Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Конюшните - Page 5 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Конюшните - Page 5 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Конюшните - Page 5 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Конюшните - Page 5 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Конюшните - Page 5 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Конюшните - Page 5 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Конюшните - Page 5 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Конюшните - Page 5 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Конюшните - Page 5 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Конюшните - Page 5 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Конюшните - Page 5 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Конюшните - Page 5 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Конюшните - Page 5 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Конюшните - Page 5 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Конюшните

+16
Stevie Rae Johnson
Сайлас Снейк
Stiivan29
Siesta
Isabelle.
| Truth. ☮ |
Ан-Елизабет
Елинор Търнър
Джейн Смайл
Джейкъб Слайдър
Елена Джонсън
Stefán Jacobs
Кристофър Фернандес
Нала Брендън
Ли Монгомъри
Ellen Scott
20 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Stevie Rae Johnson Пет Юни 22, 2012 5:45 am

Погледнах го и се усмихнах някак си, и аз не знам. Нито мило, нито презрително.
-Какво те е грижа? Ти си червен и без това. Дори и да умра няма да е голяма загуба. А и какво изобщо те интересува това? Не съм ти никаква.
И пак почнах да кашлям. Веднага станах и останах на колене на земята. И усетих вкуса на кръвта си. Гадно и гнусно. Че чак ... ужас. Кой знае как съм изглеждала в този момент. Сигурно като някоя умираща от рядка болест идиотка.
Stevie Rae Johnson
Stevie Rae Johnson
The Red Ones
The Red Ones

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Джейкъб Слайдър Пет Юни 22, 2012 5:52 am

- Просто се опитвах да ти помогна,злобарке!-казах и я погледнах с искрящи алени очи,от които като че ли излита огнени езици.
- И не си престанала да ми повтаряш,че съм бил червен и дрън дрън дрън..И червените новаци и вампири имат сърца..Не са като другите,да,но я се съобразявай малко..
Пфу...Гнус...
- И хайде най-накрая умирай,че искам да ходим на бал..Да нямаме цял ден тука..Хайде,Хайде..Драмата по-късно...
Джейкъб Слайдър
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Брой мнения : 669

http://darkmooncrystal.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Stevie Rae Johnson Пет Юни 22, 2012 5:59 am

-Дано Калона те накаже.
Му казах и продължи да кашлям. Изведнъж усетих ужасяваща болна от която ми идеше да пищя, но не го направих. И изведнъж всичко просто спря да ме боли и се намирах на някакво черно място.
Имах чувството, че стоях там с дни, векове, но се оказаха няколко минути преди отново да се събудя с червеникави очи и огромна нужда от много кръв. Погледнах Джейк и леко наклоних глава на ляво.
Stevie Rae Johnson
Stevie Rae Johnson
The Red Ones
The Red Ones

Брой мнения : 447

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Джейкъб Слайдър Пет Юни 22, 2012 6:02 am

- Дано ме накаже Калона?!
Леле...Тази вярва в Калона....
- Е..Дано те накаже Никс...
След малко тя падна.
- Най-накрая...Хайде да отиваме на бала..Трябва да се преоблечеш и след това да пиеш кръв..Айде...
Хванах я на ръце и отидохме към стаята..
Джейкъб Слайдър
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Брой мнения : 669

http://darkmooncrystal.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Съб Юли 14, 2012 3:42 am

Аз и Изи тичахме свсички сли към конюшните.Стихгнахме и слава богу че нямаше слънце е Изи щеше да се опържи жива.Тя се запъти към конюшната на Тофи а аз към конюшната на Блаксторм.Погледнах я и тя сякш беше подивяла исправи се на два крака и изцвили.Аз паднахи тя стъпи на копитата си и изпръхтя към мен.За бога какво ставаше.Аз с мъка се метнах на гърба й и се опитах да направя контакт с нея но без никакъв успех.Тя сякаш беше полудяла.Вярно беше най буйния кон в цялата кунюшна но на мен винаги се пдчиняваше.Сега не беше така тя беше усверипялаи когато се метнах на нея тя почна да се мята на горе на доло.Щях да падна ако не се бях хванала за гривата й.Тя излезе от конюшната с такава скорост че ми изглеждаше все едно беше вятър.Тръгна на пред към мястото за езда и ме поведе със себе си.По скоро помете но няма значение.Тя найстина беше подивяла.Със сучка сила ичаше.
-Изи!Изиии!
почнах да викам с надеждата че ще ме чуе.
-Пази се от Тофиии!
отново изкрещях аз.Едва ли ме бе чула защото Блаксторм се мяташе насам на там но аз не се пусках.Тя тръгна към вратата в стената и илеза през нея.Изведнъж както препускаше тя падна.Разбирасе помете и мен със себе си.Беше паднала на кръкът ми и май го беше счупила.Страшно мого ме болеше.Тя се изпрви и видях очите й.Бяха така хубави на онзи кон който преди познавах.Който окротих.Не мога да повярвам че сега тя ме гледаше по най страшния начин който можех да си представя.
-Блаксторм.
казах нежно имети й и тя сякаш за секунди промени изражението и на онова добро животно.Само след половин секунда тя отново беше побеснелия кон.Видях на врата й две дупки като от зъби на вампир.Тя избяга в ноща.За щастие не бях си счупила крака а само го бях ужулила.Исправих се и усетих болка в гърба.Бях се порязала на нещо и сега кръвта ми беше по целите ми дрехи.Прималя ми и тръгнах залитайки към конюшните и към Изи.Когато стигнах там вече нямах сили.Блаксторм ме беше изтущила а й раната беше дълбока и течеше прекалено много кръв.Не се ържах на кръката си и паднах на земята.Видях Мишето на близко и със всички останали ми сили който изобщо не бяха много му казах,,Мише извикай Изи''След това чух едно ,,Дибре'' в главата си и видях как някой дойде.Тогава се опитах да извикам въздуиха но нямаше смисал припаднах.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Сайлас Снейк Съб Юли 14, 2012 4:17 am

Малкият плъх на Сиси беше дошъл при мен.Изцвартя ми и затича на някъде.Аз го последвах.Отведеме до Сиси която лежеше върху едно петно кръв.Петното не беше по голямо от ръката ми но все пак беше кръв.Клекнах до нея.
-Сиси!Сиси!Събуди се!
Аз се бях изплашил и я повдигнах.Беше студена като мъртвец.Вярно че и времето беше студено.Тръгнах към сатаята на Изи.Мислех че тя ще знае какво да прави.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Isabelle. Пон Авг 06, 2012 8:43 am

Със Сиси влязохме в конюшните. Аз веднага отидох при Тофи и го погалих по муцуната. Той изпръхтя доволно и напъха муцуната си в ръцете ми отново. Сресах го, сложих му седло и юзди и го яхнах.
- Хайде Сиси! Докажи че можеш да ме победиш! - казах и пришпорих Тофи да тича по-бързо. Сиси веднага се качи на Блаксторм и побърза да ме настигне.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Сайлас Снейк Пон Авг 06, 2012 8:50 am

Разхождах се из конюшните.Странно от колко време бях тук а още нямах кон.Сиси и Изи си имат.Имат компания а аз.Чух тропот от копита и се обърнах.За бога Сиси и Изи летяха към мен с бясна скорост и както виждах те дори не подозираха че аз съм тук.Извиках имената им в опит да ме чуят и да спрът.
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Пон Авг 06, 2012 8:53 am

Аз и Изи яздихме като полудели.Колко ми беше приятно че Блаксторм беше тук.,,Как си Блаки?'',,Добре а ти?'',,Да и аз.Поне така мисля'',,Зарежи прикаските имаме да спечелим състезание'',,Права си'',,Аз винаги съм права''
Блаки повиши скороста.Мисля че ние щяхме да победим.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Isabelle. Пон Авг 06, 2012 9:01 am

Обърнах се назад да видя къде е Сиси. Те ни настигаха. Наведох се и прошепнах на Тофи:
- Искаш да спечелим, затовада вложим всички сили и да ги победим! Ще ни духат прахта!
Тофи изцвили и забърза напред. Много успорвано съзтезание. Имах късмет, че се бх привела напред когато Тофи рязко спря. Закашлях се от появилия се прах. Сиси също спря. Още не се вижаше нищо.
- Изи, какво има?
- Незнам! Явно има нещо отпред!
Слязах от коня и тръгнах бавно напред. Извиках Сиси.
- Сиси, ела веднага!
Пред нас беше Сайлас, който щях да утрепя по-рано днес.

Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Сайлас Снейк Пон Авг 06, 2012 9:10 am

-Малко повече внимание върху хората без коне моля.
Оплаках се аз.Ами така де нямат право да ме смачкват.
-А Изи искаш ли да...не знам...излезем на някои бар?Изведнъж ми се закупонясва.Тук е скука.Бих искал да вземем и Сиси но на нея пиенето не й понася.Лошо а?Та реших да те взема с мен защото знаеш къде са яките клубове.Сещаш се.Танци,пиене,мацки.Такива неща.Не се тревожи за парите.Аз ще платя всичко.Ти само ме заведи до някой клуб.Е и ми прави компания де.Какво ще кажеш?
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Isabelle. Пон Авг 06, 2012 9:20 am

Стоях като пън. Първо го замерях с водни сфери, а сега ме кани да излезем. Пред Сиси. Та те скъсаха много скоро. Едва ли ще е съгласна да излизам с бившето ѝ гадже, но поне да опитам. Най-накрая успях да кажа нещо.
- Уау! Доста странен обрат на нещата, а? Първо ще те утрепя, а сега ме каниш да излезем! Сиси, ти какво мислиш? Аз съм навита, ако и ти си съгласна.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Пон Авг 06, 2012 9:26 am

-Че зщо ме питаш като аз няма да участвам.Чу Сайлас пиенето не ми понася.А й защо ми искаш мнението?Той не ми е гадже.Затова тръгвайте.Забавлявайте се.А и Сайлас...
той се обърна към мен
-Наглеждай я по колко пие.А ти Изи...
тя се обърна към мен.
-Внимавай с пиенето.И да не захапиш някой.Дръж под око и Сайлас.Не ви искам пияни.Ясно?
те кимнаха.
-Аз ще прибера конете и ще се върна в тунелите.Ще нахраня вълците и...може да се изкъпя.Като се прибереш само намали бойлера.Да не хаби енергия.Абе я забрави.Купонясвай наволя.Но да не се напиете.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Сайлас Снейк Пон Авг 06, 2012 9:30 am

-Спокойно Сиси не сме дечица от яслата.
Малко да се позаяждам с нея какво толкова.
-Та Изи къде отиваме?
Сайлас Снейк
Сайлас Снейк
Трети Курс
Трети Курс

Брой мнения : 173

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Isabelle. Пон Авг 06, 2012 9:39 am

- Някъде! Няма да кажа къде! Хайде! И Сиси.... - тя ме погледна - Може ли да те помоля за нещо?
Тя кимна.
- Може ли когато заспиваш, Соник да спи в твоето легло с теб? От малък се е научил и не заспива, ако някой не го гушка! Ще направиш ли това за мен?
Знаех, че след всичко което тя направи за мен е прекалено да я моля за това, ноаз обичах и двамата по равно. Поне няма да е сама. Соник е голям кавалер. Изкикотих се като си спомних как като беше малък, колкото и да бе буен, на разходките вървеше до мен и ме пазеше от останалите кучета със своето сладко ръмжене.

П.П.
Сайлас, пиши по-дълги постове.
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Пон Авг 06, 2012 9:41 am

-Да разбирасе.Защо мислиш че ще откажа.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Хенри Вто Авг 07, 2012 4:03 am

Разхождах се из конюшните.Бях си сложил ръцете в джобовете.Увесил глава надолу и гледащ камачетата който подминавах по пътя си.Странно ние по милион пъти минаваме от тук а не забелязваме колко много са всъщност тези камачета.Те са безгрижни и нямат чувства.Нямат мъки.Нямат семейства за който да се грижат и тревожат постоянно.Какво ли правеше Клара сега?Какво ли правеха чичо и леля?Само дано Донъван да не закача сестра ми.Той я мрази.А от това много се плаша.Сега когато тя е на девет и аз не съм там да я пазя може да й се случи какво ли не.Но кълна се ако й се случи нещо заради Донъван ще го убия.Стигнах една пейка.Седнах на нея и се облегнах.Още държах ръцете си в джобовете на черният ми панталон.Бях облечен с черна риза и бървите няколко копчета държах разкопчани.Е какво да се прави аз и моя вкус за модата.
Така сега ми трябват приятели.Без значение дали момчета или момичета.Просто компания с която да купонясвам.
Огледах двора.Имаше само няколко момичета говорещи си клюки и кискащи се.Две три момчета облекли униформите си и обсъждащи историята на вампирите.Имаше и самотник като мен който ходеше и подритваше пръчките и камъчетата пред краката си.Нито един не е подходящ.Момичетата бяха прекалено лигави а момчетата с униформите прекалено примерни.Самотника приличаше на ему.И беше облечен с тениска на ,,KISS'' а панталоните му бяха целите в черепи.Ще кажеш че е излязъл от гроба.Ох вампирите не били много хубаво нещо.Няма и един от тях подходящ за компания.Въздъхнах аз.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 39

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Вто Авг 07, 2012 6:51 am

Разхождах се из училището.Беше ми много скучно.Видях една пейка и на нея едно момче.Изглежда че му беше скучно точно толкова колкото и на мен.Чудя се дали да отида при него.Не.Той въздъхна.Леле.Първите няколко копчета на ризата му бяха разкопчани и от там се виждаха прекрасните му мускули.Защо пък и да не отида там.И на мен ми е скучно и на него.Е какво губя?Тръгнах към момчето.Настаних се на пейката точно до него.
-Здравей.
казах аз за да привлека вниманието му.И стана.Той се обърна към мен.
-Аз съм Сиеста на галено Сиси.А ти?
усмихнах му се.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Хенри Вто Авг 07, 2012 7:16 am

Едно момиче седна до мен.Ях прочел мислите й и разбрах защо реши да дойде при мен.Заради мускулите.Все очще вършат работа.
-Здарявей.
Поздрави ме тя.Аз я погледнах.Приличаше на сестра ми.
-Аз съм Сиеста на галено Сиси.А ти?
Тя ми се усмихна.Беше толкова весела.Аз се усмихнах леко.
-А аз?!Мислиш ли че искам да те познавам?Защо си мислиш че искам въобще да дишам един въздух с теб?
Станах от пейката.И я погледнах.Не беше лоша.Изглеждаше миловидно.Приличаше на малко кученце молещо ме за храна.Гледах я и й се чудих да я подразна ли още малко като й кажа че съм прочел мислите й или да си замълча и да си тръгна.Всъщност така като се огледам...тя беше единствената която ставаше за част от компания.Само дето и изглеждаше малко...доверчива.Дали и беше.Смятам да проверя това сам.Но някой друг път ако имаше такъв.А силно се надявах да няма.
-А й между другото чета мисли.Прочел съм всички мисли който си си...мислила от онова за мускулите до сега.
Е няма да е зле малко да се позабавлявам дразнейки я.Какво да се прави това обичах да правя с момичетата.Кой знае защо съм устроен така?Вероятно защото съм трепач за момичета.Обърнах се и тръгнах към стаята си.Бях си оставил багажа в една от стаите и сега трябва да го наредя.Е няма какво да се прави.Най много от всичко мразех да нареждам багаж.Лош живот.Мой живот.Отново гледах камъчетата по пътя си и бях пъхнал ръцете си в джобовете на панталона.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 39

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Вто Авг 07, 2012 7:26 am

-А аз?!Мислиш ли че искам да те познавам?Защо си мислиш че искам въобще да дишам един въздух с теб?
Трябваше да си мери думите.Така не беше приятно.Аз се натъжих.Опитах се да съм мила а той.Какъв кретен.
-А й между другото чета мисли.Прочел съм всички мисли който си си...мислила от онова за мускулите до сега.
Щом чух това се изчервих.Голяма излагация.Чул е всичко?За мускулите?Това че го нарекох кретен.Трябваше да му се реванширам.Цялата бях почервеняла от срам.
-А ако искаш за да ти се реванширам да направя нещо за теб.Да измия чинии те,да измета апартамента ти?Да излъскам обувките ти?Нещо.Каквото и да е.Само да мога да ти се реванширам.Можеш да ме мразиш или каквото искаш но съжалявам за мускулите и за това че те нарекох кретен.
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Хенри Вто Авг 07, 2012 7:59 am

Тя се изчерви и после ме попита.
-А ако искаш за да ти се реванширам да направя нещо за теб.Да измия чинии те,да измета апартамента ти?Да излъскам обувките ти?Нещо.Каквото и да е.Само да мога да ти се реванширам.Можеш да ме мразиш или каквото искаш но съжалявам за мускулите и за това че те нарекох кретен.
Я да видим сега.Чинии нямам за миене,апартамента ми още не е чак толкова мръсен това за обувките ми дипада.Да ми ги излиже с език например.Ох твърде ми е скучно за да пусна мозъка си в действие.
-Зарежи.Не искам нищо от теб.
Ами да какво можех да искам от нея.Тя беше ученичка.Е не че аз не бях но съм по горен курс.А тя на колко е ?На две и половина.Засмях се леко.Нямах времето да се занимавам с малки госпожички.Трябваше да се върна в стаята за да правя това което най много мразех.Да подреждам багаж.Ама че отврат.А ми да това е.Сега хем ще изпитам това колко е найвна хем ще се отърва от подреждането на багажа.
-Намерих ти с какво да ми се реваншираш.Сега като се прибера ще трябва да подреда багажа си.А мразя да подреждам.Та ако искаш ела с мен в моя апартамент за да ми подредиш багажа.Това е последната ми и единствена оферта.
Сега чакаме отговор.Дали ще приеме или не.Ако не приемеше щях да си тръгна и да я оставя да си се лута из училището.А ако приемеше щях да се отърва от досадното подреждане на багажа.И двата вариянта ме устройваха.
-Чакам отговора ти.
Казах аз.Май щеше да откаже.Усещах дори без да чета мислите й.Е добре.Аз отново тръгнах към общежитието гледайки камачетата.Както винаги когато не съм на кеф си сложих ръцете в джобовете и вървях с леко наведена глава.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 39

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Siesta Вто Авг 07, 2012 8:44 am

-Добре, но ако и моята приятелка дойде.Казва се Изи.
дано да даде.Защото нямаше да отида там сама с непознато момче.При това по голямо от мен.Поне така изглеждаше.В неговия апартамент където има легло и ще сме само аз и той.Това нямаше да стане.Макар й да не ми се вярваше че някога ще направи онова нещо с момче ако е такъв грубянин. Може би се държеше така хладно и грубо в началото, а псоле ще се отпусне и ще се държи приятелски, но можех само да гадая. И силно се надявах предположението ми да е вярно.
П.П..Моля те напиши един кратък пост и направо да ходим в апартамента ти.


Последната промяна е направена от Сиеста Редфиш на Вто Май 14, 2013 12:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Siesta
Siesta
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 758

http://darkfairies.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Isabelle. Вто Авг 07, 2012 8:48 am

- Здрасти Сиси! Кой е този? Сладур с мускули! И чете мисли! Нали? Аз съм Изи! Тя вече ти каза. Подадох му ръка.
Погледнах към Сиси. Отнякъде изникна Соник, и той седна до мен. Боже! Бях толкова объркана от срещата със Сайлас! Бас ловя, че Сиси ще ме пита за клюки. И какво да ѝ кажа? "Бившето ти гадже се опита да ме напие. После ме целуна и прегърна. Нищо особно, а!"
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Хенри Вто Авг 07, 2012 9:05 am

О не.Първо една досадница дойде сега и друга.Е кажете ми живота не е ли не честен?Но да се отърва от оправянето на багажа беше по важно.
-Добре,но...без много крясъци.И без лиготии.
Тръгнах отново пъхнал ръце в джобовете си и гледащ камачетата.Не е за вярване.Прекарвам повече време с камъните от колкото с мацки и по клубове.Не това не съм аз.Определено не съм аз.Ако бях щях да се позная.Казвам ви това не съм аз.
-А между другото...
обърнах се към блондито.
-Нищо няма да излезе между нас такаче не ми прави комплименти.А и явно и ти си медиум.А ти...
обърнах се към първата досадница.
-Не ме обиждай зад гърба ми.Не забравяи че чета мисли.
След като свърших с приказките продължих към стаята си.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 39

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Isabelle. Вто Авг 07, 2012 9:17 am

- Аз не правя комплименти, казвам истината! А и не ми трябваш! Предпочитам да ходя по лубовете, отколкото да съм с надути кретени като теб!
Попринцип не бях такава. Мразех да обиждам, но той ме предизвика! Но ако трябва да съм честна, това за клубовете беше вярно. Обожавах баровете и мразех хора като....Този! Дори името му незнам! Не че ме и интересуваше! Погалих Соник, който все още вървеше кротко между мен и Сиси. Ако беше човек, винаги щях да съм с него. Защо вече няма кавалери и романтици, а само идиоти с мръсно подсзнание! Ужасен живот!
Isabelle.
Isabelle.
Воден елемент
Воден елемент

Брой мнения : 647

Върнете се в началото Go down

Конюшните - Page 5 Empty Re: Конюшните

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите