Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Сайлас Снейк

4 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 2:42 am

-Голям си ми инат!
Аз се усмихнах и я целунах по устните леко.Колко много си я обичам.Тя си е моя!!!Само моя.Сега малкото зверче няма да нахалства повече.Най сетне и моето време дойде!И смятах да го използвам ползотворно.
-Какво ще кажеш да излезем двамата?
Тя посочи с очи вълчето
-Не ти не ме разбра имах предвид САМО НИЕ ДВАМАТА!
Чак сега Сиси разбра.Съгласи се с усмивка.
-Първо обаче ще си изядем сандвичите.
Усмивката и изчезна и тя се намръщи.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 2:56 am

Аз приключих със сандвича си.
-Готова!Сега няма да мрънкаш повече нали?
отново му се усмихнах.
-Сега ако невъзразяваш ще се преоблека и ще излезем някаде обещавам.Ти се наяш и ела горе.Все пак няма да ходиш така.Като се замисля може и да ходиш така не е чак толкова зле.
вълчето нададе вой.,,Казах ти да млъкнеш!!!"извиках в сазнанието му.То изкимтя и се качи на дивана.От скока една от възглавниците падна върху нег и то се уплаши.Отново изкимтя и на мига скочи от дивана на земята.Погледна ме с тъжни очички и наклони главичка.
-Ох добре ела горе с мен.
то хукна по стълбите а Сайлас се нацупи.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 3:04 am

Ооо,на път съм да експлодирам.Този проклет вълк няма ли да престане да се мъкне по нея.Става ми адски досадно.Тъкмо се оредих с нея и той пак.Следващото животно което дойде ще го гръмна с ловната пишка и ще кажа че по невнимание съм го уцелил.Е ако е някво мини насекомо ще ми е трудно и извинението няма да става но ще се помъча.Аман от досадници.Тя се заизкачва по стълбите а аз изядох сандвича си и отидох на двора да оправя басейна.Изпомпах го и пуснах да се пълни.Подсуших от страни и се прибрах в къщата.Тя още ли не е готова до кога ще я чакам?!
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 3:25 am

Ако спеца по мода тоест Изи беше тук щеше да ми е много по лесно да си избера дрехи.Целият ми сак беше пълен с много дрехи но не и тези който исках.Най накрая намерих нещо подходящо за случея.
Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRYNzFJd8PDT-wP1agJtk5EEXWd5t4fE2Wn5ZYmw2MN7aFQj22lJS9Kyylosw
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 3:27 am

Облякох се и слязах долу.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 4:32 am

Тя беше нечовешки красива.Всъщност си беше така тя не е човек а вампир.Тази дума ме накара да се замисля.За всичко.За нея за кръвта й и колко отчаяно я исках.Как исках да впия зъби във врата й и да не ги пусна никога.Да се отдам на изкошението.На кръвта й.На вампирското в мен.На страста на всичко това.На желанието което ме изгаряше от вътре.На нещото което ме караше да я искам толкова много.Толкова отчаяно.Толкова безпомощно.Знаех кое е това нещо.КРЪВТА Й.Аз излязах навън.На двора.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 4:36 am

-Чакай!
извиках след Сайлас.Какво ми имаше защо той избяга?Да не би да е станало нещо лошо?Нещо лошо с него?С Изи?С вълчето?Изобщо с някой важен за мен или него?Аз изтичах на двора.
-Сайлас къде си подяволите?Какво е станало?Можеш да ми кажеш!Къде си?
аз виках с пълно гърло с надеждата той да се обади.Така и не го чувах.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 4:46 am

Не можех да се понасям.Станал съм такова чудовище.Исках да й причина болка.Отвращавах се от себе си.Чух я да ме вика.Аз се обадих.Бая се беше притеснила.
-Тук съм!В банята.
Имах външна баня.В нея имаше джакузи,тоалетна и душ.Чух стъпки.Аз плачех.Немога да повярвам това беше втория път в живота ми някога да плач.Първия беше когато изгубих майка си.Тогава гадният ми втори баща ме беляза.Прелестното същество отвори вратата и ме погледна зачудено.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 4:54 am

-Защо плачеш?Нещо лошо ли е станало?Моля те кажи ми.Можеш да ми имаш доверие.Мога да ти помогна някак.Много ме дразнеш да стоиш така плачейки и да не ми казваш нищо по въпроса.
Трябва да знае че може да ми има доверие.Да ми каже продлема си и да го разрешим заедно.Все пак в миналото ми училище постоянно решавах проблеми и знам доста по тази тема.Мога да реша какъвто и да е проблем от ,,Как да да кажа на нашите че съм обърнал резбата?''до ,,Какво да облека?''Може да ме мрази.Да ме ненавижда.
-Хайде кажи ми моля те.Много се притеснявам за теб.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 5:01 am

Подсмъркнах и казах.
-Нищо ми няма.Спокойно.
Не исках да й кажа защото може да ме намрази и да почне да ме отбягва.Аз не исках да ме мрази.Нямаше да понеса да я изгуба.Не исках да се отдалечавам от нея.И все пак исках да й кажа.Не можех да я гледам как се безпокой за мен.За нещо причинено от мен.Не исках да страда и да се мъчи по този начин.Имах чусвото че ...я пребивам до смърт.Че я боли да ме гледа така.Мен също ме болеше да я гледам така.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 5:05 am

-Предполагам че знаещ че няма да се оттарвеш с едно ,,Нищо ми няма''.За сега ще те оставя.Хайде ела в спалнята.
той ме погледна въпросително.
-За да си починеш.
той направи физиономия че е разбрал и после отново погледна въпросително.
-Какво очакваш да излезем като си в такова състояние.Изключено.Категорично НЕ!!!
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 5:11 am

Браво бе.Много съм умен.Имах възможност да излеза с нея на саме и ...какво разплаках се.
-Не.Ще излезем.
тя ме погледна с изражение което ми казваше че няма да стане.
-Добре де.
Помогна ми да стана и ме предружи до къщата.Влязахме вътре и се качихме по стълбите.Тя отвори вратата на спалнята ми и ме сложи на леглото.Аз легнах и тя почна да ме гледа разтревожено.
-Нищо ми няма!
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 5:17 am

-Сайлас човек не плачи когато нищо му няма!Кажи ми какво е станало.Няма да се измъкнеш!
той ме гледаше обмисляики думите ми.Размишляваше дали да ми каже или да си трае.
-Няма да спра докато не ми кажеш.Знаеш че съм инат.
той още мислеше.Ама какво има да се мисли казва това което трябва и нямам предвид ,,Нищо ми няма".Ех ако имах дарбата на Изи да чета мисли щеше да е по лесно.А то тя да беше тук щеше да е по лесно.
-Никога няма да изляза с теб ако не ми кажеш!
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 5:26 am

Тя се опита да изкопчи истината.Незнаех.Да кажа ли или не?Да я изгуба ли?Ако и кажех 50 процента ще я изгуба.Ако не й кажа ще ми се рзсърди 100 процента.Много трудно решение.
-Никога няма да излеза с теб ако не ми кажеш!
Това изречение отекна в ума ми.Тя ме заплаши.Не не мога да я изгуба.Не мога да рискувам.Трябваше да й кажа.Нямах избор.
-Добре ти печелиш.Ще ти кажа.Като слезе по стълбите преди малко.Сетих се за вкуса на кръвта ти.Почнах да копнея за нея.Копнеех да те захапа и нищо друго да няма значение.Да ти причина болка един вид.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 5:34 am

-Ооо,Сайлас няма смисал да се тревожиш за това.Ти си вампир.Така е с нас.Пием кръв,жадуваме за нея повече от колкото можем да си представим.Това е.Това е нашичт нов живот.Неможем да променим този факт.
аз махнах кичур коса от лицето си.Гледах го и той ме гледаше.Кафявите му очи ме пронизаха като кама в сърцето ми.Докоснах врата си.Белега от пиенето на кръв миналия път го нямаше.Отдръпнах косата си от връта си така че той да остане гол.След това извих глава към Сайлас.
-Пий!!!
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 5:39 am

-Как така ще пия?!Ти да не се побърка?!!!
Тя беше насочила врата си към мен така че да мога да го захапя.Прекрасно място за захапване.Спалнята ми та страничния ефект на възбуда да може да влезне през парадния вход.Няма да пия от нея.Вече веднъж направих тази грешка.Вече веднъж и причиних болка.Нямаше пак да го направя.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 5:48 am

-Пий!!!
знаех че иска да пие от кръват ми.Нямаше да го оставя така омарлушен.Ще пие ако му е мил живота иначе ще го зарежа тук .Ще го зарежа със своята жажда за кръв.За моята кръв.Няма да ми пука каквато и болка да ми причини.Знам за какво се притеснява най много.За това че когато се пие кръв се възбуждаш ужасно много.Ще се контролираме.Всяко нещо има контрол.
-Пий!!!
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 5:52 am

-Няма!!!Няма да пия от кръвта ти!Няма!
Аз станах от леглото.Бях пред нея.Гледах я как държи косата си настрана и ме подканва да пия от кръвта й.Нямаше да го направя въпреки че го исках ужасно много.Въпреки копнежа който усещах.Мога да издържа загубата на родителите си и семейството си значи и това мога.Няма да я нараня.Тръгнах да излизам.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 5:57 am

Трябваше да мисля бързо.Взех един лист хартия и порязах връта си.Истенах.Той спря.Из стаята се разнесе миризма на кръв.Сигурна бях че и той я е усетил.Няма как.Стоеше на едно място.Все едно стуя.Немърдаше.
-Пий!!!
наредих отново аз и прибрах всичката коса.Преметнах я на другото си рамо.ипак му казах.
-Пий!!!
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 6:06 am

Аромат на кръв ме заобиколи.Усетих че тя става от леглото.Вече сигурно около сто пъти беше повторила ,,Пий!!!".Не можех да издържам.Миризма на кръв.На страст.Цялата стая миришеше на нея.Не можех да сдържам повече жаждата си.Аз светкавично се обърнах и се хвърлих върху нея.Съборих я на леглото и впих зъби в раната й.Кръвта потече в устата ми.Кървенето се ускори.Тя изстена.Причинявах й болка.Аз бях звяр.По крехкия и врат се стекоха няколко капки кръв и тупнаха на завивките.Останаха само три кървави отпечатъка.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 6:13 am

Аз станах от леглото.След минута стоях легнала на леглото а Сайлас се канеше да впие зъби в раната ми.И това стана.Аз истенах.Той заби зъби в врата ми и вълна на страст ме заля.Аз неможех да мръдна.Аз пак истенах от удоволствие.Аз се раздвижих.Той беше залепнал за врата ми и не се отлепяше от там.Той също стенеше от удоволсвие.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 6:23 am

Кръвта се сипеше в устата ми все едно фонтан.Ето и страстта се приближи.Аз обвих ръце около Сиси.След минута отделих устни от брата й и я целунах.Потръпнах.Аз пих от кръвта на ангел.Как може да съм такъв звяр.Отново я целунах.Сложих едната си ръка на кръста й.Отново впих зъби в врата й.Стига Сайлас.Спри.Нещо от вътре ми казваше да спра.Да не я наранявам повече.Не се контролирах.Отново я целунах.Този път по продължително.Беше по добре да я целувам от колкото да пия от кръвта й.Целувах я.Ръката от кръста й се пъхна под блузата и се настани на голият й кръст.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 6:30 am

Изпепеляваща страст.Той ме целуна.В ъстата му още имаше кръв.Аз я опитах.Немога да повярвам колко гаден вкус имаше но старшно много възбужда.Аз усетих ръката му на кръста ми под тениската.Аз тръгнах да събличам тениската му.Изхвърлих я някаде зад него.Стенах от удоволствие.Прокарах ръце по гърба му.Сложих ги на косата му.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Сайлас Снейк Чет Юни 21, 2012 6:40 am

Тя свали тениската ми.Трябваше да спра докато не е станало късно.Не знам обаче как.Както си повтаряше Стийван мечка страх мен не страх.Аз се опитах да се отлепя от нея но не успях.За бога защо кръвта е така възбуждаща.Не мога да спра което не е на добре.Воля Сайлас.Воля.Сиси прокара ръце по гърба ми.Тръпки минаха по цялото ми тяло.Спомних си всичко за Сиси.Всичко което сме преживяли.Не че беше много де.За това как припадан,за вълчето,за това как сме се карали,за това как пих от кръвта й.Сега и преди.Помислих си какво ще е бъдещето.Какво ще стане ако спя с нея.Немога да й го причиня.Аз се отлепих от нея и се изправих.
-Съжелявам Сиси.Наистина.
Погледнах я.Цялат й блуза беше в кръв.Завивките на леглото бяха в кръв.Аз съм звяр няма съмнение.Взех тениската си.
-Аз ще съм в банята.
Избърсах устата си и излязах от стаята тряскайки вратата зад себе си.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Siesta Чет Юни 21, 2012 6:52 am

-Сайлас!Чакай!
Той трясна вратата.О забога.Какво стана.Аз ли обърках нещо?Аз ли бях виновна?Видях завивките на леглото.Целите бяха в кръв.Блузата също.Не съм осъзнала как толкова бързо кръвта ми е обляла всичко около мен.Станах.Зави ми се свят и отново припаднах.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сайлас Снейк - Page 4 Empty Re: Къщата на Сайлас Снейк

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите