Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Четвъртокурсници PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Четвъртокурсници J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Четвъртокурсници ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Четвъртокурсници 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Четвъртокурсници EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Четвъртокурсници EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Четвъртокурсници EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Четвъртокурсници EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Четвъртокурсници EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Четвъртокурсници EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Четвъртокурсници EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Четвъртокурсници EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Четвъртокурсници EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Четвъртокурсници AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Четвъртокурсници

+10
Елоиз Уейн Вайпър
Ейлин Брайс Нортман
Елион Ричардс
Айли Ричардс
Мелинда Гордън
Катерина Петрова
-Valeria
Scott Williams
Elione Alice Benjamin
Мануела Да'вила
14 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Четвъртокурсници Empty Четвъртокурсници

Писане by ???? Сря Сеп 22, 2010 11:05 pm

Име(по възможност не много дълго и завъртяно):
Възраст(17):
Характер(четири реда минимум):
История(шест реда най-малко):
Външен вид(важно е, пет реда минимум):
Дарби(три да са, няколко идеи има в разясненията):
Талисман(туй е по желание):
Снимка(пак по желание):

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Мануела Да'вила Пет Окт 01, 2010 12:29 am

Мануела Да'вила - добро сърце сред ангели и дяволи

Четвъртокурсници 2547414M

Име: Мануела Да'вила
Възраст: 17
Характер: Интелигента, мила, състрадателна и добра Ману е истински ангел. Винаги търси доброто в хората, но не е доверчива. Знае какво иска и как да го постигне. Ученето ѝ се отдава и бързо запомня. Не се впечатлява от парите, лукса и блясъка. Съвсем обикновено момиче, но знае как да се облича и го прави с много стил и финес.
История: Ману е родена в Каракас, в заможно семейство и е любимка на баща си. Баща ѝ е адвокат, а майка ѝ се занимава с организиране на благотворителни балове. За нея е било предначертано да стане адвокат тъй като от малка има влечение към правото. Но преди година тя претърпява инцидент при който губи паметта си и изчезва в неизвестност. Анхел я намира в безсъзнание и обезобразена в близост до колата с която е пътувала. Той я отнася в близка болница където се грижат за нея и ѝ правят операция за да поправят изгорялото ѝ лице. Постепенно тя се възстановява, но паметта ѝ не се връща и един ден тя среща ловецът и той я белязва, първоначално тя остава в Каракас, но решава да се премести в тук.
Външен вид: Мануела е красива, приятна, обикновена и сладка девойка. С красиво, фино и изваяно тяло, дълга гарваново черна коса и красиви, дълбоки кафяви очи. Спортува и поддържа фигурата си което ѝ личи от далеч. Ману винаги е забелязвана от момчетата, но никога не се е възползвала от това. Винаги елегантно облечена, с добре комбинирани тоалети по неин собствен дизайн.
Дарби: Телепатия, Ледена ефира; Призоваване
Талисман: Този пръстен ѝ е подарен от Анхел, за да го помни и да и напомня колко е силна.
Снимка: Мануела; Мануела 2; Мануела 3; Мануела 4;
Мануела 5

Мануела Да'вила
Мануела Да'вила

Брой мнения : 54

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Пет Окт 01, 2010 2:58 am

Одобрена Wink

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Elione Alice Benjamin Съб Окт 09, 2010 11:29 am

Име: Елион Алис Банджамин

Възраст: 17

Характер: Аз съм много борбена личност. Нищо не може да ме спре пъ пътя към целта ми. Много разпиляна личност съм, но все пак владея хаоса до перфектност. Обичам да командоря хората, защото мразя да не става моето, но гледам рядко да манипулирам околните за собствена изгода. Разчитам на късмета си да ми осигури добри условия. Много държя на близките си и съм силно емоционална, затова по-добре да не ме предава никой - ще извадя ножа от собствения си гръб и ще го накълцам на парчета за отмъщение. Взема ли да виждам червено около мен се вихри буря, опасна за всичко и всички. Вярвам в силата на надеждата и до последно не се предавам.

История: Живеех живот, в който аз определях правилата. Получавах каквото исках от родителите си, от приятелите си. Не знаех какво искам от бъдещето, но знаех, че ще е нещо голямо. А и какво друго да очаквам при подкрепата на всички около мен? Бях хубава, бях умна и много, много убедителна. Плувах в свои води. И така до деня в който получесецът се появи на челото ми и обърка плановете. Наложи ми се да изоставя живота, който бях изгредила за себе си и да започна на ново в Дома на нощта.

Външен вид: Косата ми е кестенява. Или поне отмести. В момента, в който я огрее слънцето добива медни отенъци. Права е за което съм много благодарна. Не съм сигурна, че щях да се спрява с къдрици със същата дължина - до плешките. Очите ми са големи и кафяви. Много тъмно кафяви. Толкова, че трябва много да се загледаш, за да различиш зениците. Кожата ми е бледа, но все пак имам някакъв тен. На височина съм средна, но съм много слаба.

Дарби: Телекинеза, контрол над въздуха и водата

Талисман: Гердан предаван през поколенията

Снимка: Elione

П.п Ако може да ми оставите потребителското има с латински букви...
Elione Alice Benjamin
Elione Alice Benjamin

Брой мнения : 40

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Съб Окт 09, 2010 7:46 pm

Може, одобрена си

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Scott Williams Нед Окт 24, 2010 10:15 am

Име(по възможност не много дълго и завъртяно): Scott Williams
Възраст(17): 17
Характер(четири реда минимум): Скот е изключително дружелюбно момче. Много внимателен с хората около себе си. Любознателен и перфектен приятел. Винаги знае какво да каже и често се усмихва. Радва се на живота и иска да опита всичко от него. Със своя чар той лесно покорява женските сърца, но рядко някоя може да каже, че е покорила неговото.
История(шест реда най-малко): Роден е в Мелбърн - Виктория - Австралия. Родителите му много го обичат, но рядко се виждат докато един ден не решават да се преместят в Америка. Приятелите много му липсват, но той е решен да продължи напред. Често ги чува и това го прави още по-щастлив. На 9 започва да танцува shuffle танци и свормира свой отбор. TBC - The Beat Controls. Той е едно от най-популярните момчета в училище. Има няколко връски, но свички те са разочароващи. Въпреки това той е решен да намери подходящото момиче и не му пука, че е на такава крехка възраст. На 16 години докато обикаля с приятели един ловец го белязва и той е принуден да замине за Дома на Мрака в Тулса.
Външен вид(важно е, пет реда минимум): Скоти е с не много къса, златисто руса коса, която често изправя и прави на бодлички. Висок е метър и осемдесет и тежи 65 килограма. Очите му са ярко сини в които често можеш да потънеш. Обикновенно носи джинси или свойте панталони с които танцува. Потник или някоя тениска идеално се впасват и с кецовете които той толкова обича.
Дарби(три да са, няколко идеи има в разясненията): Телекинеза, Метаморфия, Контрол над водата
Талисман(туй е по желание):
Снимка(пак по желание):
Четвъртокурсници 059c38b701973d69
Scott Williams
Scott Williams

Брой мнения : 29

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by -Valeria Нед Окт 24, 2010 10:22 am

одобрен Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Scott Williams Нед Окт 24, 2010 10:58 am

Мерси ^_^
Scott Williams
Scott Williams

Брой мнения : 29

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Катерина Петрова Нед Ное 07, 2010 1:46 am

Четвъртокурсници Nina-dobrev-20100627-583157

Име:
Катерина Петрова

Възраст:
17

Характер:
Тя е всеотдайна, остроумна и мила.Много умна и знае как да използва знанията си срещу хората.Мрази обидите и лъжите.Готова на всичко да спостигне своето.Цени живота но за приятел е готова да го изгуби.Не понася някой да й казва какво да прави.Понякога нагла, но само когато се налага.В никакъв случай не е досадна и не говори много.Дори се дразни когато някой го прави.Харесва романтиката, но тя лично няма много романтични идеи.Винаги се облича добре защото държи на външният си вид.Когато мисли нещо за някой не може да си мълчи а директно му го казва в лицето без страх дали ще й се обиди или не.


История:
Катерина е родена в Москва.Има по-голяма сестра както и брат.Майка й се казва Мария, а баща й Алексей.Те винаги са въспитавали децата си да бъдат отговорни за действията си и да се държат въспитано.Кат е много жизнерадостно дете.Още от малка обича да е център на вниманието.В училище тя върти момчетата на малкият си пръст и има много приятелки, но след като Мария и Алексей умират в самолетна катастрофа, в живота й настъпват драстични промени.Отива да живее при леля си Джена, която живее в Лос Анджелис.Катрин харесва мястото и новите си приятели там.Когато става на 16 я белязват и тя отива в Дома на Мрака, където е и сестра й.

Дарби:
Владее огъня, Лекува и... (забравих каква друга бях писала Very Happy)

Талисман:
Сребърен медальон подарък от майка й.

Катерина Петрова
Катерина Петрова

Брой мнения : 6

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Нед Ное 07, 2010 3:41 am

Имаме тази героиня дай друга снимка!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Катерина Петрова Нед Ное 07, 2010 5:39 am

А тя активна ли е?
Катерина Петрова
Катерина Петрова

Брой мнения : 6

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Нед Ное 07, 2010 5:52 am

Да активна е и е Елена Гилбър ако не се лъжа.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Катерина Петрова Нед Ное 07, 2010 6:27 am

Няма ли да ме одобриш? Смених си лика!
Катерина Петрова
Катерина Петрова

Брой мнения : 6

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Нед Ное 07, 2010 6:43 am

Ми беше хубаво и в темата си да я смениш... Ама одобрена си!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Мелинда Гордън Вто Ное 16, 2010 7:16 am

Име: Мелинда Гордън

Възраст: 17 (ще промените ли курса ми)

Характер:Тя е мила и добродушна, но умее да бъде и лоша.Има силна воля и когато си науми нещо то задължително трябва да стане така както тя го иска.Голям инат е.Много рядко слуша нещо което й е казано да направи.Няма човек, който да мрази, просто има хориа които са й неприятни.Не обича да мисли лошо на хората.Не се заяжда, просто си мълчи.Изказва мнението си съвсем открито, но понякога задържа истината в себе си, защото не иска да се кара с никой или някой да й се сърди.Много държи на приятелите си и е готова на всичко за тях.Не я е страх от смърта, но за много малко хора би дала живота си.

История:Мелинда е родена в Отава;Канада.Има по-голяма сестра с която се разбира много добре.Мел от малка усеща духовете които са край нея.Наследила е това от баба си, която е вампир и владее некросилата.Първоначално момичето се страхува, но после свиква с идеята че призраците на хората непрекъснато ще са край нея.Когато става на 10 момичето се научава да общува с тях по най-различни начини.Малко занемарява училището,за което родителите й се карат и й забраняват да се вижда с баба си.Лин е много тъжна, но няма избор.Отново връща старият си начин на живот и пак става скучната ученичка.Тази репутация изобщо не й харесва.За това тя обещава на родителите си че колкото и да е при баба си, ще получава добри оценки.Те й позволяват и момичето всеки ден щом се върне от училище сяда да си учи, за да може после да отиде при баба си.Един месец кара така, но баба й умира.Момичето е съкрушено.Седмици по-късно се съвзема и отново започва постаро му, като редовно ходи в къщата на баба си за да научава нови неща за некросилата и разговорите с призраци.Скоро тя усеща присъствието на баба си, навсякъде където е и започва да общува с нея.Много е щастлива от този факт, но разбира че не е добре един призрак да стои в този свят дълго.Той трябва да отиде в отвъдното.За това Мел се разделя с баба си, като й помага да премине.Това прави с много други призраци.Когато става на 16 я белязват и тя получава некросилата.До сега само усещаше призраците...а сега ги вижда.

Външен вид: Тя е миловидна.Има много хубава лъчезарна усмивка.Косата й е руса, леко начупена.Лесно се сресва и е много мека.Кожата й е нежна, бяла и мека.Устните й са меки и винаги с вкус на ягода, защото не пропуска да си сложи гланц.Висока е около 169 сантиметра.Тялото й е стройно, не много високо и прекрасно изваяно изваяно.

Дарби: (Може ли да ми добавите и некросила, понеже забравих да си я напиша) Владее петте елемента.
Мелинда Гордън
Мелинда Гордън

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Сря Ное 17, 2010 8:11 am

Одобрена!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Айли Ричардс Пон Ное 29, 2010 2:49 am

Име: Айли Ричардс

Възраст: 17

Характер: Тя е добра, отзивчива и мила, докато не споменеш външния вид на котката й (някои дръзват да й кажат че има грозна котка) тогава тя започва да "изперква".

История: Родена е в малкото градче Тера Хоут. Отлична ученичка е, макар и без много приятели. Преди няколко години я белязват и тя идва в Дома не нощта. Там намира нови приятели и се вписва идеално, за разлика от предишния й живот в който в била самотен аутсайдер, само с двама истински приятели. Влюбва се в момче на име Кейлъб, който също е вампир. След няколко години в Дома Кейлъб умира, а Айли е съкрушена от загубата.

Външен вид: Има красива и дълга кестенява коса, очите й са сини като дълбините на морето и много красиви, но не се подлъгвайте ако някой й каже "сладурче" или "захарче" тя побеснява и... тежко ви, горко ви. Ако никой не я закача е много лъчезарна и весела. Има чувство за хумор и го използва често. Белегът й е много красив сапфирен полумесец, според всички когато се трансформира във възрастен вампир ще има татуировка с мотивите на вълните.

Дарби: Владее водата и всичко свързано с водата и може да се превръща във мъгла.

Талисман: Много красив комплект от колие и обеци с форма на морска звезда от си полупрозрачен камък, подарени й от Кейлъб.
Четвъртокурсници 1100280big
Четвъртокурсници 18c93c23c2e67dc2fe712ed
Снимка:

Четвъртокурсници 12397608302702full
Айли Ричардс
Айли Ричардс

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Пон Ное 29, 2010 4:58 am

Би било хубаво да бе писала малко повечко но си одобрена.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елион Ричардс Съб Яну 08, 2011 2:47 am

Име: Елион Ричардс

Възраст:17

Характер:Елион умее да се нагажда спред ситуацията. По гъвкъв начин може да се изплъзне и от най-деликатната ситуация, най-напечения момент или дори най-скучния като никаква вина няма да падне на нейните рамене.Тя е много открит човек и често казва нещата които й дойдат на ума въпреки че не е абсолютно сигурна или нещо такова.Просто казва абсолютно всичко което мисли.Точно и за това има много приятели.Понякога се държи детински, но това я прави още по-чаровна.Никога не е злобарка и не се прави на такава каквато не е.Не подражава на никой.Напълно независима личност.

История:Родена на седми юли (зодия Рак) в малко градче в Средна Англия, носещо името Уондърглен, Ели прекарва едно доста странно, но в никакъв случай нещастно детство.
Баща й изчезва преди раждането и никога не го е виждала. С майка й, Еленор, не говорят за него, а и момичето няма желание да разбира каквото и да било за Марк Ричардс. Според нея един човек, който е изоставил бременната си млада жена и никога не се е поинтересувал от детето, не заслужава каквото и да било внимание.
Социална и отворена, красива като малък ангел, в Уондърглен Ел има много приятели. Всички я смятат за невероятна, което е нормално предвид нещата, случващи се около нея.
Може би за Еленор е било нежелателно, но Марк Ричардс се завръща.
Ели все още го мрази, не иска да споделя дори къщата с него.
Тя не разговаря с него и не му обръща абсолютно никакво внимание, въпреки че той я обсипва с подаръци и комплименти.Нейното "избавление" идва когато я белязват и отива в "Дома на Мрака" в Тулса.

Външен вид:Попринцип, косата й е черна и права, но понеже притежава метаморфия всеки ден я прави различна.Единственото което не може да променя във външният си вид са очите.Те винаги са сини, понякога наподобяващи стъкло.Има хубаво и стегнато тяло, придружено с перфектният бюст.Висока е 1, 70 и тежи 52 кг.

Дарби:Телекинеза, Метаморфия, Внушава чувства (може да внуши на някой че е тъжен, весел, че го боли нещо, че изпитва удоволствие...),

Талисман:Няма

Снимка:
Али
Без никакви корекции и промени във външния вид

Ако може ми сменете потребителското име с Elion Richards
Елион Ричардс
Елион Ричардс

Брой мнения : 27

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by ???? Нед Яну 09, 2011 2:09 am

Одобрена!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Ейлин Брайс Нортман Чет Яну 20, 2011 8:18 am

Четвъртокурсници 2665018s

Име:
Ейлин-Хейли Брайс Скарсгард Нортман
(Ейлин Брайс Нортман)

Възраст:
17

Характер:

Характерът на Eйл е труден, но това не го прави автоматично ужасен. До голяма степен зависи от настроението й и от това с кой разговаря. Поначало Ейлин Брайс Нортман е хладна към всички непознати, но пък иначе няма проблеми с общуването, колкото и нелогично да е. Ако обаче спечелиш доверието и симпатиите й - поздравления. Тя е винаги саркастично-иронична, но за разлика от някои хора знае кога точно трябва да се държи сериозно и знае кога млъкне (макар че предвид бунтарската й същност рядко го прави). Тя е идеална приятелка - умее да изслушва и има решение за всяки проблем - но само когато наистина й пука за някой. Стените, които понякога издига около себе си не са дотолкова за да отблъсква околните, а за да види на кой му пука достатъчно, за да ги разбие.
Друга черта от характера й - Руки е непокорна. Тя е свободна душа и изобщо не може да понесе някой да я командва или да се опитва да я игнорира. Буйна и импулсивна е, винаги държи на собственото си мнение и принципи и може да бъде нечуван инат. Негативните й страни обаче са, че когато наистина иска, може да бъде злобна, арогантна, надменна и разрушителна. Но това не значи че няма и положителни страни - тя има невероятни качества, стига да реши да ги покаже. Умее да запазва хладнокръвие и в най-напрегнатите ситуации. Тя притежава словоохотливост, но пък и я има тази особена нотка на мистериозност, която е толкова привлекателна. В крайна сметка можеш да си говорите с часове с нея и в крайна сметка да се окаже, че не си научил нищо съществено за нея.

История:

Ейлин е родена в Хелзинки, Финландия, където и израства в невероятното имение на родителите й. Баща й, Джонатан Нортман, е американския посланник на Финландия, а майка й, Таря Скарсгард, е дъщеря на собственика на най-голямата скандинавска верига хотели, затова и Ейлин израства обградена от всичко, от което има нужда.
Учи е частно училище и впоследствие частна гимназия в Хелзинки, но успоредно с това взима частни уроци по електрическа и бас китара, барабани и дори вокални уроци от малка. Винаги е искала да бъде в група, а във Финландия, родината на Nightwish, Sonata Arctica, Apocalyptica, Children Of Bodom и прочие известни групи, това не изглежда толкова недостижимо. За известно време дори се изявява като вокалистка на местна група от Китее, където прекарва повечето си ваканции, но всичко свършва с белязването й. Именно белязването й според нея е най-кошмарното нещо, което е могло да й се случи. Баща й избира Дома на Нощта в Тулса и моментално урежда полетите и настаняването на дъщеря си, въпреки всичките й отчаяни протести.


Външен вид:

Ейл остава в съзнанието на всеки - мъж или жена, дори ако я мернат само замалко. Тя изглежда доста зряла за своите 17 години и винаги се е отличавала с необичаен външен вид, далеч от прототипа за "обикновена финландска хубавица". Ейл излъчва непреодолимо обаяние, което не ти позволява да я подминеш ей-така. Тя е наистина висока и стройна, има идеална фигура - дълги стегнати крака, изваяна талия, привлекателен бюст и нежни чувствени извивки. Лицето й има фини и правилни черти - големи изразителни очи, обрамчени от гъсти мигли, перфектни вежки, прав нос, чувствени наситенорозови устни. Косата й е дълга, падаща като копринен медночервен водопад, с абсолютно същото мекочервено като миглите и веждите й, а дали ще е права като свила или на едри вълни решава самата Брайс. Погледът й е пленяващ по много странен начин - може би се дължи на леденосиния цвят на очите й. Кожата на Ейл е нежна и млечнобяла. Гримът, който носи е едновременно деликатен и бунтарски, също като стилът й на обличане. Ейлин е една от малкото, които могат да се обличат като бунтарки и в същото време да го правят стилно, елегантно и женствено.

Дарби:

Може да прониква в душите и съзнанията на хора и вампири и да ги контролира; Дух; може да изгражда мощен щит около ума и тялото си.

Талисман:

Не си пада по талисмани, но е особено привързана към пръстена, подарен й за 16-ия й рожден ден от баба й.

Допълнително:

~ Обожава финлански симфоничен/пауър метъл, но слуша и рок;
~ Котката й е порода руска синя, казва се Кия
Ейлин Брайс Нортман
Ейлин Брайс Нортман

Брой мнения : 1

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by -Valeria Чет Яну 20, 2011 11:42 am

Одобрена си :П
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елоиз Уейн Вайпър Вто Яну 25, 2011 1:01 am

Име: Елоиз Валъри Уейн Мари-Елен Вайпър

Възраст: 17

Характер: Ели винаги се е държала студено с другите.Още от малка се абстрахирала от външния свят.Просто нямала връзка с него.Държи се като кучка с другите и никой не и се опълчвал.Със сестричката си обаче се държи по съвсем друг начин.Винаги я защитава макар да знае,че тя и сама може.Най-вероятно тя ще успее да извади добрата Елоиз дълбоко в Елен.

История: Елоиз е родена в богато семейство.Баща и бил най-уважаваният в политиката,а майка и-световно известен модел и собственик на модна къща.Елоиз още от малка седяла вкъщи по цял ден.Всеки ден я посещавал едно малко момиченце,което твърдяло,че е необикновенно,но Ели нямала нищо против,тъй като нямала никакви приятели.Учели я частни учители,ходела на уроци по пиано,роял,флейта,арфа и много други музикални инструменти.Но страстта и си останала флейтата и танците.Скоро обаче Ели излязла в гората и влязла много надълбоко.Чула зад себе си стъпки и спряла.Стъпките продължили и някой я хванал.Ели припаднала,а когато се събудила имала белег на челото си.Прибрала се вкъщи а момиченцето и обяснило всичко.Ели се натъжила.Тя трябвало да отиде в Дома на Мрака.Това било най-шокиращото.Че ще трябва да напусне своята малка "сестричка"...

Външен вид: Ели има дълга червена коса и черни като мрака очи.Понякога е шокиращо да не виждаш ирисите си,но Ели е свикнала.Бялата и като мрамор кожа е причина хората да странят от нея.Миглите и са гъсти,устните и-бледорозови,а веждите и-оформени и нормално дълги.Хората обаче винаги се заглеждат в едно-бюста и.Всички си шушукали как дете на 10 години,може да има бюст като на 17-годишна млада дама.Не се е променил много оттогава,но поне вече не си шушукат...

Дарби: Некросила,Адаптиране,Дух

Талисман: Колие с един черен и един бял дракон около едно сърце/после ще кача снимка/

Снимки: Blonde girl...

So not what are we talking about

Don't...

Ще ми промените ли името на Елоиз Уейн Вайпър?


Последната промяна е направена от Елоиз Уейн Вайпър на Вто Яну 25, 2011 2:56 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Елоиз Уейн Вайпър
Елоиз Уейн Вайпър

Брой мнения : 26

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елинор Търнър Вто Яну 25, 2011 2:18 am

Героят ти е добре измислен, само че има една подробност. За да станеш новак вампир, трябва да те бележат. Няма как да се родиш такава Smile Редактирай историята, всичко останало е наред.
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елоиз Уейн Вайпър Вто Яну 25, 2011 2:29 am

Редактирах я,а ще може ли да ми оправиш и настройките?
Елоиз Уейн Вайпър
Елоиз Уейн Вайпър

Брой мнения : 26

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите