Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Най- добра концепция за вампир? PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Най- добра концепция за вампир? J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Най- добра концепция за вампир? ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Най- добра концепция за вампир? 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Най- добра концепция за вампир? EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Най- добра концепция за вампир? EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Най- добра концепция за вампир? EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Най- добра концепция за вампир? EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Най- добра концепция за вампир? EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Най- добра концепция за вампир? EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Най- добра концепция за вампир? EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Най- добра концепция за вампир? EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Най- добра концепция за вампир? EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Най- добра концепция за вампир? AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Най- добра концепция за вампир?

+4
Кали
starokina
Violla Hansett
Alisa Kadroy
8 posters

Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Чет Фев 25, 2010 10:09 pm

Кой автор и произведение според вас представят вампирите най-добре според вас?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Чет Фев 25, 2010 11:53 pm

Според мен е Стефани Майър.Тя е показала и двете страна на вампира.Може да е от "лошите",но и от "добрите".Затова смятам,че е тя... Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пет Фев 26, 2010 12:10 am

Лично за мен Майер е пример за това как не бива да се пише. Чела съм и четирите романа. Двама автори водят в моята класация относно вампирите. Единия е Там Холанд с култовия роман Вампирът- Байрон е представен великолепно. Другият е Лукяненко- макар Патрулите да не са посветени основно на вампирите сама прадстава за тях е много сполучлива, не са обожествени като при Майер, даже са поставени на най-ниското стъпало в йерархията на различните но в лицето на костя който отчаяно иска да е като другите са представени пефектно.

ТОВА Е ИЗЦЯЛО ЛИЧНО МНЕНИЕ

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пет Фев 26, 2010 10:14 pm

Току що си спечели уважинието ми. Само 1 поправка в последната книга става ясно чи сумрака не е паралелен на нашия свят а нашия свят е чяст от него ние живеем на седмия слой, вечния кръговрат. Впрочем изграждам героинята си като вещица по правилата на патрулите Very Happy

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Нед Мар 07, 2010 12:17 pm

Моята концепция за вампирите са само от един филм и всичко останало остава на заден план. За мен вампира е същество интелигентно,ловуващо с такт и хитрост. Красиви,контролиращи себе си,омайващи и впечатляващи и филма се казва "Интервю с вампир." по романа на Ан Райс,"Кралицата на прокълнатите" Отново по нейния роман фигурите на Махарет,Маркас и Акаша(макар че е много лоша) изпъкват. Всеки от тях има цел и знае как да я постигне.
Пандора също е много хубава но ми допада само това,че е малко мудна от време на време в обеснения,който ме объркват.
Арина за Здрач допада ми стила и на писане не ми харесва Едуарт и това,че вампирите блестят но си бе яко,от гледна точка на това,ако обичаш блуткави романи като мен. Но си има и своите предимства. Аз не съдя авторите,гледам всяка творба,като не я сравнявам с друга,защото ставам прекалено груб критик. Всяка книга има своята поука и хубава чарта,книгите са прозорец към света и няма автор,който да пише,защото му се пише,а защото е положил труд и любов и на някой хора им допада.
Но най-великата класика за мен,ще си остане Дракула на Брам Стокър.
Ако ви харесва "Вампира Виторио",който аз малко не харесах но е хубав пак,ще ви хареса "Пандора" продължение в което Маркъс отново се появява.
Абе Ан Райс си е най-добрата за мен.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Alisa Kadroy Вто Мар 09, 2010 12:42 am

Аз съм сагласна с Джейн-Блеър О'Шей, защото според мен Стефани Майер е описала най-хубаво живота на вампирите.
Alisa Kadroy
Alisa Kadroy

Брой мнения : 126

http://mirrorworld.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 8:13 am

+1 за Патрулите

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 8:30 am

Радвам се,че не съм единствената,която е гледала "Интервю с мампир" и "Кралицата на прокълнатите". sunny По принцип винаги,когато кажа имената на тези филми,хората се питат "Тази добре ли е?" или ми заявяват,че имам прекалено брутално въображение.Значи все пак има някой,който да ги е гледал също като мен! sunny sunny sunny

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 8:33 am

Чакайте малко не вярвам да има хора които не са ги гледали. Това са култови филми. Помня като излизаха какъв хит бяха, още много преди да се появйт Здрач клонингите.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 9:09 am

Хората,които познавам и на идея си нямат за съществуването им.А най-добрата ми приятелка,която също си има герой тук,мисли,че са "брутално тъпи" и че "такава тъпня не е гледала от години".

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 9:16 am

Ох, не ме линчувайте, ама аз съм чела всичките книги на Майър и на места а) е адски клиширано, б) ами все пак вампирите не са някакви блестящи светещи нещица, които не умират, NEVER, и няма по-красиви от тях на земята...
Вярно, че вампирите откак свят се помни са дъхоспиращо красиви, но пък и същевременно не са бездушни зомбирани кръвопийци(целия куп Волтури), нито пък Супермен в празноглава обвивка на секссимвол(едуард).
Ришел Мийд с "Академия за вампири", според мен, и най-вече, най-вече, Л. Дж. Смит с "Дневниците на вампира".

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 12:31 pm

А я,чела ли си пнататака,най интересно ми е да знам Роза дали,ще се спи с Димитрии,аз тая книга само за това я чета.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Пон Мар 15, 2010 7:35 pm

А какво мислите за Вампирът на Том Холанд, все пак това се смята да един от образците за готически роман?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Violla Hansett Вто Апр 13, 2010 4:42 am

Реших и аз да изкажа мнение хД Ами .. аз съм напълно съгласна с Игрит и Кагана и почти напълно съгласна с Джуди. Аз лично изобщо, ама изобщо не харесвам Стефъни Майър. Първо, защото от буквално незапомнени времена, вампирите изгарят на слънце. Това си им е като запазена марка и е все едно да кажеш, че си представяш върколака некосмат .. много, много лошо. И аз съм чела и 4-те книги, но с големи усилия и уверено мога да кажа, че не ми хареса. Аз лично откъм филми най-много харесвам "Интервю с вампир" - страшно реално са представени повечето неща. Харесвам и книгите на Ан Райс. И въпреки, че съм луда по "Дневниците на вампира" не смятам, че там са представени по най, най- точният начин, но се доближават доста - според мен. Лично аз си представям вампира с бледа и студена кожа, учудващо красив и изгарящ на слънце. И мисля, че хипозата, за която се споменава в "Дневниците на вампира" е всъщност точно това, а там малко е преувеличено. Според мен човекът се хипнотизира от красотата, изяществото, интелигантността и мистерията и .. всичко става бързо хД
Violla Hansett
Violla Hansett

Брой мнения : 15

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by ???? Съб Май 15, 2010 7:02 am

Ами какво ще кажеш за Вампирът на Том Холанд? Това си е класика.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by starokina Пон Авг 16, 2010 9:23 am

Ан Райс Вампирът викторио

starokina

Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Кали Вто Дек 14, 2010 9:12 pm

Най- добра концепция за вампир? WhylightSmall
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Виктор Грейс Вто Яну 25, 2011 11:20 am

За мен всеки автор,който ги представя по - лоши е добър,а не да има вампири - котенца!А авторите,които ни показват самите вампири и техния свят,преразказан от ВАМПИР,а не от човек,също са добри.
Виктор Грейс
Виктор Грейс
Преподавател по Митология
Преподавател по Митология

Брой мнения : 187

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Лиса Пет Яну 20, 2012 10:22 am

През годините съм чела и гледала какви ли не измишльотини за вампири,но само един филм ме е грабнал тотално.За мен най-добрата концепция за вампир във филма "Fright night".Гледала съм първият филм,но римейкът направо ме грабна (римейкът е с Колин Фарел). Това е истински вампир! Не блестящото човече от здрач,а "шибаната акула от Челюсти" (както се изказява Ед във филма). Секси,силен,корав,болен мозък и ....СЕКСИ!
Лиса
Лиса
Четвърти курс
Четвърти курс

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Шанел ЛаФонт Нед Юни 24, 2012 4:57 am

За мен Ан Райс представя вампирите най-добре. Very Happy
Шанел ЛаФонт
Шанел ЛаФонт

Брой мнения : 140

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Anthea Grayston Нед Юни 24, 2012 9:07 am

Да тези на Ан Райс,са най-добри,ама и от братството не са никак лоши даже секси.
Anthea Grayston
Anthea Grayston
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 64

Върнете се в началото Go down

Най- добра концепция за вампир? Empty Re: Най- добра концепция за вампир?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите