Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Герои на четвъртокурсниците Vol.2

+15
Деми Ловато
Руксандра Дънстън
Ашли Билсън
Антония Дагмар
Лили Осмънт
Ellen Scott
Lauren Conrad
Нел Мангетсу
Роуз Лили Мей
Джак Питерсен
Кайл
Виктория
Питър Петигрю
Emma Hole
-Valeria
19 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Сря Май 05, 2010 10:47 am

Одобрена,за котката избери си я и ми я прати на лист за да ти я пиша. Вече си ги избирате сами.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Съб Май 15, 2010 4:23 am

Име:Бранди Блейк
Възраст: 17
Характер: Бранди е много разкрепостена, самоуверена и импулсивна . Обикновенно първо действа и чак след това обмисля постъпките си. Предпочита да преодолява препядствията, а не да ги заобикаля...Има чувство за хумор и около нея трудно можеш да скучаеш. Трудно се доверява и е много вярна към приятелите си, дори да са малко. Винаги е готова на всичко за тях. Пада си по щури купони и всякакви други шантави забавления.
Мрази лицемерието и лъжата, както и хора, които се бъркат в живота на другите...
История: До 15 годишна възраст Бранди живее с родителите си, с които никога не се е разбирала особено добре, и с по-големия си брат...Една вечер се кара много сериозно с баща си и решава да избяга... Още същата нощ Бранди събира багажа си и заминава за малко градче, където смята да започне живота си отначало.
Там Бранди веднага се сблъска с много трудности, но благодарение на волята си скоро успява да ги преодолее. Намира си работа като барманка в едно от най-посещаваните заведения в градчето и с парите успява да наеме апартамент, в който живее под наем.
Една вечер, докато Бранди работи, в бара 'и се появява мистериозен непознат...Градът, в който тя живее е малък и всички се познават, но никой няма представа кой е този човек... Тогава Бранди се сеща за семейството си и разбира, че те са я открили и са пратили този мъж да я върне обратно. Побесняла, тя отива при него, вдига скандал и накрая, когато той отказва да си тръгне, Бранди дори го удря с бутилка. В този момент се случва нещо, което променя живота 'и завинаги... Тя вижда, че раната на главата му (от счупеното стъкло) зараства за секудни и тогава бива белязана...Бранди пристига в Дома на нощта и за пореден път започва всичко отначало...
Дарби: Телекинеза; Променя настроението на околните; Може да пътува във времето
Талисман: няма
Снимка: Бранди
отново Бранди

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Съб Май 15, 2010 4:37 am

Одобрена!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Лили Осмънт Нед Май 16, 2010 10:14 pm

Име: Лили Осмънт

Възраст(17): 17

Характер(четири реда минимум): Лили е много весел и изключително забавен човек.Тя мрази лиглите и не обича наконтените мацки.Не й харесва да си слага грим или да се облича в рокли и разни такива.Винаги е усмихната, освен когато се ядоса на някой.В главата й почти винаги има гадни планове за отмъщение, но рядко става така че те да не се провалят.Винаги успява да разсмее човек въпреки че не се стреми да го направи.Открита е и казва това което мисли въпреки, че на приятелите й не им харесва особенно да чуят жестоката истина...

История(шест реда най-малко): Родена е във Флорида.Семейството й не е много богато но не е и бедно.Лили има сестра с която в повечето време се разбира добре, но има моменти в които се хващат за косите.Карат се, но се обичат и биха направили всичко една за друга.Когато става на 11 Лили се запалва по скейборда и всеки ден ходи в парка да кара.Полицаите я гонят от там но тя прдължава да си кара, докато не правят специална площадка за скейбордисти.Тя започва да кара там и се включва в някой състезания в които побеждава.Започва и да слуша хип-хоп.Когато става на 16 я белязват и тя получава три дарби с които много се гордее.Когато става на 17 тя отива в "Дома на Мрака"...

Външен вид: Лили е с много добре изваяно тяло.Краката й са гладки, кожата й мека.Има сравнително голям бюст.Очите й са сини.Висока е около 167 см и тежи 55 килограма.Косата й е руса, но когато се намокри прилича на тъмно руса.

Дарби(три да са, няколко идеи има в разясненията): Видения;Телекинеза;Некросила

Талисман(туй е по желание):Няма

Снимка(пак по желание
):
В училище - 7-дми клас
Лили


Последната промяна е направена от Лили Осмънт на Пон Май 17, 2010 4:09 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Лили Осмънт
Лили Осмънт

Брой мнения : 62

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Нед Май 16, 2010 10:21 pm

Одобрена!
Малко ме изплаши Лили от 7 клас но иначе е добре.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Лили Осмънт Нед Май 16, 2010 11:52 pm

Very Happy Амии тя си е такава - Шантава!
Лили Осмънт
Лили Осмънт

Брой мнения : 62

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Антония Дагмар Вто Май 18, 2010 8:52 am

Име: Антония Дагмар

Възраст: 17

Характер: Антония е добър и забавен човек, но проблема е, че не е много търпелива. Не се оставя другите да я мачкат, а когато се ядоса става доста опасна. Има приятели, но само две от приятелките й са по-специални - най-добрите й приятелки. Антония често мени настроенията си. Понякога е тъмна и мрачна, а друг път е забавна и весела.

История: Антония е родена и израства в Манчестър. Родителите й загиват в автомобилна катастрофа, когато тя е на 6 години. Няма нито братя и нито сестри. Живее в сиропиталище, където се запознава с най-добрите си приятелки - Алекс и Тифани. Първите две години тя не спира да сънува страшни сънища за родителите си, които подхранват нейната тъга. На петнадесет години Антония напуска сиропиталището и си наема апартамент. След една година, на шеснадесетия си рожден ден, я белязват и тя отива в училището "Дом на мрака".

Външен вид: Антония има стройно тяло. Кожата й е мека, гладка и светла. Висока е около 1,70 м. и тежи около 58 кг. Попринцип има дълга къдрава малинено червена коса, която понякога изправя. Има светло сини очи. Тя е метаморфог и понякога променя цвета на косата си от червен на рус. Обикновено се облича с по-тъмни дрехи т.е не си пада по светлите цветове.

Дарби: Телекинеза;Некросила;Метаморфия

Талисман: Няма

Снимки:
Антония
Антония Smile
Антония с руса коса :Р

П.П Ако може в профила ми да замините Видения с Метаморфия


Последната промяна е направена от Антония Дагмар на Сря Май 19, 2010 3:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Антония Дагмар
Антония Дагмар

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Ашли Билсън Вто Май 18, 2010 9:06 am

Име: Ашли Билсън
Възраст: 17

Характер: Ашли има сложен характер.Понякога се държи мило, а друг път много зле с околните.Приятелите 'и винаги са най-извесните в училище.За нея не е от голямо значение дали си богат или беден.Обича да се забавлява.Мрази хората, коите се държат надменно с другите, но често се случва и тя да се държи така.Прави всичко необходимо, за да се хареса на останалите.Понеже е единствено дете в семейството има всичко, което си пожелае.

История: Ашли е родена във Форкс.В училището си тя е една от най-известните момичета.Когато става на 15 тя и родителите 'и се местят в Тулса.Това я съсипва, защото се налага да скъса с гаджето си Джъстин, но не просто едно обикновено момче.С него Ашли винаги се е чувствала много по-различно отколкото с всеки друг.В Тулса тя се опитва да преодолее раздялата.Чак след година забравя изцяло за Джъстин.
Поради някои причини, семейството 'и вече не е богато както преди.Момичето започва работа в кафене, като сервитьорка.Със заплатата, която получава, помага на родителите си и плаща курсовете си по актьорство.Един ден преди да подпише първия си договор за филм, я белязват.Няма друг избор, освен да отиде в "Дома на Мрака".Така и прави, въпреки че мечтата 'и е да стане актриса.

Външен вид: Ашли е средно високо момиче.Косата 'и е кестенява, но преди е била руса.Очите на Ашли са кафяви.Кожата 'и е много мека и гладка.Преди е имала лек тен, но след белязването е стнала по-бледа.Краката 'и са дълги и стройни.Има повече от перфектно тяло, с което се гордее.

Дарби: Теликинеза, Хипноза, Телепатия.

Талисман: Няма.

Снимка(пак по желание):
Ашли
С руса коса..


Последната промяна е направена от Ашли Билсън на Вто Май 18, 2010 9:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ашли Билсън
Ашли Билсън

Брой мнения : 48

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Вто Май 18, 2010 9:31 am

Външен вид(важно е, пет реда минимум) и за двете и бих се зарадвала,ако опишете,още малко историята,бъдете оригинални.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Ашли Билсън Вто Май 18, 2010 9:38 pm

Така добре ли е?
Ашли Билсън
Ашли Билсън

Брой мнения : 48

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Сря Май 19, 2010 12:37 am

Би ми се искало да барнете още малко външния вид.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Антония Дагмар Сря Май 19, 2010 4:33 am

Ами добавих няколко неща, надявам се да е достатъчно, за да бъде одобрен героя ми. Просто за външния й вид съм написала всичко най-важно според мен, а относно историята не мога да измисля нищо интересно. Smile
Антония Дагмар
Антония Дагмар

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Сря Май 19, 2010 5:46 am

Не ви се изтърка тая лента,измислете нещо по оригинално от това не мога да измисля нищо!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Антония Дагмар Сря Май 19, 2010 7:11 am

Кагана Колдан написа:Не ви се изтърка тая лента,измислете нещо по оригинално от това не мога да измисля нищо!

Ами много съжалявам явно не е. Аз ти обяснявам като човек, а ти... Ама както и да е... да не започвам от първия ден с караници. Rolling Eyes Rolling Eyes
Антония Дагмар
Антония Дагмар

Брой мнения : 28

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Руксандра Дънстън Пон Май 24, 2010 9:23 pm

Име: Руксандра Дънстън
Възраст: 17
Характер: Студена, но и топла, злобна, но и нежна - Рукс може да бъде и на двата полюса. Зависи предимно от настроението й, но и от човека, с който говори. Понякога може да е доста надменна, но зад ледената й маска се крие емоционално, чувствително и зряло момиче. Също така може да бъде много внимателна, деликатна, приятна компания... Почти винаги е иронично-саркастична. Всъщост е идеалната приятелка, колкото и да се старае да изглежда като "ледена кралица" - умее да изслушва, да се разбира с останалите, знае кога да си затвори устата. Когато е в лошо настроение обаче може да изравни почти всеки със земята... Темпрементна, импулсивна.
История: Израстнала е в богато семейство. Малко е разглезена, но то се дължи на факта, че просто летвата й за комфорт е вдигната доста високо. Обича да се възползва от парите си, но по разумен начин. В добри отношения е със семейството си, най-вече с майка й, която й е най-добра приятелка. Няма братя и сестри, но го компенсира с многото си приятели, които ходят по нея като кученца. Когато я белязват, Рукс го приема изключително спокойно и хладнокръвно. Родителите й не правят голяма драма и я закарват в Дома на Нощта.
Външен вид: Адски красива и сексапилна. Има невероятно гъста коса, стелеща се по кръста й. Най-често е права и медночервена, но Руксандра обича да я къдри, боядисва, добавя кичури и т.н. Очите й са сиви, големи и заобиколени от гъсти мигли. Но факта, че са сиви не значи, че са безчувствени, точно обратното. Те могат да бъдат като ледени блокчета, забиващи се в душата ти, но могат и да бъдат топли, нежни, предизвикващи сили емоции. Чертите на лицето й са фини и правилни, а фигурата - съвършена. Има перфектни форми - слаба, грациозна, но и добре надарена.
Дарби: Може да прониква в душите на хората и да контролира мислите им, може да разбира всичко за човек/вампир по кръвта му - минало, настояще, бъдеще, и може да ги променя.
Талисман: Пръстен, подарък от много скъп за нея човек.
Снимка:

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Ashlee-simpson-promo


Последната промяна е направена от Руксандра Дънстън на Пон Май 24, 2010 9:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Промених дарбите, защото се оказа, че са същите като на едно друго момиче.)
Руксандра Дънстън
Руксандра Дънстън

Брой мнения : 55

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Деми Ловато Вто Май 25, 2010 12:41 am

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Demi-lovato_1

Име(по възможност не много дълго и
завъртяно): Деми Ловато

Възраст(17): 17

Характер(четири реда минимум): Деми е много позитивен и весел човек.Широката й усмивка почти никога не слиза от лицето й.Тя е реалист и оптимист едновременно.Винаги гледа на нещата от добрата страна.Лошото в характера й е че е много доверчива и лесно влюбчива.Много е борбена и винаги се упитва да постигне целите си без чужда помощ.Държи на приятелите си и е готова да направи всичко за тях.

История(шест
реда най-малко):
Родена е на 20 август 1992 г. в Далас, щата тексас.Има една сестра.Семейството й не е много голямо.Те не са нито бедни нито богати.Когато става на 10 Деми участва във мюзикъли и от малка обича да пее.Тя ходи на уроци по китара,пиано и пеене.Когато става на 12 развива кариера на певица.Започва да пише песни, да композира музика и след това издава албуми.На 15 години тя вече има много почитатели.Прави дуети със Селена гомез и братята Джонас.Когато става на 16 е белязана и една година по-късно отива в "Дома на мрака".

Външен вид(важно е, пет реда минимум): Има широка красива усмивка, снежно бели перфектно наредени зъби.Косата й е кестенява и леко начупена но доста често си я изправя.Очите й са кафяви.Устните й са нежно розови и винаги с вкус на ягоди от гланца й.Бюстът й е стегнат и достатъчно голям и оформен.Тялото й е секси и не се притеснява да облича бански.

Талисман(туй е по желание): Няма

Дарби:
Четене на мисли,Призоваване


Последната промяна е направена от Деми Ловато на Вто Май 25, 2010 7:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Деми Ловато
Деми Ловато

Брой мнения : 4

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Скарлет Луис Вто Май 25, 2010 2:44 am

Име: Скарлет Луис
Възраст: 17
Характер: Мисля, че име то ми (в английския много си прилича с аленочервено) пасва на характера. Червеното е символ на горещината и любовта. Моята кръв направо кипи. Под неино влияние често избухвам за глупости и се забърквам във всевъзможни каши. Лошото е, че най-често те са резултат на моите невероятно интересни плнове, които за съжаление почти винаги са неосъществими, и включват голяма група от приятели, която дуржно с мен гледа провала. Заради тези мои проявления възрастните ме определиха като "неуправляем източник на енергия". Прави са...ако се движех с електричество щях да изразходвам ток, колкото цял Ню Йорк!
Моята енергия служи и за захранване на другите ми качества. Нямам равна в твърдоглавието. Когато искам нещо, винаги го получавам. От баща си научих как да отстоявам правата си и да се боря до край. Майка ми държи на външния вид. А аз от малка се опитвах да се поставя в нейните обувки. Буквално. На пет годинки са ме снимали с гримовете на токчета. От тогава се държа доста като разглезено богаташче. За малко да забравя и два големи мои минуса. Първия е, че мога да стана нахална като конска муха. Втория е огромното ми любопитство.
История: Израснах по слънчевите плажове на Флорида. Прекарвах дните си трупайки тен или на пазар с приятелки, флиртувайки с момчета. Отделях малко внимание на ученето, но мама казва, че съм вроден талант и затова задържам перфектните си оценки. Баща ми работи като адвокат. Натоварен график означава малко време за семейството, но и пет минути да сме заедно винаги е забавно. Майка ми е пълната му противаположност. Работи във фирма за видеоигри, което винаги ми се е струвало странно, имайки предвид, че е много строга и ми се кара като играя.
Всеки ден приличаше на предния, но ето че промяната дойде! Тъкмо тръгвах към купона на приятелката си и...Бум! Фрас! Тряс!...оказах се белязана.
Външен вид: Имам високо самочувствие, но мисля, че имам правото да се перча. Смятам се за хубава. Така мислят и хората около мен. Имам златиста стигаща да средата на гърба ми коса, която ту се къдри, ту се изправя. Очите ми са много странен цвят. Клонят към лешниково, но смесено със сиво. След толкова време на плажа съм придобила и зашеметяващ тен. Плюс това покрай плажния волейбол тялото ми се извая. И до днес съм задържала формата си.
Дарби: Размахвам предмети из въздуха(телекинеза), телепатия и метаморфия
Талисман: Всъщност са два. Първия e колие , което ми подариха приятелите за чао. Второто е огромно плюшено мече от родителите ми.
Снимка: Me Myself & I


Последната промяна е направена от Scarlett Lewis на Вто Май 25, 2010 6:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Скарлет Луис
Скарлет Луис

Брой мнения : 130

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Итан Дауей Вто Май 25, 2010 5:08 am

Име(по възможност не много дълго и завъртяно): Итан Дауей
Възраст(17): 17
Характер(четири реда минимум): Характера на момчето е винаги различен.Проявява зъл характер към враговете си и към хората,които мрази.Характера на тийнейджъра може да се промени за част от секундата в зависимост в каква ситуация се намира.Обича да сърфира в нета,за да се успокой или пък да прочете книга,на която вторият и ред вече е скучен..Т.е. момчето заспива,четейки втория ред от първата страница.Не обича да му заповядват какво да прави,но понякога му се налага да го прави.Обича шарените цветове,а също така и актьорството.По негово мнение,актьорството изразява личноста му много добре,защото в ролите може да бъде всеки.

История(шест реда най-малко):Дауей е роден в Лос Анджелис.Имал е брат и сестра,които са загинали в река,когато катастрофирали с колата на баща им.Родителите му се местят в Лондон,но той отказва да напусне градчето си и отива да живее при баба си,която няколко месеца по - късно умира,но момчето заживява царски с парите на родителите си.Един ден живота на момчето се променя."Преследвачът" го маркира и е принуден да отиде в "дома на ноща" , където преди години отишъл и най - добрият му приятел,който за жалост не издържал промяната и умрял.

Външен вид(важно е, пет реда минимум): Кестенява коса,кафяви очи.Висок,строен,мусколест.Обича да носи известни маркови дрехи.Обича да кара скъпи коли.Цветът на кожата му е леко тъмен,защото баща му е португалец.Белега на Дауей е полумесец оцветен в синьо и малка завъртулка на дясната буза.Обича да се усмихва,затова полага огромни грижи за зъбите си.Има и рожденен белег на рамото си във формата на дракон.

Дарби(трида са, няколко идеи има в разясненията):
Телекинеза - местене на предмети с мислите си
Пирокинеза - запалване на предмети с мислите си
Молекулярно взривяване - взривява предмети

Талисман(туй е по желание): Пръстен

Снимка(пак по желание):
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 2cwpi84
Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Zlxa47
Итан Дауей
Итан Дауей

Брой мнения : 60

http://magic-school.forum5.info/forum.htm

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Вто Май 25, 2010 6:15 am

За N-пат казама ДАРБИ СВЪРЗАНИ СЪС СТИХИТИТЕ НЕ МОЖЕ ДА ИАМЕТЕ,НИТО ВОДА,НИТО ОГЪН,НИТО ЗЕМЯ НИТО ДУХ.
Скарлет Луис-махни това с контролирам въздуха и водата иначе аз ще го махна!
Деми Ловато-добави дарби.

Иначе сте одобрени,нанесете корекциите!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Скарлет Луис Вто Май 25, 2010 6:55 am

Оправих го Very Happy Може ли да ми го оправиш и в профила? Rolling Eyes
Скарлет Луис
Скарлет Луис

Брой мнения : 130

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Лия Елезар Вто Май 25, 2010 9:18 am

Име: Лия Елезар
Възраст: Седемнадесет
Характер:
Лия е като огън. Винаги е готова за бой срещу други от нейния вид и т.н. С хората, които не я уважават се държи лошо и злобно. Освен тези неща Лия винаги би помогнала на човек в беда, дори с цената на живота си. Никога не би наранила някого.
История:
Лия е родена на 06.03.1993 год. в Волтера, Италия. Наследница е на най-богатия клан Волтури. Има брат Сет Волтури, а майка и Тара Елезар, което също от богато семейство. Баща и е Аларик Волтури, който управлява всичко на клана. Но тя никога не е била разглезена. Бори се със зъби и нокти за това, за което си струва да се бориш. Учи в частно училище докато на петнадесет е белязана. Година по-късно постъпва в дома на нощта.
Външен вид:
Лия е висока около 1.65 и е слаба. Има много дълга руса коса, която почти винаги връзва на кок. Очите и са много рядко срещани-червени. Понякога се сменят, но почти винаги са такива. Лицето и е продълговато и много бяло.
Обича да се усмихва коварно, за да плаши някои хора. Устните и винаги са с червен цвят.
Дарби: Видения, Телекинеза и Телепатия.
Талисман: Медальон
Снимка:

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Normal003lt


Последната промяна е направена от Лия Волтури на Вто Май 25, 2010 9:27 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Лия Елезар
Лия Елезар

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Вто Май 25, 2010 9:21 am

Смени фамилията и снимката имаме такова момиче.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Лия Елезар Вто Май 25, 2010 9:38 am

Смених ги, но искам да кажа, че ако и това момиче е Лия Волтури е откраднала името на героя ми .... ;х
Лия Елезар
Лия Елезар

Брой мнения : 2

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by ???? Вто Май 25, 2010 9:57 am

Лика на момичето пак е заето имаме го отдавна.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Кристи Дженкинс Сря Май 26, 2010 4:07 am

Име(по възможност не много дълго и завъртяно):Кристи Анн Джекинс
Възраст(17):17

Характер(четири реда минимум):Характира на Кристи не се нрави на всички около нея.Тя често избухва,но пък е добра компания.Обича да се забавлява и невероятно много си пада по опасните и забранени неща.Не обича да гледа сълзливи филми и да чете любовни романи,напротив предпочита ужаси и фантастика.Най-отличителната черта в характера на Дженкинс е ината й.С нея е невъзможно да се спори.Общо взето тя е загадъчна личност,може да е весела,а след минута да плаче , затова всички й казват че има бъдеще като актриса. Кристи ненавижда разглезени мамини синчета,предпочита силните и самостоятелни момчета,а колкото до приятелите й- всичките те я намират за най-лудото същаство,затова пък я обичат.

История(шест реда най-малко):Кристи Анн Дженкинс е родена в Пасадена,Калифорния на 30.11.1993 година в семейството на Кевин и Ашли Дженкнс.Тя няма братя и сестри,но пък затова се радва на цялата обич от страна на родителите си.Баща й е актьор, а майка й държи нощен клуб.Двамата възпитават единственото си дете много добре с надеждата тя да не е като тях,но ето че съдбата не подминава и нея.По време на една от обичайните семейни ваканции в старата къща до езерото,момичето бива белязяно.Кристи не се стресира,за разлика от родителите си,напротив на нея й харесва да бъде вампир,затова сама изявява желание да отиде в „Дома на мрака”.След дълго мислене по поставения въпрос,родителите на Крис решават да отиде.

Външен вид(важно е, пет реда минимум):Крис е средно висока ,около 1.67, с дълга,гъста,руса коса и сини,изразителни очи,които могат да искрят от щастие,но и да са нещастни.Предпочита да държи косата си распусната и естествено начупена.Кристи има голям,прелестна усмивка,която не крие.Устните на момичето са средно големи и винаги розови,затова попринцип използва само гланц.Тялото на Джнекинс е добре оформено, кожата й е светла,но през лятото
хваща хубав тен,който на втория месец изчезва в дън земя.

Дарби(три да са, няколко идеи има в разясненията):Телекинеза,Пирокинеза и Проекция \промяна на предмети или хора с мисълта си\

Талисман(туй е по желание): Медальон

Снимка(пак по желание): Кристи
Крис
Дженкинс
Кристи Дженкинс
Кристи Дженкинс

Брой мнения : 11

Върнете се в началото Go down

Герои на четвъртокурсниците Vol.2 - Page 2 Empty Re: Герои на четвъртокурсниците Vol.2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите