може би имаме повече общо отколкото си мислиш. -погледнах го изпитателно. Той беше добър слушател и разговорите с него ми харесваха. Дъждът вече спря но все още не се бе стъмнило.
Погледнах към стенния часовник, който показваше около 5 след обед.
-Чакай малко. Искаш ли да играем на истина, риск, кофти въпрос или процент? Знам че сме само двамата но може да се редуваме. -захилих се и седнах на дивана. Не знаех дали ще приеме и даже беше по вероятно да откаже, но какво пък...
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Сря Юни 30, 2010 12:00 am

-Любимия ми цвят е черното,любимото ми животно е котка,музиката която слушам определено е метъл,филмите на ужасите са ми любими,обичм да спортувам-фитнеса и бейзбола са ми фаворити,както и от време на време бягам,поддържам тялото си в добра форма-казах аз и се усмихнах.Тя предложи да играем на риск,истина,кофти въпрос или процент.
-Кажи твоите любими неща,ще играем малко по-късно...става ли?
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Сря Юни 30, 2010 6:35 pm

-Пфф... ами същите като твоите само че предпочитам баскетбола пред бейзбола. -засмях се. Бях много добра по баскет. В началното училище бях една от най-добрите в отбора.
-Някой ден трябва да поиграем. -намигнах му. -Обожавам черното. Сериозно, аз без тоя цвят не мога. -погледнах часовника си. Беше 18.23.
-Скоро ще се стъмни. -намусих се. Наистина не ми се искаше да прключваме с разговора, но на него сигурно не му се висеше още в къщата ми. Която не се оказа лоша, като се замисля. Нашите я бяха избрали перфектно.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Сря Юни 30, 2010 10:29 pm

-Хм...стана 18.30 а аз още не съм си купил къща...-наведох глава аз и се засмях леко.Толкова съм безотговорен,знаех че немога през ваканцията да стоя в училище и още не съм си купил къща...Май трябваше да наема една от стаите на Калиопа,но ме беша малко срам да попитам,все пак вече една нощ стоях тук ей така на аванта.
-Може ли...и тази вечер да остана,ако трябва ще сготвя,ще изчистя ще напазарувам в замяна на една стая....имам впредвид като наем-засмях се с надеждата да се съгласи,а ако не се съгласи оставам на улицата...за тази вечер...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Сря Юни 30, 2010 10:51 pm

-Чудесна идея. -засиях при думите му. -Аз мога да ти предложа наем за постоянно, но ти си решаваш. -намигнах му и станах.
Щеше да е страхотно да поостане замалко при мен. Не за друго ами защото не ми се живееше сама а той беше идеалния съквартирант.
Отидох до хладилника и изкарах две бири.
-Заповядай. -подадох му я и се хвърлих на дивана. Друго нещо не би ме зарадвало толкова колкото това. -Съгласен ли си да си ми съквартирант не само за един ден? -попитах го и повдигнах вежди.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Чет Юли 01, 2010 8:26 am

-Aми...добре-усмихнах се аз.Защо не?Къщата беше голяма,аз можех да плащам колкото каже и тя беше идиална съквартирантка.
-Колко ще е наема?-попитах аз и я погледнах,като отворих бирата си и отпих.Нямаше значение колко ще е,разполагах с достатъчно пари.
-Смао че ще трябва да свикнеш с някои мои навици,вечер ставам и с правя среднощтни зкауски,спя по боксекри и сутринта се размотавам така,когато се къпя мокря цялата баня...ъъм,когато готвя цапам доста,но за сметка на това е вкусно,рядко върша домакинска работа и...понякога ставам насън...ако мислиш,че може да съм ти съквартирант ще е супер...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Юли 01, 2010 11:21 pm

-После ще уточним наема. И не ми пречи че спиш по боксерки. -засмях се и му намигнах.
-Наистина нямам проблем с нито едно от тези неща. Даже мога да ти кажа че правя почти същото. А за домакинската работа да не ти пука и аз не мога да чистя. -признах си и се сетих за последния път когато чистих в нас. Бях на 15 и запалих прахосмукачката.
-Ще извикаме някой да чисти с нас. А... ти няма ли да те накарат да живееш в училището когато започне учебната година?
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Чет Юли 01, 2010 11:27 pm

-Да...но ще мога да се отбивам,а през ваканциите ще живея тук,защото училището затваря-усмихнах се аз и и' намигнах.Колкото до домакинската работа си приличахме много.Явно имаме много прилики.
-Добре...съквартирантке-засмях се аз и я бутнах леко по рамото,щеше да е забавно,сигурно на първия месец,щяхме да съборим къщата.
-Преполагам,че ще е забавно да сме съквартиранти...представящ ли си на какво ще прилича къщата,да кажем слееед...две седмици-засмях се леко и я погледнах...
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Чет Юли 01, 2010 11:39 pm

-Дали ще я има ме притеснява. -казах и се захилих. Аз + Таурус = Природно бетствие.
-Сериозно, къщата няма шанс. -засмях се и го бутнах на дивана. Станах с вампирска бързина, с която започнах да свиквам и беше страхотно. Отидох до щорите и погледнах навън. Вече беше тъмно и уличните лампи светеха навън.
-Искаш ли да излезем някъде? Тук вече не ме свърта на едно място. -засмях се. -Ако си съгласен ти избери къде... -намигнах му.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Taurus Чет Юли 01, 2010 11:49 pm

-Aми...не ми се излиза много...понякога искам просто да ям пица и да гледам филм-засмях се.Сега беше точно такъв момент,но Кали ако иска може да излезе и да се забавлява.Омръзна ми от баровете в Тулса,а и не ми се ходи никъде,затова щях да остана тук...
-Ти ако искаш излзе,забавлявай се,аз ще си поръчам пица,ще гледам някой филм-намигнах на Кали и и' се усмихнах.
Taurus
Taurus
Админ
Админ

Брой мнения : 824

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Кали Пет Юли 02, 2010 12:49 am

-Сърце не ми дава да те оставя тук сам. -усмихнах се и опънах щорите. Лунната светлина освети почти цялата стая. Преди няколко дена беше пълнолуне и се сетих че сигурно е имало ритуал. Това бяха едни от най-готините ми моменти в училището.
-Аз ще поръчам пица а ти избери филм. -казах и станах. Затърсих някъде телефон и след дълго търсене го намерих.
-Такам... -казах и набрах номера на най-близката пицария. -Ти каква искаш? -извиках на Таурус от другата стая.
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Къщата на Калиопа Охайо - Page 2 Empty Re: Къщата на Калиопа Охайо

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите