Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на шестокурсниците Vol.2

+18
Сани Суитбел
Уилям Лоид
Деймън Лендърт
Ли Монгомъри
Кали
Ник Еванс
Сара Деа
Люк
Кейт Фелър
Аларик Залцман
Акаша Шоун
Айрис Мадисън
Taurus
Kanwulf
Лукас Найт
Марк Фейт
Лорейн
-Valeria
22 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by ???? Съб Май 15, 2010 4:49 am

Одобрена!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by Мелани Фрей Пон Май 17, 2010 11:14 pm

Име:Мелани Фрей.

Възраст:19 години.

Характер:Тя е много интересна личност.Обича да е център на внимание, но ако се случи така, че да не е център на внимание, не хленчи.Много обича семейството си и хората около нея.Винаги помага на другите, които имат нужда от помощ.Обича да сватосва, но понякога от това си пати и то много.Винаги успява да си създава приятелства.Умее да флиртува, и то много.

История:Мел е родена в Франция.Тя е единственото дете в семейството.Всички вного я обичали и много и се радвали.Един денМел решила да замине с баща си на почивка.Повреме на пътя те спряли за да починат в едно кафене.Мел решава да се разходе около кафенето, но когато се е отдалечила прикалено много, някой я отвлича.Когато бащата разбира, че Мел е изчезнала
се връща обратно в къщата при майката.Двамата родители почват да я търсят.Но не я намират.На другата сутрен майката влиза в стаята и вижда Мел да лежи на леглото белязана.Бащата и майката се чудят какво да правят.Няколко седмици по-късно Ан разбира, че има дарбите да вижда бъдещето и дачете мислите на другите.Най-накрая един човек дошъл и отвел Мел в специално очилище.

Външен вид::Мел е с дълга кестенява коса, която в повечето време я държи вързана на кок с два молива забучени в красивият кок.Очите са и светли, когато е радостна, а са тъмни , когато е нещастна.Кожата и е много светла и през лятотот `и е почти като бяло платно.Има дълги извити мигли.Тя е средно високо, слабо момиче.Фигурата `и е "спортен" тип.Средно висока е.С тялото си Мел винаги привлича погледите на момчетата, особенно с краката си.

Дарби:Видение,Телепатия и контролира мислите на другите.

Талисман:Мел няма талисман.

Снимка:
Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Catherine-zeta-jones-3


Последната промяна е направена от Мелани Фрей на Пет Май 21, 2010 5:47 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Мелани Фрей
Мелани Фрей

Брой мнения : 8

http://thevampirediariesbg.boardrealtors.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by ???? Пон Май 17, 2010 11:26 pm

Това че 1 изречение е направено на 5 реда не означава,че е пълно. Аде постарай се
Възраст(19):??
Характер(четири реда минимум):
История(шест реда най-малко):
Външен вид(важно е, пет реда минимум):
Аде без такива номера моля!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by Мелани Фрей Пон Май 17, 2010 11:29 pm

Така става ли?
Характера ми е дълъг,Външия ми вид също е дълъг, а историята си е дълга също.Годините ги промених.....
Мелани Фрей
Мелани Фрей

Брой мнения : 8

http://thevampirediariesbg.boardrealtors.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by ???? Пон Май 17, 2010 11:38 pm

Добре де не се опитвай да ме излъжеш! Виж сега дали и колко реда излизат! Характера и историята се ядват и годините са нормални,ама ти си на 19 г. би могло да напишеш много неща!?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by Мелани Фрей Вто Май 18, 2010 2:37 am

Така става ли или повече да ги разширя?
Мелани Фрей
Мелани Фрей

Брой мнения : 8

http://thevampirediariesbg.boardrealtors.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by ???? Вто Май 18, 2010 4:01 am

Да само не знам,какво е Тебепатия и не можеш да владееш елемента вода зает е.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by Ellen Scott Вто Май 18, 2010 5:05 am

Ам..актрисата не е ли заета??
Ellen Scott
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Брой мнения : 523

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by ???? Вто Май 18, 2010 5:14 am

Не знам не съм я виждала.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на шестокурсниците Vol.2 - Page 3 Empty Re: Герои на шестокурсниците Vol.2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите