Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на третокурсниците Vol.3

+9
Alice Burton
Кейтлин Рос
Райден Орочи
Джейн Медисън
-Valeria
Ива Грийнуокър
Анеля Грийн
Ева Уотърбек
Шаная Нортмейн
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by Ellen Scott Съб Юни 26, 2010 3:56 am

Ехо!? Вече има герой с такъв лик - и това съм аз! Ще трябва да го смениш.
Ellen Scott
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Брой мнения : 523

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by James Gordon Bennett Съб Юни 26, 2010 3:59 am

Да,одобрена си само смени лика на героя!
James Gordon Bennett
James Gordon Bennett
Админ
Админ

Брой мнения : 859

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by Александрина Уалкър Съб Юни 26, 2010 3:59 am

Готово.С този лик има ли някой ? Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Icon_rolleyes И може ли да добавите другите ми две дарби в профила ? Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Icon_rolleyes


Последната промяна е направена от Александрина Фиесто на Съб Юни 26, 2010 4:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Александрина Уалкър
Александрина Уалкър

Брой мнения : 89

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by Кали Съб Юни 26, 2010 4:00 am

Дам.. Роуз Хатауей Smile
Кали
Кали
Преподавател по Драма
Преподавател по Драма

Брой мнения : 829

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by Александрина Уалкър Съб Юни 26, 2010 4:00 am

Добре ще потърся друг лик.
Александрина Уалкър
Александрина Уалкър

Брой мнения : 89

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by Александрина Уалкър Съб Юни 26, 2010 4:15 am

Така вече добре ли е ?
Александрина Уалкър
Александрина Уалкър

Брой мнения : 89

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by James Gordon Bennett Съб Юни 26, 2010 4:34 am

Да вече няма проблем!
James Gordon Bennett
James Gordon Bennett
Админ
Админ

Брой мнения : 859

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by ???? Съб Юни 26, 2010 7:23 am

Име: Мелинда Питърсън

Прякор: Мел, Лин и Ели

Възраст: 16

Характер: Мел е много амбициозна, но не обича да го показва. Не е много приятелски настроена, но когато срещне истински приятел е готова да жертва всичко за него/нея. Има голям недостатък-страх я е от високо, но не е казвала на никой и няма такова намерение. Обича да плува и да рисува.

История: Мелинда е родена в Испания, но семейството и се местят в Лондон, когато тя е едва на 2 години. Мяйка и се казва Лори, а баща и Джейсън. Няма братя и сестра, затова тя винаги е била обичана и никога не е била пренабрегвана. Белязването на Мел става, когато тя е била зарязана от гаджето и- Бил. Тогава тя е била толкова разтроена, че се е скрила да плаче в първата самотна уличка. Тя разбира почти веднага какво е станало, затова забравя за проблемите си и се прибриа у тях. Родителите и го приемат горе долу лесно и още на другата сутрин те заминават, за да пратят Лин в училището за вампири.

Външен вид: Ели има средно дълга красива руса коса. Очите и са синьо-зелени и много красиви. Няма отличителни белези. Кожата и е леко бледа, затоа някой път я мислят за болна. Мелинда е слаба и висока, с което тя се гордее много. Преди 3 години момичето е носело скоби, но преди година ги е махнало и сега тя има бели и хубави зъби.

Дарби: Водокинеза, Телепортация и Видения.

Талисман: Гривна от майка ицък...

Снимка:
Мелинда...
Мел...

П.п. Надявам се снимката не героя ми да не е заета.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by James Gordon Bennett Съб Юни 26, 2010 7:25 am

Одобрена,добре дошла!
James Gordon Bennett
James Gordon Bennett
Админ
Админ

Брой мнения : 859

Върнете се в началото Go down

Герои на третокурсниците Vol.3 - Page 2 Empty Re: Герои на третокурсниците Vol.3

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите