Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Възможността за филм PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Възможността за филм J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Възможността за филм ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Възможността за филм 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Възможността за филм EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Възможността за филм EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Възможността за филм EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Възможността за филм EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Възможността за филм EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Възможността за филм EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Възможността за филм EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Възможността за филм EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Възможността за филм EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Възможността за филм AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Възможността за филм

5 posters

Go down

Възможността за филм Empty Възможността за филм

Писане by -Valeria Сря Мар 10, 2010 12:41 pm

Такам ето какво пише П.С.Каст в блога си

Цитат:

Код:
1. Да, има предложение за превръщането на поредицата във филм. От доста време насам всъщност. Направено е от Майкъл Бирнбаум от Empire Pictures. Той се опитва да прокара "Белязана" да излезе на филм.

2. Радвам се за това и вярвам на Майкъл. Така че не се притеснявам от възможността поредицата стане на филм и това да я съсипе. Така че - успокойте се. Всичко ще бъде наред.

3. Нямам право да се бъркам с кастинга. В тази част Майкъл е експерта. Ако обяви началото на кастинг - ще ви информирам в блога си. Да ми изпращате резюметата, снимки и т.н. няма да ви помогне да станете част от филма. Ще съм късметлийка, ако въобще се набъркам някъде. За Бога! Та аз съм просто автора!

4. Не, не мога да ви дам информация как да се свържете с Майкъл. Опитайте в Гугъл.

5. Не, не се занимавам със сценария. Да, познавам сценариста. Името му е Кент Делиан и направо го обичам. Много добре се справя със задачата да преведе книгата(гите) ми във филмовото изкуство. Не, и информация как да се свържете с него не мога да ви дам също.

6. Не знам кога или дали въобще филмът ще се появи. Все още не се снима, хора, за това бъдете търпеливи. Предпочитам ПО-КЪСНО да се появи чудесен филм, отколкото да се направи някаква скапана прибързана продукция. Не че мога да контролирам това, но Майкъл има много добра преценка за тези неща и за това съм много доволна как се справя с идеята за филма.

Така че стойте с мен и нека видим какво ще излезе. Ако не пропадне всичко - вие, Кент, аз и Кристин ще ядем доста пренамаслени пуканки и ще гледаме смаяно и впечатлено (както в случая с "Аватар") или пък ще хлипаме истерично (като в онази кофти версия, която направиха на чудесната книга на Дийн Кунц - Наблюдатели). Аз поне стискам палци да е сравнението с Аватар.

Целувки и прегръдки
ПС
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by Виктор Грейс Вто Яну 25, 2011 11:23 am

Според мен няма да има филм,и силно се надявам да няма,защото ще провалят всичко,както стана с Здрач,и ще оплескат хубавата книга,най - добре да не помрачават нашите представи за героите.
Виктор Грейс
Виктор Грейс
Преподавател по Митология
Преподавател по Митология

Брой мнения : 187

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by Таря Тайтейлилан Вто Яну 25, 2011 8:14 pm

Аз не смятам че какъвто и да било филм е способен да помрачи представата... Аз например все още не мога да се оттърся от представата си, че Едуард е с черна коса, въпреки филма и най-вече въпреки постоянните уверения на Стефани Майър, че е бронзова на цвят. Както и да е, съгласна съм, че няма да е добре да има филм. Ясно е, че не може да се угоди на всички, но... се надявам ако правят филм, поне да изпипат всичко - кастинга, сценария, самите снимки, доколко са кадърни актьорите... Макар че, честно казано, дори и да има филм, надали ще ида да го гледам.
Таря Тайтейлилан
Таря Тайтейлилан
Админ
Админ

Брой мнения : 88

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by Джесика Фостър Вто Фев 15, 2011 10:42 am

Аз пък силно се надявам ДА ИМА филм. Много бих искала. Но специално това момиче, което го рисуват по книгите не е най - красивото и най - доброто, което може да се избере. Много искам да има филм, но да е силно придържан към книгите. Ще е много интересен..
Джесика Фостър
Джесика Фостър

Брой мнения : 94

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by -Valeria Чет Мар 31, 2011 11:55 pm

ПС Каст направи нов ъпдейт по темата във нейния блог. Повечето от въпросите и отговорите се повтаряха от миналия път. Ето ги и новите неща: (следващия текст е от ПС Каст, но е преведен от мен)

Код:


1.Видеотата от сайта www.houseofnightseries.com (които също ги има и в нашия форум) са трейлъри на книгите и САМО на книгите. Те са направени от моя страхотен издател като забавни екстри към книгите за моите фенове. Те нямат нищо общо със филм/тв сериал.

2.Сценария за БЕЛЯЗАНА е различен от книгата. Някои герои за представени по-рано, и има допълнения към сюжета, както и някои неща от книгата които не са включени. Това е начинът по който се правят филми от книги, особено ако книгата е първа от поредица. Книгата е разказана от името на Зоуи и много от това което става в главата й трябваше да бъде показано на екран. И не мисля че това ще развали филма. Няма да навлизам в подробности за разликите. Както казах по-рано , аз харесвам сценария.
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by -Valeria Пет Апр 01, 2011 12:05 am

Днес разглеждах разни блогчета и в един от тях пишеше ,че филма ще излезне на 27.04.2011,но дали това е изстината все още не се знае
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by xxavatarxx Чет Ное 03, 2011 7:27 am

Подписали са договор с Davis Films и ще има филми по книгите.
Ерин Бейтс,Деймиън,Зоуи и Старк са базирани на истински хора.
xxavatarxx
xxavatarxx

Брой мнения : 13

http://www.bg-naruto.sforum.biz

Върнете се в началото Go down

Възможността за филм Empty Re: Възможността за филм

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите