Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

+2
Зоуи Тайлар
-Valeria
6 posters

Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Пет Яну 07, 2011 4:52 am


Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Pic

Здравейте, скъпи потребители!
Наближава излизането на седмата книга от поредицата Училище за вампири
" Изпепелена" и на нашите
Приятели от СофтПрес ни уредиха с три броя от книгата, които да
Раздадем на вас –потребителите.
По тази причина правим този конкурс.

1ва награда: Книга + Тетрадка(по избор напишете в писмото коя от тетрадките искате)+ Плакат
2ра награда: Книга + Плакат
3та награда: Книга + Тетрадка


Правила:
1: Да имате готов герой
2: Да имате над 35 мнения в зоните за РПГ
3: И да не сте предупреждаван или наказван!


Има два варианта, от които можете да изберете как да се включите в конкурса.


Вариант №1: Отговорете описателно на следващите въпроси
(с не по-малко от пет изречения).

Според вас каде в България би трябвало да има Училище за вампири.Пренесете историята в България и опишете как си го предтавяте? Как ще изглежда училището? Представете си ,че всичко е възможно и реално


Вариант №2: Този е за любителите на изобразителното изкуство.
Изпратете ни графика/рисунка/колаж/снимка свързана по някакъв начин с поредицата.
Моля, кажете и какво точно е изобразено на самата графика/рисунка/снимка/колаж.
Ако имате и заглавие – още по-добре.
Може да участвате и с двата варианта!

Моля, когато изпращате материалите си, ни изпратете и:


Три имена:
Ник във форума:
Телефон за връзка:
Адрес+ Пощенски код:


Историите изпращайте на : thenightschool@abv.bg


Крайния срок за изпращане на материалите : 23:59 – 29.І.2011 г.

Личните данни няма да се използват по какъвто и да е бил друг начин,
освен при евентуално печелене на конкурса от Ваша страна, при което ние ще
ги предоставим единствено на издателя, за да може да Ви бъде изпратена наградата.
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Зоуи Тайлар Пет Яну 07, 2011 10:37 am

абе аз за всеки случай да попитам отг. ли на условията..преди да участвам...???
Зоуи Тайлар
Зоуи Тайлар
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 175

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Пет Яну 07, 2011 12:30 pm

Дам. Условията не ги слагаме за друго. А защото има потребители ,който се регват само за конкурса. И е доста гадничко като после изчезнат.
Моля не ме питайте дали отговаряте,проверявайте си менията и участвайте Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Вто Яну 11, 2011 9:59 am

Отговарям ли на изискванията? Smile

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Пет Яну 14, 2011 4:35 am

Дам Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Нед Яну 16, 2011 11:32 pm

Да попитам.Книга+нещо си става въпрос за друга книга освен "Изпепелена" ли?
И още един тъп въпрос...може ли да проверите дали съм написала коя тетрадка/плакат искам,че не помня .. ;дд
devilish_th@abv.bg Smile

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Чет Яну 20, 2011 11:38 am

Да написала си го Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Лиса Маккартни Пет Яну 21, 2011 4:51 am

Изпратих си писмото
Лиса Маккартни
Лиса Маккартни

Брой мнения : 33

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Елинор Търнър Съб Яну 22, 2011 7:06 am

Аммм аз дали отговарям? Доста съм дезориентирана и затова ми се налага да питам. А и още нещо. Пише че може да се участва и с двата варианта едновременно. А дали ще може да участвам примерно и с рисунка и с графика? Тоест с две неща от 2-ри вариант.
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Съб Яну 22, 2011 7:42 am

Да естествено Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Зоуи Тайлар Нед Яну 30, 2011 5:17 am

Резултати кога ще има ??? cheers
Зоуи Тайлар
Зоуи Тайлар
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 175

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Нед Яну 30, 2011 10:51 pm

И аз това се питам Embarassed

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Пон Яну 31, 2011 5:28 am

Съжалявам за забавянето ,но отсъствах известно време. А ето и победителите в конкурса

Spoiler:

Честито на победителите Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Виктор Грейс Пон Яну 31, 2011 6:21 am

ЙЕССС cheers Браво на победителите,много се радвам за вас.А може ли да пуснете и произведенията им тук,да видим какво са сътворили?ПЛС???
Виктор Грейс
Виктор Грейс
Преподавател по Митология
Преподавател по Митология

Брой мнения : 187

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Пон Яну 31, 2011 7:57 am

OOOOOOOOOOOOOo БОЖЕ!
Благодаря!
Много съм щастливаааааа Love cheers cheers cheers
Кога да очакваме наградите? sunny

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Елинор Търнър Пон Яну 31, 2011 8:04 am

Олее оле оле олеее йей
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Пон Яну 31, 2011 8:31 am

Ето ги и произведенията :

Елена Найтингеил
Дома на Нощта в България


Усещах как дланите ми се потят, когато самолетът бавно започна да се спуска надолу. Бяхме стигнали. А дори не ми казваха къде.
Едно странно усещане, че нещо не е наред, започна да се формира в гърлото ми. Но тук трябваше да съм в безопасност. Тук всички трябваше да сме в безопасност. Нали?
Погледнах към Стиви Рей, която още спеше на седалката до мен. Как можеше да е толкова спокойна? Всъщност всички явно се чувстваха доста добре покрай пътуването. Изглеждаха развълнувани и явно с нетърпение очакваха да слезем от самолета. Само ако можех да остана още малко в него! Може би се държах детински, знаех, че се държа детински, но да оставя толкова неща зад себе си и просто да започна отначало, нима бях способна да направя това след всичко, което се случи? Е, преподавателите очакваха да го направя, приятели ми очакваха да го направя, дори Старк очакваше да го направя, но аз просто не можех!
Не и след смъртта на Хийт.
Ако някой просто ми обяснеше защо е по-безопасно тук отколкото в Тулса, може би щях да се съглася. Но какъв смисъл имаше? И без това никой не ме питаше.
Самолетът кацна. Официално лудницата можеше да започне.
Събудих бързо Стиви Рей, като помолих близначките и Деймиън да ни изчакат – нямах намерение да се деля от приятелите си на напълно непознато място, все пак. Когато минахме през портала на летището, започнах да се разглеждам като малко дете, което за първи път влиза в хипермаркет. За мой късмет всичко, което беше написано на някакъв странен език, беше преведено и на английски. Е, поне сега можех да кажа къде сме-в България.
Може и да не можех да го намеря на картата, но все пак се чувствах някак по-спокойна да имам някакъв ориентир. България… и това беше начало.
- Я. Гледай. Ти! – чух гласът на Шоуни до себе си.
Тя се беше вторачила (да не кажа, че направо си зяпаше) в една много млада и страшно красива жена, която държеше табела с нашите имена, прилежно изписани на нея.
Винаги сме знаели, че вампирите са красиви, но нещо специално в тази жена беше по-различно. Тя носеше черна, доста строга пола, изработена от фина коприна, пастелено розов потник с дълбоко деколте на флорални орнаменти и толкова високи токчета, че вероятно й призляваше всеки път, когато погледнеше надолу. Косата й беше дълга, катраненочерна и пусната свободно да пада върху изящно оформените й рамене. Кожата й не бе болезнено бяла, както ми се стори от по-далеч. Е, да, светла беше, но по бузите й избиваше лека руменина, която озаряваше лицето й и подчертаваше великолепната й усмивка. Но погледът ми автоматично се спря на очите. Толкова изпълнени с живот очи не бях виждала на лицето на никой друг вампир. Изумрудено зелени. С гъсти черни мигли и изписани тънки вежди. Толкова живи!
И тогава забелязах какво липсва. Нямаше никакви татуировки. Нямаше дори полумесец на челото си. Просто бледата й кожа на места беше закрита от някой и друг заблуден кичур. Но нали възрастните вампири не прикриват белезите си? Нали хората са достатъчно толерантни поне към тях?
Беше ли възможно тази красива дама пред мен да е просто човек?
Тя се усмихна още по-широко отпреди, когато я приближихме.
- Вие трябва да сте Зои, Стиви Рей, Шоуни, Ерин и Деймиън, нали така? – всички едновременно кимнахме. – О, толкова се раздвам, че вече сте тук! Чакаме ви от толкова време! Името ми е Мариана и аз ще ви заведа до новото ви училище.
Нямаше как да не се подразня, задето ни говореше като на малки деца, но ситуацията наистина стана доста абсурдна, когато Мариана приклекна леко и ни намигна с едно око.
Понечих да направя вампирския поздрав с юмрук пред сърцето, но тя само ме изгледа изненадано. Сякаш за първи път през живота си виждаше този знак на уважение (ако изобщо знаеше какво означава).
Пред летището ни чакаше голям, луксозен и съвсем очевидно, супер скъп джип, в който ние петимата и Мариана се побрахме без никакъв проблем. Колата потегли бавно, но в момента, в който излязохме от града ускори до 120-130 километра в час. За къде бързахме толкова? В Тулса никой не караше така.
През цялото време зяпах през прозореца. Чувах как другите разговарят и си подмятаха разни шеги, но дома наистина ми липсваше. Може би бях единствената, която действително не иска да бъде на тази „екскурзия”. Знаех, че вероятно по-подходящ момент да поразпитам Мариана за случващото се и за толкова належащите причини ние да бъдем тук, едва ли щеше да се отвори, но фактът, че все още не виждах никакви белези по лицето й, ме спираше. Ами ако тя беше просто човек? И не знаеше нищо повече от мен? А може би дори по-малко? Нямаше как да рискувам.
Броях градовете, през които минавахме, но тъй като селцата бяха доста повече, бързо се отказах. Бяхме пътували около час и половина, когато започнахме да навлизаме в някаква планинска местност.
- Къде сме? – улових се, че питам.
- Тази планина се нарича Родопи. Дома на нощта се намира в една от най-високите й части, така че ще пътуваме още няколко часа – отговори ми Мариана.
Тя започна да разказва нещо за географията на планината и за историческите събития, случили се тук. Аз не я слушах. Понаострих слух, чак когато спомена думата „вампири”, но тя бързо се отплесна от темата и точно толкова бързо аз изгубих интерес.
Вече се смрачаваше, когато джипът спря. Странно как не бях забелязала, че пътят свършва пред огромна дървена порта. Но се виждаше само това – една наистина голяма порта. Без стени – само порта, която със страховито изкърцване се отвори.
- Добре дошли в Дома на нощта, България! – обяви с тържествуващ глас Марияна.
Когато слязохме от колата, с едно бързо движение на ръката тя премахна слоя фон дьо тен, който прикриваше татуировките й. Думите застинаха в гърлото ми. Досега бях виждала много вампири, но никой, ама наистина никой от тях е нямал такива татуировки!
Върху светлата й кожа блестяха златисти преплетени цветя, обрамчващи лявата страна на лицето и спускащи се надолу по прелестната й шия. Татуировките й бяха златисти! И те улавяха оскъдната светлина наоколо (не е истина колко гъста беше мъглата) и я отразяваха, създавайки илюзията, че наистина блестят!
Предполагам, че съм се била вторачила в нея, защото Стиви Рей ме сръчка леко между ребрата и прошепна:
- Не зяпай.
- Какво е това място? – попитах веднага, щом си възвърнах способността да говоря.
Влязохме в огромен вътрешен двор, заобиколен с каменни сгради, който спокойно би могъл да се обърка с манастир. Малкото стени, които можеха да се различат измежду постройките, изглеждаха дебели, здрави и абсолютно непроницаеми. Имаше нещо много странно в това училище. Беше прекалено мрачно. Прекалено тихо.
А и фактът, че никъде не се виждаха никакви ученици, беше доста... притеснителен.
Марияна ни поздрави с вампирския поздрав чак когато се увери, че портите са напълно затворени и никой отвън не ни вижда.
- О, Зоуи, - заговори с нежен глас тя и постави топлата си ръка на рамото ми, - това е последният Дом на нощта на Балканите.
- Последният? – попитах някак наивно аз. – Не трябва ли да има поне един във всеки окръг или нещо такова?
- О, миличка, огледай се. Това прилича ли ти на Дома на нощта, от който идваш? Не виждаш ли как се крием като страхливи зайци? Не мисли, че това е наш избор, Зоуи. Тук хората не знаят за нас, не знаят, че съществуваме. Е, няколко са го знаели, но тогава... – тя замлъкна и лицето й се изкриви в измъчена гримаса – е, това беше преди много време, но все пак трябва да сме по-дискретни – тя ми се усмихна окуражително.
- А, защо ние сме тук?
- Всички ученици тук са специални, Зоуи. Извънредно силни. Невероятно надарени.
- Но аз вече... – заекнах с треперещ глас, но тя притисна дългия си показалец към устните ми в знак да замълча.
- Всички тук са имали специални дарби. Всеки е имал връзка с някой от елементите или, в твоя случай, с всичките пет. И всички тук изведнъж са загубили всичко. Всеки тук е бил специален и всички едновременно сте станали отново... нормални.
Не можех да повярвам, че чувам тези думи. Значи не беше само с мен? Всички те ли бяха пострадали заради Калона?
- А, как вие ще ни помогнете? – попита плахо Деймиън.
- Най-напред трябва да разберем каква е причината за тази метаморфоза – гласът на Мариана се промени в строго-делови, когато се обърна към Деймиън.
- Аз знам – прошепнах едва, - Калона.




Eлинор Търнър:
Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Getdata?fid=10&mid=7893974613&eid=4&charset=UTF-8&ac=s&fn=1078939746134

Аспен Петрели

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Getdata?fid=10&mid=7720218720&eid=4&charset=UTF-8&ac=s&fn=1077202187204
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Пон Яну 31, 2011 11:35 pm

Оооо това е наистина оригинално !
Ама на Eлинор Търнър не ми излиза Sad

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Елинор Търнър Вто Фев 01, 2011 2:24 am

Ами и твоето не ми излиза .. ;( Зоуи като може ще ги оправи (:
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by -Valeria Чет Фев 03, 2011 10:18 pm

Най-късно до вторник ще си получите книгите.Ще получите известие и трябва да идете да си ги вземете от пощите Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Пон Фев 07, 2011 10:25 pm

Днес си получих книгата,много се радвам.
Но не получих другата книга и тетрадката... Suspect
3та награда: Книга + Тетрадка

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Мегън Вто Фев 08, 2011 1:16 am

Знам че не му е мястото да пиша това тук, но просто ми е супер кофти!
Все още не съм си получила книгата, макар че конкурса е свършил още на 7 Декември.Казахте ми че до седмица [Януари месец] ще си я получа, и закъснявала защото единият админ не бил дал адреса и т.н...Добре...1 месец закъснение.Какво толкова?! Обче тя така и не пристигна.Реших да не пиша повече защото може да пристигне със закъсненение и не исках да ставам банална и досадна, но все още няма и следа от книгата....А хората спечелили новият конкурс вече се радват на книги те си :X... И искам да знам дали изобщо ще я получа или да спирам да се надявам [то и без това почти съм я отписала книгата...]
Мегън
Мегън
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 376

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Елинор Търнър Вто Фев 08, 2011 2:26 am

Много съжалявам че се е получило така и ми се иска но няма как да ти помогна. Щом мога ще говоря със Зоуи по въпроса ...
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by ???? Нед Фев 27, 2011 2:57 am

Аспен Петрели написа:Днес си получих книгата,много се радвам.
Но не получих другата книга и тетрадката... Suspect
3та награда: Книга + Тетрадка

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Елинор Търнър Нед Фев 27, 2011 3:13 am

Става дума само за Изпепелена, няма втора книга...
Аз абсолютно нищо не съм получила, но не е чак толкова голяма работа...
Елинор Търнър
Елинор Търнър
Админ
Админ

Брой мнения : 498

http://underneath-the-mask.forummotin.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена" Empty Re: Спечелете Училище за Вампири " Изпепелена"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите