Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герой на четвъртокусниците Vol.2

+17
Бенджамин
Джейни Х.
Изабела К.
Елена Юсман
Anna-Liq Storm
Ванеса Р.
Джейсън Браун
Клаус Волтури
Lux Cassidy
Nikol Gray
Кай Елдуин
Ед Уестуик
Kaley Cuoco
Хейли Джеймс
Henrie
А. Уейтън
-Valeria
21 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Nikol Gray Нед Фев 28, 2010 6:07 am

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 17433_108989625782142_100000133143302_249590_6076964_n

Име: Никол Грей (Човешкото й име е Никол Ан Бенет)
Прякор: Ники, Неси
Възраст: 17
Местожителство: Ммм не може да се каже със сигурност
Родители: Джаксън и Кристин Бенет
Братя или сестри: Джесика



Характер:
Спокоен и непроницаем в държанието си човек. Пада си малко самотна. Не е от най-разговорливите хора. Обича спокойствието и хубавите книги. Малко е невъздържана и до някаква степен инатлива, но умее да не показва тези качества често. Не е такъв човек, който се сърди и нехае за приятелите си.


История:
Родена съм във Флорида. Имах сестра близначка - казваше се Джесика.След като сме се родили родителите ни постоянно се местеха и ние с тях. Един ден Джесика просто изчезна ... нямаше я. Не си дойде. Бяхме само на 5, но тя бе изчезнала. Баща ми я пуснал в парка, а тя изчезнала. Както и да е, продължихме да се местим. Случилото се не оказа влияние върху родителите ми. Сякаш не им пукаше за нас! Когато навърших 16 започнаха странните сънища. Събуждах се цялата в пот и крещейки в повечето случаи. Когато вампирът ме беляза, кошмарите станаха все по ясни. Имах ги всяка нощ.
Мина година и се разви втората ми способност - шейпшифтъра в мен се надигаше. Джесика бе мъртва - това знаех със сигурност. Бях помолила един от учитеелите ми да разознае и така разбрах. По едно време като се загледах в огледалото не мислех че това, което виждам съм аз. Момичето от огледалото бе някакси по-различно. Вярно, външно еднакво, но погледът му бе по-различен. Имаше и време когато се събуждах и не помнех какво съм правила през това. Край мен имаше сажди и пепел през цялото време. Нещата постепено се ракриха и ознах истината. Джесика беше в моето тяло. Когато проумях това, веднага се стрелнах към някое огледало. Да, тя беше там и ме чакаше. Беше в по-различна позиция от тази, в която бях застанала аз. Смееше ми се. Тя не е като мен и това научих по трудния начин. Беше се научила да общува чрез огъня. Не уважаваше никой, никой ... беше се превърнала в убийца и лошото е, че аз страдах от последствията. Бе по-силната от двете ни - определено и доста често завземаше контрол над тялото ми.


Външен вид:
Висока и доста слаба на външен вид. С бледа кожа. Очите й са шоколадови на цвят. Косата е кестенява и начупена. Обича да слагаа диадеми или просто да я връзва. Постоянно се опитва да я остави възможно най-дълга, но това не се случва, защото все си намира повод да я скъси. Облича се обикновено и непридизвикателно - дънките и тениската със суичър са най-подходящи за нея.


Дарби:
1. Шейпшифтър - тази сила е позната като раздвоение на личноста. Появява се в последствие - примерно ако някой от семейството е умрял и той по някакъв начин се превъплътява в тялото на шейпшифтъра. Само притежателя може да го види и то само в огледалото. Понякога тези "духове" завземат контрол над даденото тяло.

2. Пророкуване на сънища - това е когато сънуваните сънища се сбъдват. Но те не винаги са свързани и скорощни.

3. Контрол над огъня - тази сила предобива от сестра си (по-горе в историята)


Талисман: Гривна с малко каменно слонче (за късмет).

Снимка:
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 17534_101236139908237_100000655552853_34343_3411023_n
Nikol Gray
Nikol Gray

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Нед Фев 28, 2010 6:10 am

Фенка на "Герои"?! Браво!
Одобрена! =)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Lux Cassidy Нед Мар 07, 2010 5:08 am

Име: Люкс Касиди
Възраст: 17
Дата на раждане: 19.Януари.1993
Родители: Кейт Касиди и Нейтън "Бейз" Бейзъл
Място на живеене преди Белязването:Портланд, щата Орегон
Характер: Люкс е много чувствителна и отгорворна личност. За всичките 16 години без родители, тя е ръководила живота си сама и това я е направило силна. Влияе силно на хората(от там идва едната й дарба) и така те я приемат. Предпочита 'самотата', пред шумните купони. Опитва се да е различна от другите.
История:Майка й я е изоставила, когато е била бебе. Баща й не знае за съществуването й. 16 години обикаля по различни приемни семейства и когато става на 16 иска независимост. Тя намира биологичните си родители-майка й е известна радиоводеща, а баща й има бар-за да вземе подписите им за делото. Те я придружават до там и съдята дава попечителството над Люкс на тях. Тя се мести при майка си, която е сгодена за колегата си от радиото. Скоро след това гаджето й я напуска и заминава след като се скарват, а най-добрата й приятелка, която също е без родители, е осиновена и двете са разделени на 3 часа път. След като е белязана се радва, че се маха от стария си объркан живот.
Външен вид:Люкс е висока 167см и тежи 59кг. Има дълга, чуплива, руса коса. Очите й са сини. Винаги носи шапка и раницата е постоянен аксесоар за нея. Не си пада по поли и рокли. Ежедневното й облекло се състои от дънки, тениска, суитшър и яке, а на краката си винаги носи маратонки или кецове.
Дарби:Телепортиране, много силно внушение(не й е нужно да гледа човека на когото въздейства и може да го прави и на ум), Лекува
Талисман:Вержка с буквите "Б"(Бъг се казва бившото й гадже) и "Н"(Наташа е името на най-добрата й приятелка) и пръстен (подарък от баща й)
Снимка:
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Brittany_robertson_001
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 2856
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Brittany-robertson-56024
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 2471496943_e9705bd85a
Lux Cassidy
Lux Cassidy
Четвърти курс
Четвърти курс

Брой мнения : 32

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Нед Мар 07, 2010 5:41 am

Одобрена, добре дошла!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Клаус Волтури Сря Мар 10, 2010 10:13 pm

[color=red]Име: Клаус Волтури
Възраст: 17
Характер: Клаус е мил и добросърдечен.Лесно се ядосва, но не наранява хората.Винаги таи чувствата си и не ги показва.Лесно се сприятелява, понеже е възпитан и се опитва хората да го възприемат такъв какъвто е (всмисъл, не че казва че е вампир, просто се опитва да бъде нормален)
История: Клаус е роден в щата Мичигън,САЩ.Живее там щастливо със семейството си - майка си - Роуз,баща си - Рей и брат си.Когато става на 7, отива да учи в тамошното училище за таланти.Той от малък показва актьорските си умения и го канят да участва във комедийни сериали.Прекъсва кариерата си защото бива белязан и родителите му вече не го искат.Отива да учи в училището Дома на мрака.Там открива сестра си, която разказва историята си.Тогава Клаус разбира че е осиновен и щастливите мигове с "неговото" семейство са били до някъде фалшиви.Тогава той се затваря в себе си и на много малко хора споделя настроението и мъките си.
Външен вид:

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Channingtatum

[i][b]Дарби: Четене на мисли, говорене с животни и промяна на външния вид



Последната промяна е направена от Клаус Волтури на Вто Мар 23, 2010 8:51 am; мнението е било променяно общо 4 пъти

Клаус Волтури
При водене на РП с него следва наказание. Опитал се е да насили жрица.
При водене на РП с него следва наказание. Опитал се е да насили жрица.

Брой мнения : 86

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by -Valeria Чет Мар 11, 2010 12:50 am

Одобрен си Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Джейсън Браун Съб Мар 13, 2010 8:34 am

Име: Джейсън Браун

Възраст: 17

Характер: Джейсън е харизматична личност. Много контактен и винаги готов за купон. Непрекъснато се забърква в проблеми, но за сметка на това се измъква от тях със завидна бързина. Паниката е нещо чуждо за него. Пълен с енергия, Джейс е един от хората, които не се задържат на едно място, а се въвличат в тонове приключения. Той рядко прибягва до лъжите, но когато ги използва актьорският му талант прави действията му невъзможни за разкриване. Пасва в голямата компания, но някак избъква пред другите. Под маската на спокойствието се вихрят буйни емоции, които той разкрива само пред най-близките си. Целеустремеността му е причината в 99% от случаите да получава каквото иска.

История: Майка ми умира в катастрофа когато той е на седем. Баща му често пътуват и Джейс и сестра му Касиди, която е с четири години по-малка, са отгледани от баба си и дядо си. Двете деца са много близки и дори след промяната продължават да поддържат връзка. Липсата на особен родителски контрол е превърнала Джейсън в купонджия, но и е стоварил отговорността върху неговите плещи. От там той е разбрал как да контролира баланса между двете. Негова опора е и братовчед му Иън(18). Весел и винаги готов да помогне с каквото може, Иън е като по голям брат за Джейсън и Каси. Срещал се е с много момичета, но все още не е открил специалната. Последната приятелка на Джейс го оставя при вида на полумесеца.

Външен вид:
Гъста руса коса, но не много дълга, се спуска около лицето му в небрежна прическа. Има изразителни кафяви очи, способни да накарат повечето хора да изпълняват желаниятя му

Дарби: Създава силови полета, невидимост, телекинеза

Талисман: Тъй като идва от старо семейство като талисман е получил сребърен пръстен със гравиран орел (семейния герб) на него.

Снимка:Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Alex_Pettyfer
Джейсън Браун
Джейсън Браун

Брой мнения : 51

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Съб Мар 13, 2010 8:56 am

Ех,че яко русо момченце! drunken Одобрен си!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Джейсън Браун Съб Мар 13, 2010 9:05 am

Razz Мерси
Джейсън Браун
Джейсън Браун

Брой мнения : 51

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Ванеса Р. Пон Мар 15, 2010 10:15 pm

[color=white]Име : Ванеса Рембър
Възраст : 17
Характер : Ванеса е мила и много контактна.Обича приключенията.Често се ядосва, но сърди най-много за 2 часа.Тя не от момичетата клюкарки.Обожава животните.Винаги е в крак с модата.Грижи се за външния си вид, но не е прекалено.Когато иска нещо задължително го постига.Умее да принуждава хората да правят това, което тя иска, но го използва само срещу врагове.
История : Живяла е в богато семейство.След самолетната катастрофа умират майка й и баща й.Само сестра й - Бриета , е останала жива.Двете са продължили да живеят богато, опитвайки се да прикриват тъгата им.Колкото и да се опитва, Ванеса не е същата.Преодолява го чак когато става на 15.След Белязването, тя е същевременно щастлива и тъжна.Щастлива - започва нов живот, тъжна - оставя сама сестра си.Те се виждат много често и имат специална връзка.
Външен вид : Красива, има перфектно тяло.Лешниковата й коса се спуска от раменете до средата на гърба.Очите й са също лешникови с формата на бъдеми.Има хубава усмивка.Почти винаги е със светли дрехи.Краката й са слаби и добре оформени.
Дарби : Телекинеза , Хипноза и може да разговаря с животни.
Талисман :.
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Shema_israel_silver_talisman_necklace_flat
[color=white]
Снимка : Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 0189949dya11261791684


Последната промяна е направена от Ванеса Р. на Пет Мар 19, 2010 11:07 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Ванеса Р.
Ванеса Р.
Moderators
Moderators

Брой мнения : 732

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Anna-Liq Storm Пон Мар 15, 2010 10:50 pm

Хм,снимката е заета,така че трябва да си сложиш друга.Не може да са 2 потр.с една и съща. Smile
Anna-Liq Storm
Anna-Liq Storm
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 228

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Ванеса Р. Пон Мар 15, 2010 11:48 pm

Така добре ли е?
Ванеса Р.
Ванеса Р.
Moderators
Moderators

Брой мнения : 732

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Вто Мар 16, 2010 12:08 am

Ванеса Р. написа:Така добре ли е?

Нем, Ашли Грийн също е заето от друг потребител Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Icon_wink
Иначе си одобрена, само смени снимкат Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Icon_wink

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Елена Юсман Вто Мар 16, 2010 3:15 am

Име:
Елена Юсман

Възраст:
17

Характер(четири реда минимум):
Скромна и тиха. Не харесва шумните и претъпкани места. Според нея най-важно е какно има вътре в теб, а не отгоре. Не харесва момчета, които я ласкаят само заради външния й вид. Затворена е и необича да споделя. Не е от общителните, което не значи че няма чуство за хумор. Напротив. Тя е човек с мнение, което не винаги споделя обаче.

История(шест реда най-малко):
Баща ми умря пред очите ми когато бях на десет. Не е вярно, че с годините всичко си минава. Този спомен бе оставил голямо черно петно на историята ми. Може би това е и причината за това, което съм станала. Както казва майка ми - непоносима, неконтролируема и непосилна на контрол. Затворих се в себе си след инцидента, а майка ми вместо да ме утеши и ... незнам ли да бъде с мен, тя избра да се отдаде на нови запознанства и връзки. Досега се е женила девет пъти. Аз не одобрявах това решение и остро, но решително заявявах мнението си пред нея всеки път. Накрая тя ме изпрати при майка и баща й - моите баба и дядо за лятото. Доста неща се случиха тогава, които не мисля да описвам подробно. На кратко там се опитах да сложа край на живота си, но ме спасиха от водата, в която бях скочила. После ме белязаха и доведоха тук. Знам си - майка ми ликува. Сега най-после ще може да си отдъхне и да спаси брака си /новия, който и да е той/.


Външен вид(важно е, пет реда минимум):
Висока със стройна и добре оформена фигура. Кожата й не е съвсем бледа. Косата й покрива раменете и стига до мишниците. Очите й са кафяви на цвят и доста дълбоки като се загледаш. Обича да слага черен лак на ноктите си - не защото е мрачен човек, а защото този цвят й се харесва най-много. В дрехите й преобладават цветовете - черен, сив, лилав и бял.

Дарби(три да са, няколко идеи има в разясненията):
Може да контролира четирите елементи или по-скоро може да ги усеща. Втората й дарба и свързана с мъртвите - може да ги вижда и да говори с тях, дори тези, които не са родени.
Третата й дарба е свързана с аурата на хората. Може да вижда някакви неща като характер само като погледне дадения човек.

Талисман(туй е по желание):
Гривна, на която през три черни маниста има едно малко сребърно сърце.

Снимка(пак по желание):

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 03

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 02

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 04
Елена Юсман
Елена Юсман

Брой мнения : 8

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Вто Мар 16, 2010 3:42 am

Одобрена.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by -Valeria Вто Мар 16, 2010 3:42 am

Одобрена си Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Ванеса Р. Вто Мар 16, 2010 6:38 am

Готово.Смених я.
Ванеса Р.
Ванеса Р.
Moderators
Moderators

Брой мнения : 732

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Изабела К. Вто Мар 16, 2010 8:21 am

Име: Изабела Куроки

Прякор: Изи, Бела

Възраст:
17

Характер:Бела е много искрен човек.Тя обича да споделя.Чувствителна е и много трудно някой може да я изкара извън контрол.Винаги вярна на приятелите си.От всичко най-много мрази лъжата, измамата и лигавите момчета.Направо полудява когато види такова! Бела определено знае как да се забавлява.Има голямо чувство за хумор и определено може да разсмее и най-тъжния човек.

История: Изи е родена в Пекин (столицата на китай).Тя е наполовина китайка и наполовина американка.Майка й е американка а баща й китаец.Когато Бела става на 13 родителите й се развеждат и тя остава при баща си в Пекин.Чувства се прекрасно там.За годините които живее в Пекин съвсем забравя за майка си.Когато става на 16 рабира че майка й е родила но незнае какъв пол е детето.Това всъщност не я интересува много понеже точно тогава е годишният фестивал на тийнеджърите.Момичето започва усилено да се занимава с танци - предимно Hip-Hop.

Външен вид(важно е, пет реда минимум):Бела не е с много дръпнати очи като обикновенните китайци.Очите й са съвсем леко дръпнати поради факта че е непълна китайка.Те са черни като абанос.Косата й също е черна, винаги мека и приятна на допир ухаеща на цитроси.Момичето има бронзов тен който й харесва много.Висока е около 168 см и тежи 48 кг.Тялото й е стройно и грациозно

Дарби:Вижда мъртвите,умее да премества предмети с мисълта си, лети

Талисман: Притежава медальон наследен от дядо й.

Друго: Бела имам 2 татуйровки.Едната е на крака , а другата на ръката

Снимка:
Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Meiko


Последната промяна е направена от Изабела Н. на Вто Мар 16, 2010 10:20 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Изабела К.
Изабела К.

Брой мнения : 30

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Вто Мар 16, 2010 10:06 am

Одобрена.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Джейни Х. Пет Мар 19, 2010 8:16 am

Име:Джейни Хатауей
Възраст:17 години
Характер:Джейни е мила, отнася се добре към хората около себе си.Обича да помага на другите.Оптимист е и винаги е усмихната.Не се предава лесно, поставя си високи цели, които винаги следва докрай.Жертвоготвна е.Държи на приятелите си и не може да живее без тях.
История:Още от малка Джейни живее без родителите си.Те са загинали в автомобилна катастрофа и момичето е дадено на баба си.Там то изживява едно щастливо и безгрижно детство.Тогава разбира, че всъщност има сестра.Двете се сращат, но първоначално имат различия помежду си.Постепенно обаче започват да се разбират все по-добре, докато накрая не стават приятелки.Двете момичета прекарват много време заедно, докато един ден не белязват Джейни.Тя е много тъжна поради раздялата със сестра си, но накрая двете сестри са отново заедно.
Външен вид:Джейни е с руса коса и светлосини очи.Висока е 1.73 м.
Дарби:Телекинеза, може да разговаря с мъртвите и да променя спомените на хората.
Талисман:Един златен медальон, който се предава от поколения наред в семейството.
Снимка: Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 63699799140760176854617


Последната промяна е направена от Джейни Х. на Сря Мар 24, 2010 4:52 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Пет Мар 19, 2010 12:10 pm

Ок одобрена!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Бенджамин Пет Мар 19, 2010 12:30 pm

Име: Бенджамин Уил Даксън(истинското му име е Уил Бенджамин Даксън, но го порменя когато постъпва в Дома на ноща)
Възраст: 17
Характер:
*Положителна страна: Много е искрен. Дори с хората, които не пизнава и вижда за пръв път. Просто няма какво да крие. Не се влияе от чуждото мнение, макар понякога дори често да осатва наранен, има си свое виждане и мнение. Добър и миле с околните, макар вече да е по - предпазлив и да внимава с непознатите.
*Отрицателна страна: Прекалено е наивен и доверието му се печели сравнително лесно, поради което доста пъти бива нараняван. А той е лесно ранима и чувствителна личност, което го парви лесна мишена за харпиите.
Понякога действа импулсивно и без да мисли.
Рядко се случва, но може на моменти да изглежда малко като егоист, макар и той самият да не го съзнава.
По принцип се държи прилично и с обноски, гледа да не се анбива много на очи има си и причина така да се спотайва в себе си и най - често да е сам.
*Обича: Бен обожава да рисува. Мечтае си някой ден да стане художник като баща си. Също така обича и водните спортове, може дълго да плува без да си поема дъх, около 15 минути, благодарение на тренировките по плуване.
*не обича: Не обича рда го лъжат, остава разочарован, независимо за ккаво го лъжат. По принцип не може да перзенява дали голъжат, но ако разбере...
Не обича особено да слуша музика, предпочита да сулша морсикте вълни и вятъра, но зависи от музиката. Не харесва двуличниците, предателите... и не ан последно място клюкарите. Не обича и хората, което говорят без да спират, не му действа добре на главата.
История: Бенджамин е роден в Австралия, в едно спокойно на пръв поглед островно градче. Още от първи клас той си анчира един най - добър приятел, който зачита почти като брат. Казва се Алекс и двамата с него са почти неарзделни. Когато обаче порастват с течение на времето гледната точка на Алекс спрямо Бен се порменя, без никой да осъзнава. Докато Бенджамин все още гледа на Алекс, като на свой верен другар и дори брат, то Алекс гледа на него, като нещо повече.. Един ден двамата се разхождат до училището и внезапно Алекс се нахвърля на бен и го зелува.. Бенджамин осатва шокиран и побягва, като опследното което чува зад себе си са присмехите и виковете на съучениците си, които стават свидетели на всичко. Той не ходи един-два дни на училище и когато отново стъпва там цялото у-ще го мисли за обратен, като пирятеля му Алекс, окйто си признава пред всички че е гей и е влюбен в Бенджамин. Той от своя старна ес опитва да го опровергае, като казва че не е гей и не иска повече да има нищо общо с Алекс. Обаче Алекс посотянно го преследна насам натам и накаря на Бен му писва. Той започва да му крещи, че по негова вина трябва да търпи всичките присмехи и подигравки на учениците и дори му казва че го мрази... След тези думи Алекс остава дълбоко наранен и си тгръгва, като напуска у-щето и повече нищо не се чува за него. След като Бенджамин остава сам и вече всеки го отбягва, заради слуховете че е обратен, които така и не спират, той внезапно се сблъсква с един ловец на вампири който го белязва в у-ще. След като осатанлите го виждат и разбират вече не се подиграват а се страхуват да го доближат. Държат дитанция все едно ще се заразят и те. Точно когато състоянието на Бен е влошено и промяната започнала, баща му се връща от Италия и му помаго, поверякайки го в ръцете на вампирското училище дома на ноща където единствено може да оцелее.
Външен вид: Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Luke-mitchell-signature-h2o-just-add-water-8550642-444-6233
Дарби:
*Може да съживява всяка своя картина, всичко което нарисува.
*Може да променя външния си вид
*Може да вижда миналото на всеки предмет или същество, но трябва да има контакт, поне едно докосване.
Талисман: Специален скицник от баща му, чийто листи никога не свършват.
Снимка: Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 H2OFILMING_NEWS-WIDE_-344PX_EE237248_1904

Може ли Кагана Колдан да ми е ментор?
Бенджамин
Бенджамин

Брой мнения : 73

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Пет Мар 19, 2010 12:34 pm

Ох на Кака момченцето! хехе шегувам се!
Не знам дали има дифиниция за повече от одобрен герой! Но иначе си повече от одобрен.

П.П:Ама и да не искаш,аз ще съм ти ментор!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Бенджамин Пет Мар 19, 2010 12:40 pm

Супер, мерси! А иначе.. Не съм ли 4-ти курс?
Бенджамин
Бенджамин

Брой мнения : 73

Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by ???? Пет Мар 19, 2010 12:42 pm

Ами да объркала съм,то ти ме разсея тука! Laughing

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герой на четвъртокусниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герой на четвъртокусниците Vol.2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите