Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

+7
Ан Сейвън
Ан-Елизабет
Емили Арчибалд
Джо Мондюр
Виктор Грейс
Bianka
-Valeria
11 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Питър Петигрю Чет Апр 08, 2010 7:33 am

Казваййй...
Питър Петигрю
Питър Петигрю

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Ан Сейвън Чет Апр 08, 2010 7:35 am

ДААА...
Ан Сейвън
Ан Сейвън

Брой мнения : 575

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by -Valeria Чет Апр 08, 2010 7:40 am

Скъпи приятели , след много дълго чудене и маене взехме решение . Работите на всички бяха прекрасни и избора беше адски труден.За съжаление трябва да изберем само трима от вас и те са :

1 място. Лиана Башар - Nick: trotinetka
2 място.Мария Кичукова - Nick: Aphrodite
3 място . Божидар Григоров - Nick : Питър Петигрю

На спечелилите честито , а на загубилите не се отчайвайте ще има и други конкурси , и не нападайте веднага защото решението ни за спечелилите е напълно безпристрастнно !!

След малко ще поблукувам и творбите им Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Питър Петигрю Чет Апр 08, 2010 7:41 am

Спечелих. Не мога да повярвам. Наистина съм много благодарен. Моооооооогоооо благодаря. Very Happy
Питър Петигрю
Питър Петигрю

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Bellatrix Black Irinkis Чет Апр 08, 2010 7:44 am

Честито на всички!
Bellatrix Black Irinkis
Bellatrix Black Irinkis

Брой мнения : 1661

http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Ан-Елизабет Чет Апр 08, 2010 7:45 am

Честитоо Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Icon_razz
Ан-Елизабет
Ан-Елизабет
Подготвяна за Висша Жрица
Подготвяна за Висша Жрица

Брой мнения : 1029

http://underworld-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by ???? Чет Апр 08, 2010 7:46 am

Честито,честито!Със здраве да си ги ползвате книжките ^^

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by -Valeria Чет Апр 08, 2010 8:04 am

Лиана Башар :

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Nepoko10

Мария Кичукова:

Какви чувства ще изпитате , ако останете без приятели и всички ви обърнат гръб?
Ужасно! Няма друга дума, с която да успея да опиша чувствата си. Приятелите са моето семейство, а семейството е моята крепост и моята упора. Без тях мен няма да ме има! Ако стане нещо, което да ги накара да ми обърнат гръб едва ли бих успяла да се изправя на крака, всеки трябва да има някой до себе си на когото да се довре и да се опре. Без приятели сме за никъде!

Какво бихте направили , ако бяхте на мястото на Зоуи Редбърд?
Щях да направя всичко по силите си за да им върна доверието в мен и да ги накарам отново да повярвам в това, което съм аз. Щях да им докажа, че може да ми имат доверие и, че ще направя всичко за да видят, че искам да са до мен.

Божидар Григоров :

Какви чувства ще изпитате , ако останете без приятели и всички ви обърнат гръб? Какво бихте направили , ако бяхте на мястото на Зоуи Редбърд?

Денят щеше да бъде обикновен. Даже по-обикновен, отколкото бих очаквал да бъде. Слънцето щеше да грее, а денят щеше да е типично пролетен. Щях да бъда с приятелите си, при които се чувством сигурно(даже повече отколкото бих очаквал), които обичам и на които съм верен до известна степен, а от тях очаквам същото. Карането... Тази гадна и непоносима дума, която мразя много щеше да бъде ужасно. Чувствата, мислите ми и всичко в мен щеше да кипи. Щях да бъда нервен, изключително нервен и щях да изпитвам онази несигурност, която изпитва едно малко дете, когато се кара с майка си или общо взето - с някой от родителите си. Щях да съм определено нещастен и несигурен, но едно е ясно. Щях да им обърна гръб, защото ако те ми обръщат за най-малкият спор, значи не са ми истински приятели. И колкото и зле да се чувствам, колкото да ми е тъжно за тях ще се направя за твърд и ще им се сърдя до край. Денят ще бъде пагубен за мен, защото да изгубиш приятелите си означава да изгубиш всичко. Все едно да останеш сам на този свят и да се чудиш какво да правиш. В крайна сметка, ако никой от тях не е дошъл да ми поиска прошка, аз щях да отида с онази несигурност, при него и да поискам да ми прости, а по-точно - на всички приятели. Това определено ще е най-правилното решение, което би направил един нормален и верен на приятелите си човек. Все пак не е препоръчително на някой да му се случва нещо такова, но това е живота и той трябва да се живее разумно, активно и приятно. Това бих направил ако съм на мястото на Зоуи, но все още оставам на мнението, че щом ми се сърдят за най-малкото нещо, значи не са ми истинските приятели, които очаквам да имам. Все пак ще погледна и себе си, защото никога не се знае дали грешката е в самия теб или в тях.
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Ан Сейвън Чет Апр 08, 2010 8:09 am

СУПЕР СА!!!Честито на победителите!!!
Ан Сейвън
Ан Сейвън

Брой мнения : 575

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Лилиан Дженсън Чет Апр 08, 2010 8:28 am

Леле МАЙКО мила! *гледа втрещено екрана* НЕ МОГА да повярвам, боже, толкова много ви благодаря! bounce cheers Божичко, на седмото небе съм! Благодаряя ви Love Честито на всички спечелили, а на тези, които днес не успяха - пожелавам ви искрено късмет и дано следващият път получите заслужената си награда! bounce Благодаря ви отново, божке толкова съм щастливаааа Exclamation cheers
Лилиан Дженсън
Лилиан Дженсън

Брой мнения : 18

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Питър Петигрю Чет Апр 08, 2010 8:32 am

trotinetka написа:Леле МАЙКО мила! *гледа втрещено екрана* НЕ МОГА да повярвам, боже, толкова много ви благодаря! bounce cheers Божичко, на седмото небе съм! Благодаряя ви Love Честито на всички спечелили, а на тези, които днес не успяха - пожелавам ви искрено късмет и дано следващият път получите заслужената си награда! bounce Благодаря ви отново, божке толкова съм щастливаааа Exclamation cheers

Познато чувство и честито! Smile
Питър Петигрю
Питър Петигрю

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Лилиан Дженсън Чет Апр 08, 2010 9:16 am

Питър Петигрю написа:
trotinetka написа:Леле МАЙКО мила! *гледа втрещено екрана* НЕ МОГА да повярвам, боже, толкова много ви благодаря! bounce cheers Божичко, на седмото небе съм! Благодаряя ви Love Честито на всички спечелили, а на тези, които днес не успяха - пожелавам ви искрено късмет и дано следващият път получите заслужената си награда! bounce Благодаря ви отново, божке толкова съм щастливаааа Exclamation cheers

Познато чувство и честито! Smile

Мерси, честито и на теб Razz
Лилиан Дженсън
Лилиан Дженсън

Брой мнения : 18

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Парис К. Джексън Дженкинс Чет Апр 08, 2010 11:17 pm

Честито и от мен!
Парис К. Джексън Дженкинс
Парис К. Джексън Дженкинс

Брой мнения : 562

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Bianka Съб Апр 10, 2010 8:01 pm

Честито на победителите!Аз не участвах ,но може следващия път да се пробвам.Да си четете книгите с удоволствие.
Bianka
Bianka

Брой мнения : 54

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Питър Петигрю Пон Апр 12, 2010 9:10 pm

Гледам да проявя търпение, затова питъм спокойно: Кога трябва да пристигне книгата? Питам, за да знам до кога ще си оставям телефонът при майка ми, защото съм втора смяна на дск, и тя да вдигне ако звъннат! Very Happy
Питър Петигрю
Питър Петигрю

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by ???? Пон Апр 12, 2010 9:43 pm

Ами преди два дена пратих адресите,пред поладам скоро нямам си идея,предпоолагам че до петък,ще ги получите.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Джо Мондюр Вто Апр 13, 2010 12:19 am

Честито на победителите и който има скенер се надявам да я снима и да ми прати по скайп,че докато чакам приятелката ми да я прочете Very Happy пък и ще си я имам...Бравоооооооооссс
Джо Мондюр
Джо Мондюр
V.I.P
V.I.P

Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Питър Петигрю Сря Апр 14, 2010 7:30 am

Книжката е пристигнала днес в 18 часа. Веднага като се прибрах я почнах и прочетох първите пет глави. Много е интересна. Благодаря още веднъж!
Питър Петигрю
Питър Петигрю

Брой мнения : 137

Върнете се в началото Go down

Спечелете Училище за вампири " Непокорна" - Page 2 Empty Re: Спечелете Училище за вампири " Непокорна"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите