Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Сайлас Снейк

4 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 4:18 am

-Сиси ела тук!Ами ако те нападне.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 4:22 am

-Ще внимавам спокойно.
пресегнах се.Вълка потъваше.Нямаше време за мислене.Аз се хвърлих във водата.Добре че бях още с банския.Хванах вълка за лапата.Той се успокой и аз го прегърнах за кръста.Сега като се вгледам от толкова много пръски той беше малко вълче.Дигнах го нагоре.Беше горе долу колкото бебе кученце.Аз го оставих от страни и излязах от басейна.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Сря Юни 20, 2012 4:25 am

Помогнах на Сиси, а след това подсуших вълчето. Имаше прекрасни сини очи.
- Сиси, искаш ли да си го вземем? Много е сладко!
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 4:32 am

-Много бих искала но то сигурно си има майка.Трябва да го върнем в гората.Освен това едва ли ще се понасят с твоята ''приятелка''Ммишето


Последната промяна е направена от Сиеста Редфиш на Сря Юни 20, 2012 4:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 4:32 am

-Сиси е права.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Сря Юни 20, 2012 4:38 am

- Тя е твоя приятелка. Вълчето няма да понася Сани.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 4:43 am

-Какво му умуваме след като няма да го взимаме.
Сайлас влезе в къщата.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Isabelle. Сря Юни 20, 2012 4:47 am

- Аз ще се прибирам. Сайлас, пази я! Чао!
Прегърнах Сиси и излязах.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 4:49 am

-Бързоооооооооо.Елате да видите.
По телевизията даваха новини.
,,Здравейте.Вие сте с новините.Днес обявиха ловния сезон.За деня бяха убити над 46 вълка.Ловците не спазват някой от законите като да не убиват майки и малки,да не навлизат в чужда собственост и други...''
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 6:57 am

Погледнах към вълчето.То се лижеше опитвайки се да се изсоши.
-Сайлас мислиш ли че е добра идея да го връщаме в гората.Ами ако някой лувец го убие.Те дори няма да се замислят върху това дали да го оставят живо или не.Няма да им мигне окото.
Сайлас хвана ръката ми.Погледна ме с онзи поглед с който ме кара да се успокоя и да не се напрягам толкова.С който ме кара да се чувствам така че би ме подкрепил каквото и решение да взема.Аз бях сигурна в решението си.
-Ще го задържа.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by -Valeria Сря Юни 20, 2012 7:03 am

Вижте поста на Сиеста ,моля Ви отново гледайте да са поне колкото нейния последен пост Дълги!Развихрете съзнанието си , описвайте чувства и емоций.
-Valeria
-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 8:37 am

Аз се приближих до него и го целунах по устните леко.След това се сгуших в прегрътките му и зачаках да чуя песента на щурците.С тишината песента изпалнявана от дългокраката група насекоми се избистри.Единсвеното което чувах бе тяхната творба и сърцето на Сайлас.То биеше спокойно.Ако не блестяха очите му в тамнината щях да помисля че е заспал.Беше уморен.Той найстина се беше шашнал когато припаднах.Милият той.Вълчето спокойно стоеше и неможеше да държи очите си отворени.Те ту се затваряха ту се отваряха.Когато погледнех в очите му виждах всички звезди.Отражението на нощното небе нашарено с жълти светешти точки.Лекият ветрец галещ кожата ми.Сякаш перо.Леките вълни направени от вятара.Спомени препускащи в главата ми.За брат ми.За майка ми и баща ми.За баба и конете.Всичко от миналото.От самото начало до сега.Една сълза се стече по лицето ми и още няколко я последваха.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 9:08 am

-Защо плачеш?Да не би да е станало нещо?Главата ли те боли?
тя плачеше и ме държеше в напрежение.За бога мразя да ме държът в напрежение.Толкова ли е трудно да каже една дума?!
-Моля те кажи?Мога да ти помогна.
тя ме погледна.Очите й бяха подпухнали.Да каже какво има и ще й помогна.На секундата.Каквото иска то е заповед за мен.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 9:15 am

-Нищо ми няма.Просто си спомних за миналото си.За майка ми и баща ми за брат ми.За толкова много неща който изоставих изведнъж.Просто...ми домъчня за училището и приятелите ми.За всичко което остана с миналата Сиеста и новата най вероятно няма да го види.Няма да го почуства.Няма да се запознае с него.Никога.Това ме разстрои толкова.
Беше ми хубаво че той е загрижен за мен.Интересува се от чувствата ми и от всичко което става около мен.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 9:27 am

-Знаеш ли ако искаш си полегни горе.Аз ще спя долу.За мен няма проблем.Вземи и вълчето със себе си.
Тя ме погледна.С този поглед докосна сърцето ми.Нощно време беше като богиня.Огледах я и опа!Тя още беше по бански.Сигурно е замръзнала.
-Ти няма ли да се преоблечеш?В смисъл не ти ли е студено така?
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 9:38 am

Свалих поглед надолу и забелязах че още съм по бански.Ухилих му се и казах:
-Дам.Ще се облека.
Запътих се към къщата и си взех спортното сакче което бях напълнила до горе с дрехи.Имах и пижама.Качих се горе и в банята събляках банския ,изкъпах се и си измих косата(носех си шампуан и душ гел)и се подсуших.Отидох в стаята му и се заобличах.Сложих си пижама:Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 25222-0
Слязах по стълбите и отидох при Сайлас.
-Няма да ти позволя да спиш на дивана.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 9:45 am

-Не се тревожи!По удобно ми е.
Тя ме погледна и това ми подсказваше че разговора може да се проточи доста дълго време.За да избегна това аз се съгласих с нея.
-Добре де!Ще съм горе.В спалнята с теб.
Тя с очи показа вълчето.
-Да и с вълчето.Спокойно качвай се аз сега идвам.Няма проблем.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 9:52 am

-Добре.Но не закъснявай!
Аз се качвах по стълбите нагоре.Стигнах до горе и влязах в стаята.Наместих се в леглото и се завих.Извадих една книга от сака си и се зачетох.След минута две Сайлас се качи и сабу панталоните си.Махна тениската си и остана по боксерки.Намести се в леглото и ми пожела лека нощ.Вълченцето се качи на леглото и се намърда между мен и Сайлас.Все едно е наше детенце.Беша толкова малко.Толкова беззащитно и нежно.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Сря Юни 20, 2012 10:00 am

Гледах я дикато тя се наслъждаваше на вълчето.Май обичаше животнит.Аз се присламчих към нея и я целунах по челото все едно целувам дете.Тя беше по жизнена и от дете.Беше по крехка от статуетка.Опасявах се да не я нараня по някакъв начин.Прегърнах я и й пожелах отново лек сън.Да при вампирите ноща не е за сънища и подобни неща но немога да свикна с това а като гледам и тя не можеше.Скоро заспа.Така беше още по нежна и по красива.Найстина я харесвах.Надявам се и тя да ме харесва толкова колкото аз нея.След малко и аз заспах.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 8:33 pm

Беше сутрин.Слтнцето си опитваше да проникне през пердетата.На практика си беше проникнало защото пердетата бяха прозрачни.Погледнах към Сайлас.Той спеше.Погледнах към вълчето.Него го нямаше.Почнах да го викам.Само да не е избягало.Всъщност то не е затворник зада не бяга.То е свободно да ходи кадето си пойска.Да но сега имаше ловци в гората а ако е там те ще ... ох дори не ми се мисли.Добре че Сайлас не се беше събудил от виковете ми.Слязах по стълбите и видях че вратата е отворена.Майко какви сме идиоти не сме затворили вратата снощи.Ами ако са влезли крадци и са ни обрали.Не мога да мисля за това сега.Излязах на двора и сред тревата и цветята нашето вълче вие.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTjJzstnztLW5GBuJYJ6F3bFOpgBXFeA49K6gd8XmBfbpgDsCBsVRxpu1dSТо извартя глава към мен и аз го погледнах.То наклони главичка на една страна и ме погледна с невинните си очички.Облиза се и пак почна да вие.
-Тихо.Не вий сега.Наблиско в гората има ловци и те ще те чуят.Моля те!Ако те чуят ще те убият.Ти не искаш да умреш нали?
То ме погледна отново и стана.Приближи се до мен и се сгуши в краката ми.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Сря Юни 20, 2012 11:50 pm

-Съжелявам че ще ти разваля кефа но трябва да хапнем нещо така че ставай!
казах аз на малкото кълбенце в краката ми.То се размърда и ме погледна с едни сладки кучешки очички.Знам колко му е приятно да се гушка но точно сега не му е момента.Аз се раздвижих а то се изплаши.Отново почна да вие.
-Моля те спри!Ще направя храната и отново ще се гушкаме става ли?
то като чили се съгласи.Аз тръгнах към кухнята а то по мен.Отворих хладилника и извадих филе,кашкавал и домат за да направя храна.За вълчето извадих една пържола и я направих за по малко от 10 минути.Сложих я отвън на земята и то почна да я ръфа.Горкото беше гладно.Направих 3-4 сандвича и ги сложих в една чиния.Сипах в две чаши кола и сервирах на масата.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 12:10 am

Чух да се тропат чинии и чаши.Облякох се и реших да сляза.Слизах по стълбит и като чили Сиси ме чу.Тя се обърна и ме погледна.На масата имаше чиния с сандвичи и две чаши кола.Вълчето се моташе около краката й.Крайно време е да ревнувам от него.Кога ще дойде и моят ред да съм с нея.То постоянно кражи около нея все едно е орел кражащ над малкото си.Аман от животни.Първо с коня,после с мишката сега с вълка е няма край.Сигорно ще има и някоя муха от която трябва да ревнувам.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 12:17 am

-Добро утро спящи красавецо.
усмихнах му се аз.Крайно време беше да стане.Ох боже това малкото постоянно се върти в краката ми.Аз го взех и седнах на дивана.Почнах да го галя.Ама аз да не съм му майка?!Вярно че неможе да се върне при родителите си заради лува но...ами ако те са убити от ловците?!!Ако то найстина няма каде да отиде освен да остане тук?!Аз ще се погрижа за него.Може дори то да ми каже какво е станало с майка му.Какво го е накарало да влезе в басейна?
-Има сандвичи!За пиене само кола намерих.извинявай че се рових в хладилника ти.Найстина съжелявам но реших че ще е добре да ядем от време на време.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 12:26 am

-Супер!Няма проблем че си приготвила храна.Даже трябва аз да се извинявам че не съм ти помогнал.А сега остави това зверче и седни да ядеш.Аз трябва да оправя басейна да се опитам да източа водата,да налея нова и да подсуша около него.В чера задравих да сложа покривалото за да не падат боклуци в него а и малкото сигурно е оставило косми вътре.Освен това не искаме отново да припадаш нали?
Аз я гледах загрижено.Ох тва малкото не престава да се бута в нея.Сега е мой ред косматко.Остави я на мира.Поне да се наяде.Много е нахално!
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 2:35 am

-Спокойно!Аз съм добре.Ще се наям и ще оправя горе а ти първо си хапни и после прави каквото и да е друго.Чу ли ме!?
аз му се усмихнах беше седнал на сивана до мен и го прегърнах.Той ми се усмихна и отново каза да оставя вълчето на земята да си хапна и да си почина малко.
-Слушай нямам намерение да се караме.Освен това ще ям само тогава когато и ти ядеш.
той нямаше избор.Сайлас ме хвана за ръката и ме поведе към масата.Седнах и той ми връчи един сандвич.Взех го и аз му връчих друг.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 3 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите