Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Четвъртокурсници - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Четвъртокурсници - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Четвъртокурсници - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Четвъртокурсници - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Четвъртокурсници - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Четвъртокурсници - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Четвъртокурсници

+10
Елоиз Уейн Вайпър
Ейлин Брайс Нортман
Елион Ричардс
Айли Ричардс
Мелинда Гордън
Катерина Петрова
-Valeria
Scott Williams
Elione Alice Benjamin
Мануела Да'вила
14 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елинор Търнър Вто Яну 25, 2011 2:40 am

Да, ще ги оправя но историята я поправи още. Тийнейджърите биват белязвани от Ловец вампир и той белязва избрани, а не който има желание. И хората знаят за съществуването на вампирите. Ако искаш и ще ти бъде по лесно погледни геройте на другите потребители за да видиш какво имам предвид.
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елоиз Уейн Вайпър Вто Яну 25, 2011 3:00 am

Знам какво имаш в предвид Smile
Така добре ли е?
Елоиз Уейн Вайпър
Елоиз Уейн Вайпър

Брой мнения : 26

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елинор Търнър Вто Яну 25, 2011 3:03 am

Така е добре Smile Одобрена си
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Thalya Нед Фев 20, 2011 7:51 am

Име: Талия Без Фамилия
Години: 17

Характер: Винаги съм била бунтар.. Никога не съм обичала правилата, независимо в коя епоха са поставени, нито какво точно съм аз - вампир или човек. И като че ли точно това ми изиграва лоша шега отново и отново, колкото и да искам да го спра. Но като цяло съм спокойна личност. Или поне през повечето време. Опитвам се да не издребнявам, макар че не съм напълно сигурна дали ми се получава, но все пак...
Любовта не ми е силна страна... и всъщност никога не е била. Но пък стане ли въпрос да нещо шантаво единственият който трябва да потърсите съм аз...

История:
Малката Талия се радва на страхотно семейство. Родителите й са всеотдайни и .. червиви от пари. Множество прислужници обикалящи в огромната им къща, търсейки какво да изтъркат.
Бащата на Талия управител на една от онези фирми наречени финансови акули, а единственото заинмание на майка й е да чете приказки на дъщеричката си и .. да си гледа маникюра.
Всъщност точно тази част на живота на момичето я прави нещо, отблъскващо и нещо отвратително.
Презадоволена, едва навършила 15, Талия започва да се събирас банди улични хулигани, не се прибира по цели нощи... Не след дъгло момичето започва да пуши трева, след което пък преминава и към по-"твърди" наркотици. Пие литри алкохол на ден.
Родителите й са уплашени, не знаещи как да се справят със ситуацията и като най-големите идиоти, прояввяващи безсилие поставят аутиматум на дъщеря си: Първата възможност - да отиде в интернат или църковно училище; Втората - да напусне къщата им.
Талия го приема със широко разтворени обятия и с радост се изнася. Няколко месеца живее в приятелка. Започва да проституира, за да може да си позволи .. не храна - наркотици.

Всичко това се преобръща, когато я белязват. Едва успява да стигне до Дома на Мрака, понеже никога не е подозирала че нещо такова може да се случи и никога не е знаела какво да направи. Спасява я случайно един новак, излязъл да се поразходи. Той я завежда при възрастните вампири за да й помогнат.
Въпреки обрата, тя не спира да бленува за наркотици и алкохол, не спира да мисли за това което е било и могло да бъде. Не осъзнава че белязването всъщност е нейно спасение и проклина онзи ден, в който се бе превърнала в новак.

Външен вид: Талия има тъмно кестенява коса, спускаща се под раменете й. Кожата й е сравнително бледа, чудесно подчертаваща тъмните очи. Не може да се каже че момичето е особено високо и поради тази причина си е печелила прозвището "джобно гадже".
Не обича да се съобразява с модните тенденции и има свой собствен стил на обличане. Не, че й се налага да го прилага особено често, предвид че почти не излиза от стаята си, освен ако не е наложително.

Снимка:
Четвъртокурсници - Page 2 2815129H
Thalya
Thalya

Брой мнения : 23

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Уил Търнър Нед Фев 20, 2011 8:13 am

Одобрена =]
Уил Търнър
Уил Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 306

http://port-royal.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Алексис Найтингейл Вто Мар 01, 2011 3:39 am

Име: Алексис Тотнъм Найтингейл

Възраст: 17

Характер: Алексис не обича да бъде манипулирана от някого. Има много променлив характер. Често околните не я разбират и я мислят за малко смахната. Обича да има много приятели и да ги чувства като свое семейство. Харесва й да бъде обичана,защото не е получавала достатъчно любов от семейството си. Не обича да е център на внимание.

История: Преди да бъде белязана, Алексис е имала много трудно детство. Има брат на име Бен Найтингейл с две години по-малък от нея. Когато става на 10 год. майката на Алексис дава ясно да се разбере, че е нежелано дете.Признава й, че не знае кой е баща й,а мъжът на майка й е пълен кошмар. Била е лишавана от много неща само заради прищевките на баща й, как не трябва да става разглзезено момиче и е свикнала да живее скромно. На 14 години започва да върши неща тайно, зад гърба на майка си и баща си. Единствените хора, които истински обича са баба й и Бен.
Едва на 15, тя бяга от къщи и отива да живее при баба си...

Дарби: Пътуване във времето, контрол над електричеството, при физически контакт с хора може да се превъплащава в тях.

Талисман: Котката й Том.
Снимка: Четвъртокурсници - Page 2 Rachel-bilson
Алексис Найтингейл
Алексис Найтингейл

Брой мнения : 9

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Елинор Търнър Вто Мар 01, 2011 3:43 am

Одобрена, само в историята си добави как си cе озовала в Дома на Мрака (:
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Четвъртокурсници - Page 2 Empty Re: Четвъртокурсници

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите