Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герой на хората PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герой на хората J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герой на хората ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герой на хората 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герой на хората EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герой на хората EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герой на хората EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герой на хората EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герой на хората EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герой на хората EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герой на хората EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герой на хората EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герой на хората EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герой на хората AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герой на хората

3 posters

Go down

Герой на хората Empty Герой на хората

Писане by -Valeria Сря Яну 25, 2012 8:10 am

Име:
Години:
Външен вид(поне 4 реда):
Характер(поне 5 реда):
История(минимум 7 реда):
Дарба(само ако сте решили човека да ви има някаква дарба,но можете да сложите само една):
Снимка(пожелание):
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герой на хората Empty Re: Герой на хората

Писане by Алисън Хармс Вто Яну 31, 2012 2:05 am

Герой на хората 4327033Z

Име:
Алисън Хармс /Хармс - вреда от англ.\
Възраст:
15
Дата на раждане
14.03.1997
Дарба:
Телепатия

Външен вид:
Странна според много хора. Но много хора ме смятаха и за чаровна.
Твърде бледа и от време на време зловеща. Русата коса при някой беше преимущество, но при мен беше само фон, на който още по-ясно се виждаше, колко невъзможно черни са очите ми. Имаше моменти в които стават още по-черни ако това изобщо беше възможно. Понякога на хората им беше трудно дори да ме гледат.
Косата ми е дълга и начупена. През повечето я държа пусната, защото не ми се занимава да я правя по някакъв по-специфичен начин. Така тя обримчва бледото ми лице, но въпреки това чертите на лицето ми изпъкват, заради очите. Устните ми също са много бледи, бебешко розови, за това се налага да им слагам нещо за блясък, въпреки че не го правя често.
Понякога хората имат чувството, че ще се сгромоля всеки момент на земята, само защото тена ми е много блед. Но почти винаги се чувствам добре. Елегантно слабото ми тяло се намира на сто шестдесет и седем сантиметра от земята. Ниска съм в сравнение с останалите, но това ме прави малко по-незабележима, което за човек като мен е добре.
Обличам се с най-обикновени дрехи. Гледам да не се отличавам от останалите, защото за хора като мен, най-добре е да останат незабелязани. Но разбира се, няма как да остана напълно невидима за всички. Все се намира някой, който да ме сметне за красива и да ми обърне някакво внимание. Само, че аз не можех да се приема като привлекателна личност. И за всичко това е виновен баща ми.

Характер:
Не съм свикнала да бъда активната личност в една дискусия. Винаги предпочитам да стоя на заден план и да слушам това, което си говорят другите. Не подхващам никаква тема на разговор. Не се шегувам, но въпреки това имам приятели.
От доста време не съм провеждала нормален разговор с когото и да било, за това напълно забивам, когато някой ме заговори. Просто не знам какво да кажа.
Баща ми винаги ми е казвал, че трябва да се сливам с останалите. Да не се набивам на очи. И в опитите си да изпълнявам "заповедта" на баща ми, сега съм се превърнала в странното момиче от училище. Гледам да оставам в неутрална позиция, да не ставам център на внимание. Защото това е по-добре за мен. Поне според мъжа, който тотално промени живота ми с непрекъснатите си съвети.
Често предпочитам да оставам сама. Да се затварям в себе си...с музиката. Тя е единственото нещо, което ме успокоява. Единственото нещо, което кара мозъка ми да се отпусне и да не мисля за нищо друго освен за нея. Всичко, което създаваше някаква тревога у мен изчезваше.
Мразя желязо и всякакви метали. Миризмата им ме влудява, а допира до тях наранява кожата ми. За това внимавам. Дори приборите с които се храня са пластмасови. И това го знаят само приятелите ми, които са добре подбрани, и знам че мога да им се доверя. Мразя и кръв. Защото тя също съдържа желязо, но когато усетя металният й мирис в носа си, изпитвам по-различни чувства. Кара сърцето ми да тупти бързо, да го чувам в ушите си, да го усещам във вените си. Повдига ми се. Не знам защо ми действа по този начин и не мога да го опиша.

История:
Имам сестра. Тя е единствената, на която мога да се доверя. Веднъж ми разказа една история. Когато била малка, една нощ, докато се опитвала да заспи, някаква жена отворила прозореца и отишла до кошарката в стаята. Взела бебето, но оставила нещо вътре, след което излязла от прозореца и никога повече не се върнала. Сестра ми отишла до легълцето и видяла, че вътре има друго бебе. Странно бебе. И това не била сестра й. Била съм аз.
Всичко около мен беше много нормално докато не станах на шест. От тогава непрекъснато чувах гласове в главата си и не можех да понасям това, за това понякога просто побеснявах. Баща ми - местният свещенник започна да мисли начини да спре всичко това. И тогава всичките му съвети към мен започнаха да се изсипват отгоре ми. Но всичко това беше под формата на "поучителна" историйка.
На времето, когато той бил все още дете, в града пристигнал нов гражданин. Той бил тих, скромен и на никого не правел лошо впечатление. Всички го познавали като добрият човечец от магазина. А когато в града започнали да се случват странни неща, никой дори не се сетил за него. Но един ден, когато един от редовните му клиенти напълно изчезнал, хората започнали да задават въпроси и всички отговори сочели към него. Хванали го, и го измъчвали, след което го убили.
Баща ми се опасяваше, че с мен може да се случи нещо подобно, за това постоянно ми натякваше, че трябва да остана напълно незабележима и да не се набивам на очи. Да бъда нещо като сянка на приятелите си. Да не ставам център на внимание. Да не придобивам известност, както повечето деца. И аз се стараех да изпълнявам всичко, което ми се казваше.
Но просто нямаше как да бъда напълно незабележима. Всички ме познаваха като момичето, което забива глава в колената си, когато види кръв. Момичето, което избягва допира на каквито и да е метали. Но те не разбираха защо го правя. И не искаха да разберат. С времето спряха да ми обръщат внимание, което успокои баща ми. А мен. Мен не ме вълнуваше много.
Когато станах на 15, получих известие. Известие от...Дома на Мрака. Нещо, което много допадна на милия ми татко, който ме изпрати там без дори да му мигне окото. Но го направи само за мое добро. Поне така мисля...
Алисън Хармс
Алисън Хармс
Human's
Human's

Брой мнения : 11

Върнете се в началото Go down

Герой на хората Empty Re: Герой на хората

Писане by -Valeria Вто Яну 31, 2012 3:14 am

одобрена си
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герой на хората Empty Re: Герой на хората

Писане by xsiisx Нед Мар 25, 2012 2:57 am

Име: Аманда Ортега
Години: 16
Външен вид(поне 4 реда): Аманда има дълга кафява коса. Очите й са черни като нощта. Висока и стройна , още от малка. Лицето й не е бледо, а леко жълтеникаво, заради расата й. Има малки устни.
Характер(поне 5 реда): Аманда не е от момичетата, коите седят в ъгъла и си мълчат. Много често тя се вкарва в бели, заради голямата си уста, която има само тя в семейството. Не е най-добрата в училище, но и не е една от най-слабите. Пада си по изкуството. Тя рисува картини на бъдещето. Макар да изглежда като момиче, обичащо високите скорости, винаги й пука какво говорят хората за нея.
История(минимум 7 реда): Родена е в Уичита, Канзас. Родителите й са американка и азиатец. Учи в частно училище. Още от малка е подигравана, заради смесицата на расите й. След 4-ти клас тя напуска училище и се премества в обикновено. Въпреки цвета на кожата й, другият й роден език ( по бащина линия ) тя загърбва всички подигравки и се изнася от вкъщи на 15. Живее сама в малък апартамент, работи и учи. Родителите й не и попречват да се изнесе. Те винаги са зад нея и я подкрепят във всяко едно нейно решение. Смятат, че е добре още от крехка възраст да се научи сама на някои основни неща в живота.
- Няколко месеца след това,разбирах, че родителите ми искат да ме преместят в друго училище, далече от тук. Макар отказа ми, бях принудена да замина да уча в училището '' Дома на нощта''.
Дарба: има необикновен талант да рисува рисунки на бъдещето, може да управлява последния елемент- дух.
Снимка(пожелание): Герой на хората 4560640S

Герой на хората 4560639x
xsiisx
xsiisx

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Герой на хората Empty Re: Герой на хората

Писане by -Valeria Нед Мар 25, 2012 4:37 am

Одобрена си Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герой на хората Empty Re: Герой на хората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите