Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Съобщения - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Съобщения - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Съобщения - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Съобщения - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Съобщения - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Съобщения - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Съобщения - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Съобщения - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Съобщения - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Съобщения - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Съобщения - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Съобщения - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Съобщения - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Съобщения - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Съобщения

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by James Gordon Bennett Нед Сеп 19, 2010 4:13 am

Да преразгледаме думите на Изи сигурно ви е много сложно..
Никакво РП навън.Последното ,което изтрих присъстваше син на Еребус вътре,но там трябваше просто да я прибереш в училището и ако искате да си продължите играта.
Говоря ви съвсем сериозно вече,започвам да ви наказвам,подражавайки системата с предупрежденията.
James Gordon Bennett
James Gordon Bennett
Админ
Админ

Брой мнения : 859

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by ???? Сря Сеп 22, 2010 11:47 pm

От днес се търси преподавател по Испански, тъй като нашия напусна преди броени минути Wink

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by ???? Пет Сеп 24, 2010 10:47 pm

Реших да пусна още два курса освен тези по актьорско майсторство и рисуване.
Единият ще бъде по Tанци(като това включва всичко от балет през латино, хоп-хоп и т.н.), а другия по Музика/пеене.
Търсят се ръководители на тези два клуба. Те трябва да са завършени вампири с практика в областта, която са избрали и да не са заели друг пост във форума.
За повече информация по ЛС Wink

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by ???? Чет Окт 07, 2010 7:45 pm

Търсят се заместиниц на курсовете по Танци и Актьорство. Потребителката, която седи зад героите на сегашните преподаватели няма възможност да влиза за момента.
Който има желание да поеме единия предмет да ми пише ЛС, услвието е едно, да е завършен вампир.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by ???? Пет Окт 15, 2010 6:05 pm

Официално забранявам да си скривате онлайн статуса!
Вземете ме за гадна ако искате, обаче го правя за форума, понеже като вляза аз лично виждам всички скрити и в един момент се оказва, че абсолютно всички сте скрити и един нескрит потребител не вижда никого на линия. Това не влияе добре на форума, защото си имаме доволен брой активни потребители, обаче като ми се скриете всички и новите се отказват понеже не виждат никого на линия.
Хубаво един-двама да се скрият, ама вие станахте доста повече.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by James Gordon Bennett Съб Окт 16, 2010 1:37 am

Добре,ето ви нещо важно.Едва ли трябва да ви уведомявам,но при положение,че Алекс и Калоян бяха близки с някой хора от форума,реших,че е добра идея.
Новината е,че това вече не е герой на Калоян,Алекс ми каза да изтрия Брук,малко ми беше жал,но го направих.
Тя най-вероятно ще влезне през другия си герои и ще ви обясни някой неща,тъжно.На всички доста ще ни липсват...
James Gordon Bennett
James Gordon Bennett
Админ
Админ

Брой мнения : 859

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by ???? Чет Яну 27, 2011 7:09 am

Форумци искам да ви помоля най-доброжелателно да си намалите подписите малко и да не им слагате филмчета от други сайтове. За да не товарим сайта,а някой картинки дори разширяват форума.

Благодаря ви за вниманието!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by -Valeria Вто Апр 05, 2011 2:14 am

Така пратила съм имейл до всеки потребител. Всеки който го прочете и реши да се върне във форума от старите ни потребители и отново да бъде активен моля да ми прати ЛС. Защото иначе профила му ще бъде изтрит.
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by Евелин Харис Съб Май 28, 2011 11:18 pm

Та, здравейте на всички. ^^
Аз съм ви новият глобален модератор, тъй че ако имате някакви въпроси, можете да се обърнете към мен. Ще се радвам да ви помогна. (:
Евелин Харис
Евелин Харис
Шести курс
Шести курс

Брой мнения : 31

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by -Valeria Пон Юли 23, 2012 3:40 am

Здравейте скъпи мой зайчета, тъй като учебната година, в края на лятото ще ви приключи. Моля всички Шестокурсници, да ми пишат Лс, дали искат да се прподаватели, дали героя им ще премине промяната или не. Имате два месеца да измислите какво ще се случи с героя Ви. А сега тези които са решили да си ходят в домовете в Тулса за лятаната ваканция да си направят къща, и те няма да имат право да пишат в училището. Тези които са решили да прекарат лялтото в училището са напълно свободни да правят каквото искат. На 26.07. ще проведем масово на тема Плажно парти, което ще се проведе извън училището. Така, че всеки ще може да пише
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by -Valeria Пон Юли 23, 2012 5:44 am

Вече можете да създадете както и ученик ,така и нормален герои от следните раси : Богове, Смъртен грях, Хибрид и Върколак.

Ако вашия герои няма да е ученик в Дома на Мрака, тогава можете да изберете е кои град да живее героя ви от следните : Тулса, Лас Вегас, Ню Йорк или Париж, също така не зависимо в кой град живеете вие можете да пишете и в другите градове, като сте гостенин на някой или пък сте дошли на почивка.Или може да имате вилна къща в някои от изброените градове. Съвсем скоро във всеки град ще бъдат добавени освен Домовете Ви и други рп зони.
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by -Valeria Чет Сеп 13, 2012 12:23 am

По късно днес, най - вероятно форума ще бъде затворен за следващите няколко дена, защото ще му правим основна чистка, на всички Smile
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Съобщения - Page 2 Empty Re: Съобщения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите