Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Едуард Джаксън

2 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пет Авг 06, 2010 3:28 am

-Ох не мога така.Искам да се разходим из Тулса.Знам къде да отида при нужда на обяд,защото в министерството няма храна.Ресторант "Dam Plaza".
Хванах я за ръка и тръгнахме към колата ми.Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Img_98720_476411_l
Dадох газ и се озовахме веднага при ресторантчето.
П.П Пиши направо там.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 5:20 am

Бързо прстигнахме в къщи.Тя продължи да ме целува.Отворих и' вратата,взех чантата и' и и' помогнах да стане.После я взех на ръце и влязохме в имението ми.
-Господарю?-попита икономът Алфред.
-Приготви ми стаята!
Качихме се горе и я сложих на леглото.Започнах да я събличам и тя мен.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 5:29 am

Наистина не обичах икономите.Нашето семейство имаше такъв и той почи винаги разбираше какво сме правили с приятели.Това беше гадно, защото Даниел [така се казваше] не се подпкупваше с нищо и винаги разказваше на нашите, което водеше до наказание.
Аз отричах и поради това, че съм добра актира, отричах всичко.В повечето случай родители те ми ми вярваха, защото не знаеха другата ми страна.А и са малко досадни.
Спрях да мисля за глупости, а продължих да събличам Ед, докато и двамата не останахме голи.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 5:34 am

-Хайде сега стана интересно.-казах аз и я притисках здраво към себе си а после я пусках.След това отново и отново прониквах в божественото и' тяло.Обичам я.Сега се мушнахме под завивките и аз бях отдолу.Завъртяхме се и аз бях отгоре.С плавните си движения прониквах бавно в нея.Ръцете ми бяха на гърдите и'.Спрях и започнах да я лижа с език.Беше адски секси.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 6:52 am

Аз пъшках тихо, заради иконома.Възбудата ни бе много голяма.С плавни движения проникваше в мен.
- Обичам те.. - прошепнах, когато той спря и започн да ме лиже.Не го казах заради божествения секс, а защото наистина го обичах.Едуард беше много секси.
Колкото и старомодно да звучи, това ми бе първия път.Повечето момичета съжаляваха, защото са го направили с неподходящия, но при мен не беше така.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 7:32 am

-И аз.-отвърнах и'.
Обърнах се и аз бях отдолу.Тя започна леко да скача и това доставяше удоволствие и на двамата.
-Да!
Косата и се развяваше.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 7:40 am

Всичко мина бързо.Сега лежах до Ед, облегнала глава на гърдите му.Усмихвах се.Погледнах приятеля си.Живота ми стана прекрасен и не исках нищо повече от него.Целунах Едуард.
- Отивам да си взема душ. - отидох в банята.Студена вода..колко разхлаждаше.

П.П. Сори за късия пост.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 7:46 am

-Добре.-казах аз и я загледах.Беше много грациозна и красива.
Алфред ми донесе кръв и после се сетих.
-Скъпа искам те.
Отодох при нея и спрях душа.Хванах я за ръката.Отидохме в стаята и я ухапах по вратлето.Беше супер яко.Като секса.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 7:52 am

Е, явно нямаше да се изкъпя нацяло, но не ме интересуваше.
Отново легнахме на леглото.Мокрото ми тяло се дорпя в неговото и той ме ухапа по врата.
В първия момент усетих лека болка, но след това имаше само удоволствие.Само за миг аз бях отгоре и го охапах леко по врата.Кръвта бе супер.Сладка, уникално сладка.Разля се в тялото ми.Исках още, но отново се озовах отдолу.
Бях негова, само и единствено негова.Обичах го!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 8:21 am

Супер.Щях да имам първи отпечатък с жената тоест вампира който обичам.Кръвта и сладка като шоколад се стичаше по устните ми.Зъбите ми се бяха удължили,а очите ми бяха придобили червен отенък.
-Имаме Отпечатък скъпа.И искам да имаме дете.-казах аз и и се усмихнах.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 8:38 am

Дете?!Спрях да пия от кръвта му.
Останах учудена.Бях ли готова за дете?
- Сигурен ли си? - попитах и го погледанх сериозно.Дете..Ами работата ми?Трябваше да я прекъсна.Кой знае, може вече да съм забеменяла..Обичах децата, но не беше ли малко рано?
Решението беше важно.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 8:42 am

Като че ли тя ми се обиди.
-Да и не се беспокой за работата си.-казах аз и и се усмихнах.-Искаш ли да продължим или искаш да спрем за малко.Ако вече не ти е приятно....
Погледнах я неразбиращо.Обичах я,но тя май не искаше това дете.
-Не знам ако не искаш дете добре.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 8:50 am

- Не, искам.Ще бъде прекрасно да си имаме дете. - усмихнах му се и го целуна.Спрях се, защото се сетих за миналия въпрос.
- Как да не ми е приятно? - продължих да го целувам.Предтсавям си как ще тича натам-насам из къщата.Ще бъде.. не знам.Хубаво.
Идеята ми хареса.Пък и се обичахме, нищо не ни пречеше.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 6:21 pm

-Добре.-казах аз и я целунах по горещите устни.-Аз ще се изкъпя в другата баня.Тук има една.
Взех си една кърпа и излязох.Пуснах си топла вода.След малко щеше раната на врата ми да зарастне и щеше да се оформи Отпечатък.Щях да усещам емоциите на Габс и къде е.Както и тя.След малко се върнах и легнах на леглото.Пуснах телевизора и започнах да гледам Терминатор:Спасение.Не че ми беше интересен,но това даваха в момента по ТV-то.Чаках да излезе и Габи.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 10:12 pm

Влязох в банята и пуснах студена вода.Дори през зимата аз се къпех със студена вода.Взех си една кърпа и се подсуших.Отидох отново в спалнята и видях Ед да гледа някакъв филм.
Щракнах с пръст и вече не бях гола, а с
черно-бял потник и тъмни дънки. На врата ми имаше красива огърлица със сърце и една малка черна панделка.Седнах до Едуард и го целунах.
- Какво гледаш? - попитах, след като свърши целувката ни.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Нед Авг 08, 2010 10:56 pm

-Терминатор:СПасение.-казах аз и отново я целунах.-Легни до мен.
Тя легна и постави красивата си глава на гърдите ми.Започнах да галя копринената и и чиста коса.Започнах да задрямвам.Сигурно и Габс беше заспала,затова мисля че мога да си почина.Отпечатакът ми подсказваше,че и е добре и че и е приятно.Ръката ми се отпусна и застина на мястото си а клепачите ми се плъзнаха и се затвориха.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 6:07 am

Неусетно заспах, но ми беше малко лошо.Не знам на какво се дължеше, но не обърнах внимание.Отпуснах се на гърдите на Ед, мократа ми коса се разпиля и малко-по малко очите ми започнаха да се затварят.

```````
Не сънувах нищо, беше странно, защото аз почти винаги сънувам нещо.А може би съм забравила какво съм сънувала.Има и такива случаи.Погледнах часовника.Беше 8 вечерта.Бях спала много.Тихо се измъкнах от прегрътката на Едуард.Ах, пак трябваше да се преоблеча.Щракнах с пръсти и облеклото ми се
промени. Отидох до столовата, за да взема нещо за хапване.

```````
Държах кутия пица в ръката си, а с другата отворих врата, а след това я затворих тихо.Оставих пицата на едно шкафче и седнах внимателно до Ед.Целунах го и му прошепнах:
- Време е за ставане.. - още една целувка.Отлично знаех, че така ще го събудя.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 6:30 pm

Сънувах кошмар,но не си го спомням.Той бе прекъснат от алените и топли устни на Габс.Отворих едното си око и започнахме да се смеем.Миришеше ми на пица.
-Време е за ставане...-каза ми тя.
-Донесла си пица.
Тя ми я подаде.
-Любимата ми......-започнах да плюскам.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 8:54 pm

[color:2720=deеppink]Аз не бях гладна.Гледах как Ед яде пица и се смеех.
- Искаш ли сок, или нещо друго?Вода?Алкохол? - попитах и му се усмихнах.За първи път от много време бях истински щастлива.
Погледнах телефона си, за да разбера колко е часа и видях, че имам едно ново съобщение.
'Сестричке липсваш ни.Няма ли да се върнеш?'.
Беше от Джейсън.Той не разбираше нищо за вампирите.
'Сега не мога, но обещавам, че някой ден ще дойда да ви видя.' - отговорих му и оставих телефона на леглото.Въздъхнах и погледнах Едуард.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 9:00 pm

-Ишкам челушката ти.-казах с пълна уста и нищо не ми се разбра.Габс започна да се хили.Аз без да искам прочетох мислите и'.Братът и' от миналия живот искаше да се видят.Тя беше отказала.-Ишкаш ли да отишем до браш ти шлед малко?
Пак се засмяхме.
-Е?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 9:09 pm

Замислих се.
- Не, нека да правим нещо друго. - само при мисълта какво ще е изражението на татко и какви ще ги направи, въобще не исках да ходя.Слязох до кухнята да пия вода, а после се върнах при Ед и го целунах.
- Хайде, сънчо, преоблечи се и да отидем някъде. - взех кутията пица и оставих на шкафчето.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 9:12 pm

Изядох си пицата и я хвърлих настрани.Габс отиде до кухнята да си сипе вода.След като я изпи дойде при мен и ми каза:
- Хайде, сънчо, преоблечи се и да отидем някъде.
Стана и положих двете си ръце на кръста и и я целунах по алените устни с език.Обичах си я.Започвах да търся езика и' но нямаше да правим кой знае какво присти ще се целуваме.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 9:23 pm

Обожавах целувките му.Някак забравях всичко и всеки, за останалия свят, абсолютно за всичко.Сложих ръце около врата му о продължихме да се целуваме.
Спомних си..преди да дойда тук.Имахме група.Аз пеех, а Ед и още едно момче свиреха на китара и барабани.Пеех и испански песни, но много рядко.Сами измисляхме текстовете.
Толкова много спомени с него, а чак сега се събрахме.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 9:30 pm

Като прочетох мислите и'(точно сега мразех тази моя способност.Исках тя да ми казва нещата,а не да разбирам от скапаната си дарба телепатия)и се сетих за групата ни.Ех спомени спомени.Още задържах целувката и дишах през носа си че иначе щях да се задуша.Сетих се и за другото момче.То почина от катастрофа с кола на една магистрала.Но за това няма да мисля сега.Вдигнах я все така вкопчени в целувка и тя преплете краката си около кръста ми и аз започнах да я нося към басейна.След малко стигнахме и аз я пуснах.Тя падна вътре с плясък.Погледна ме с поглед тип "Ще ти го върна",а аз само се засмях.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by ???? Пон Авг 09, 2010 10:07 pm

- Издъпрай ме. - казах и подадох ръката си.Когато Ед хвана моята, аз го дръпнах и той също падна в басейна.Усмихнах се самодоволно и се замсях.
Изгледах го тип 'Аз съм победителката'.
Отдалечих се малко от него, за всеки случай, може да иска да ми го върне, което значеше да седя по-далеч от него.Кой знае какво е измислил сега.
- Не разбра ли, не трябва да се закачаш с мен. - казах през смях.
Водата беше супер, нито топла, нито студена.Всъщнот..Бях забравила, че имам дарбата водокинеза.Тук бях в свои води, можех да направя много неща.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Къщата на Едуард Джаксън - Page 3 Empty Re: Къщата на Едуард Джаксън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите