Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Сайлас Снейк

4 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 6:57 am

Чух как някой пада.Изкочих от банята и влязъх при Сиси.Тя лежеше на земята.Взех я и почнах да я удрям по бузите леко за да се свести.Тя не се свестяваше.Сложих я на леглото което беше потънало с кръв.Едвам едва издържах на миризмата.Ако се поддам ще я захапа отново и може да я загуба завинаги.Изтичах по стълбите,прекосих цялата градина до къщата на Изи.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 7:12 am

Качих се по стълбите до стаята си и влязах.
-Сиси моля те!!!Моля те!!!Недей да се предаваш!!!Ела при мен моля те!!!
аз бях хванал ръката й и я стисках молейки се да се събуди.Никога няма да си го простя ако умреше сега.Никога!Никога!Никога!
-Моля те!Недей.Ти си виновна защо се поряза?!Защо!?
знаех че винта е моя.Не трябваше да се поддавам на изкушението.Кръвта още се чустваше.Сякаш казваше ,,Ела.Пийни си.Нищо няма да й стане.Хайде.''
Пренебрегвах това и стисках ръката й молейки се да се събуди.Да се съвземе.Щях да умра.Щях да се съмоубия ако не се събудеше.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Чет Юни 21, 2012 8:32 am

Влетях в спалнята и замръзнах. Зъбите на Сайлас се бяха показали а цялата стая беше в кръв.
- Какво в името на Никс е станало тук! И...да не би да си пил от Сиси. Предупредих те вече веднъж!
Клекнах до Сиси и нещо ми каза да направя нещо...странно. Нямах избор. Извадих ножчето от джоба си и прерязах вената на китката си. Сложих я на устата на Сиси. Усетих, че тя се размърда и след минути тя беше в съзнание. Нямаше време да слизам до кухнята за вода. Взех чаша, вдигнах ръце над главата си и си представих как чашата се пълни с вода. Отворих очи и видях как тънка струя вода излиза от ръцете ми и се влива в чашата.
- Заповядай!
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 9:13 am

-Изи.Защо ми даваш да пия кръв?!Аз не искам вече съм опитвала и е отвратителна!
Така си и беше.Кравта беше ужас.Направо гнус и половина.Какво се беше случило?Цялото легло беше в кръв.Тениската ми също.Сега се сетих.За пиенето на кръвта и...
-Как е Сайлас?
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Чет Юни 21, 2012 9:21 am

- Да, вместо да ми благодариш че ти спасих живота, ти ми се обясняваш. Ами питай го сама. Аз отивам в банята. Трябва да си измия ръката. И гледай да не припадаш докато ме няма. - усмихнах се на Сиси и затворих вратата. - Щях да забравя! - показах се на вратата. - Не забравяй Сиси, че на 3 юли имаме ритуал! - развълнувано казах аз. Нямах търпение да дойде денят на първият ми ритуал. Заподскачах към банята с усмивка на лицето.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 9:29 am

-Изи ми е сърдита.Заради това което направих с теб.За кръвта.
Аз още осещах мириса на кръв около мен.Едвам едвам се здържах да не захапя Сиси отново.Да впия зъби и да се отдам напълно на кръвта.Да я целувам и да я прегръщам и да пия,да пия,да пия...не.Не трябва да мисля за това.Дори през ум да не ми минава.Няма да го причина на Сиси.Тя е ангел а аз да я използвам по такъв начин.Аз съм голям звяр.Найстина се ненавиждам.Мразя се.Как можах да й го причиня.Как?Чудовище това съм аз!Една сълза се таркилна по бузата ми.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 9:40 am

Видях че Сайлас плаче.Аз отново оголих врата си.Имаше отпечатаци от зъбите му.
-Пий!!!
Не просто неможех да го гледам така.Така омърлушен а и плачеше.Трябваше да го съжива по някакав начин.
-Пий!!!Не ме интересува какво ще каже Изи нито дали ще ме боли или нещо подобно.Немога да те гледам такъв.Найстина.Моля те пий.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Чет Юни 21, 2012 9:49 am

Влязах в стаята.
- Ама ти наистина си изгуби ума! Как можа да го направиш?!
Погледнах Сайлас.
- А ти наистина си побъркан ако смяташ да я ухапеш! Отново!
Съсредоточих се и след секунди те бяха вир вода.
- Ако още веднъж видя такова нещо пак ще ви полея с вода! - погледнах ги злобно и тряснах вратата.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 10:09 am

Целия бях вирвода.Неможех да съм тук повече.Сиси,Кръвта навсякаде просто не се траеше.Аз бях седнал на леглото.Станах.Отидох до Сиси и я прегърнах.Отново надуших кръвта й и просто неможех да спра да мисля за това.Отметнах косата й на старна.Доближих се и седнах по близко до нея.Желаех я толкова много.Неможех да се здържам.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 10:20 am

Аз направих въздушна магия и отвях водата настрана.Бяхме сухи.Сайлас се приближи да мен.Отметна косата ми и се приготви да ме ухапе.Аз затворих очи и затайх дъх.Пак щях да усетя допира му.Страста напираща в нас.Всичко това.Освен това нямаше да е така подтиснат и унил.Щеше да е доволен.Да е щастлив.Защо се бавеше толкова много?Усещах диханието му в врата си.Беше малко напрегнат.Душаше очестено.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 10:39 am

Аз се приближих до нея.Целунах я по врата.
-И най изпепеляващото желание няма да ме накара да те нараня отново.Обещавам.
Аз я гледах в очите.Сложих ръка на лицето й и я целунах по устните.На никого нямаше да я дам а още по малко на себе си.На моето зло и подло вампирско Сайлас.Аз ще я пазя от всичко зло.Да но кой ще я пази от мен.Аз я обичах.Дори само това стигаше за да я нараня.Аз не искам да я нараня отново.От където и да го погледнеш бях чудовище.Не можехме да сме заедно ако аз нямах поне малко воля.Малко воля да устоявам на изкушенията.Тя беше крехка и можех да я нараня много лесно.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 11:00 am

-Слушай аз не съм бебе за да се тревожеш за мен всяка секунда.Не искам да се даржиш с мен като с 2 годишно дете.Разбирам те че си се разтревожил когато припаднах и първия и втрия но това е прекалено.Всяка секунда да ме караш да се изолирам от света.Сякаш той ти евиновен за това което ми се е случило.Може да си загрижен за мен.Както Изи е загрижена.Може и малко повече но да ми дуднеш как трябва да се пазя и как съжеляваш за всичко е непоносимо.Станалото станало.Минало е.Живей в настоящето.И не мисли за бъдещето.
Чуствах се гадно за това че му се развиках, но беше така.Нямаше нужда да се тревожи за мен всяка секунда,да повтаря постоянно как съжелява.Оценявах загриженоста му но това ме дразнеше.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Пет Юни 22, 2012 12:05 am

Влязах вв стаята. Знаех че се обичат. Сетих се за Стийван. Толкова ми липсваше. Не съм го виждала от дни. Бях го решила вече.
- Сиси, довечера ще излизам на дискотека. Сама! И мисля да се напия! Не приемам възражения. - казах с безразличие и излязах от стаята.
Не вярвах, че алкохола ще ми помогне с тъгата по Стийван, но поне трябваше да опитам. Кога за последно го бях целувала? Кога за последно се бях докосвала до него? Заплаках. Не вярвах, че някога пак ще обичам някого толкова силно, както обичам Стийван!
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Пет Юни 22, 2012 1:25 am

Аз тръгнах след Изи.Издърпах я за ръката и й ударих шамар.
-Стегни се.Не исам да ми говориш такива неща.Ти не си някоя лесна кучка за да се напиваш ей така.Това едвали се подкрепя от Никс.Едв ли тя ще го одобри.Ами ако някой ти налети?Не всички са катао Сайлас.Внимателни.По скоро са като Стийван.Готови на всичко за да спят с теб.Ти не искаш да станеш кучка нали?
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Пет Юни 22, 2012 1:30 am

Бях зашеметена.
- Първо, не замесвай Никс! Това което правя си е моя работа. Не искам да ставам кучка, но неискам и да живея с надеждата че Стийван ооще ме обича. та аз не съм го виждала от дни. Незнаеш какво ми е, нали?! Всеки ден да те гледам как се прегръщаш и целуваш със Сайлас. Не че имам нещо против, но поне се опитай да ме разбереш! Искам да се напия за да забравя болката, дори това да стане за малко! - обърнах се и със сълзи изтичах в моята къща.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Пет Юни 22, 2012 9:47 am

Когато слязах тях ги нямаше.О боже бала.Съвсем бях забравил.Само дано не твърде късно.Сиси нямаше да ми го прости.А и аз не исках да й връзвам тенекия.Взех един смокинг и се обляках.Тръгнах тичайки към училището.Ама че съм смотан.Аз съм най тъпия идиот на света.Кака можах да забравя.Тичах към училището.Бях потен но не ми и пукаше.Как ще погледна в очите Сиси ако не се появя на бала.Не че обичах баловете.Даже предпочитах да се напия(а аз рядко пия.Много много рядко)от колкото да ходя на бал но го правех за Сиси.Знам че последно време много я нараних и ...по този начин показвах че още държа на нея.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Нед Юли 08, 2012 11:03 pm

Събудих се на дивана в къщата на Сайлас.За бога какво правя тук.Та аз не трябваше да съм тук.Къде беше Изи?А Стийван?Сетих се че се бяхме напили аз и Изи.Имах някой откъсаци който бяха нещо като спомени от вечерта.Стийван ни беше прекъснал.Седващото което помня е как Сайлас ме носеше на ръце към къщата си където и бях сега.Значи сега Стийван и Изи са сами.В една къща.Под един покрив.С перверзното мислене на Стийван и сексапила на Изи кой знае какво става сега там.Сигорно много неща.Скокнах от леглото.Сигорно Сайлас спеше още.От скока ми се догади.Станах и изтичах в банята.Болеше ме глава ужасяващо много а корема двойно повече.Сърцето ми биеше очестено.Бая съм се надрънкала снощи Изи сигурно сега си е добре.Тя е свикнала да пие но аз.Това беше първото ми на пиване.Какво говоря за пръв път близвах алкохол.Идваше ми да си изплюя вътреностите.Беше адски гадно усещане.Събляках дрехите си:
Spoiler:
Обляках си дрехи от преди.Когато му бях дошла на гости.
Spoiler:
След като се обляках се зайзкачвах по стълбите нагоре за да видя как е моя принц който снощи ме носеше на ръце.Той спеше.Събух си обувките и се наместих в леглото до него.Исках като се събуди да види мен.Е може и да не съм му много прекрасна гледка след снощи но поне аз исках да го видя.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Нед Юли 08, 2012 11:49 pm

Събудих се.Сиси беше над главата ми.О боже колкко прекрасан беше.
-Сиси какво правиш?
Погледнах я.Тя ме гледаше и се усмихваше.Да не би още да е пияна?Да не е открила алкохола в едно от равчетата долу в хола?Едва ли.Сега Сиси ми се усмихваше по различно от вчерашната налокала се до козирката Сиси.Усмивката й беше приветлива и радостна.Караше всичко окло нас да сияе.Имах чуството че стоя до самото слънце а до мен е седнал ангел.Все едно съм в рая.Сетих се за нещо което от одавна се каня да й кажа.Не исках да развалям момента но трябваше рано или късно да научи.
-Сиси трябва да ти кажа нещо.
Тя ми се усмихваше.След като й го кажа няма да е много весела.
-Сиси...късаме.
Усмивката й постепенно помръкна и ми стана кофти че изобщо го казах.Тя беше прекрасна.Чудесна.Както казах ангел.
-Сигорну искаш да знаеш причината.Та тя е...Ами като те видя не мога да се сдържам.Искам да впия зъби в гръкляна ти и никога да не ги махна от там.Знам че ти нямаш нищо против но аз имам.По този начин те наранявам макар и ти да не го усещаш.Много съжелявам.Найстина.
Тя ме мрази.Сто процента ме мрази.Та аз съм си виновен нямам воля и просто...Аз съм си виновен че използвам едно ангелско същество по този начин и ако ще продължа...по добре ще е така.Обещах че ще я пазя от всичко зло.Аз съм зло.Ето сега я предпазих от себе си.Незнам.Как ще живея без нея но ...ще намеря начин.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Пон Юли 09, 2012 12:29 am

Влязах в къщата. Нямаше ги в хола, затова тръгнах към спалнята. Обиикновенно се чува как си говорят, но днес - не. Сигурно още спят. Влязах в спалнята. Те бяха седнали на леглото и никой не обелваше и дума. Сиси дори не ме погледна. Сигурно яко са се скарали. Знаех, че ако питам каква е причината, никой нищо нямаше да ми каже. Погледнах в мислите на Сиси и веднага разбрах какво е станало. Гняв започна да напира в мен. Пуснах чантата на земята и изкарах Сиси от стаята. Това, което щеше да стане, не е за гледане. Заключих вратата и погледнах глевно Сайлас.
- Ти...как можа...та тя те обичаше. Защо ѝ позволи да се влюби в теб!?! Защо си игра с чувствата ѝ толкова дълго!?! Не те ли е срам от това което направи!?! Защо я лъжеше!?!
Посегнах да го ударя, но се спрях.
- Не заслужаваш дори шамар!!!
Взех си чантата, излязах от стаята и затръшнах вратата. Прегърнах Сиси, която едвам сдържаше сълзите си.
- Не се притеснявай, сестра ми! Има много по-дообри от него! Ела сега да те преоблечем и да ходим на плаж. И не приемам откази!
Двете тръгнахме (макар и бавно) към къщата ми.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Пон Юли 09, 2012 1:28 am

-Изи.
спрях за да си поема въздух.Сълзите в мен напираха.Нямаше да показвам слабост.
-Изи ти стана червена и не ти трябва учител блиско до себе си но на мен да.Може да стане лошо ако дълго време отсъствам.Затова аз се връщам в училище а ти не излизай на слънце и се пази.
Тя кимна.Запътих се към училище.И по точно към тунелите.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 5 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите