Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 3:54 am

- Клаудиус Скай Горденс... Ти си пълен... ИДИОТ!
Извиках му ядосано аз и го погледнах студено.
- Как може да ме хвърлиш ТАКА безотговорно. Виж ми дрехите! Целите са подгизнали!
Изправих се на крака, а той ми изглеждаше някак зашеметен и замислен. Чудех се какво ли се върти в главата му точно в този момент. Скръстих ръце, приоклекнах и застанах на сантиметри от лицето му, вглеждайки се в очите му. Какво му стана изведнъж? И защо ме гледа така? Гневът ми бе леко поутихнал, но ако очакваше да му простя така лесно за дрехите си ще има да взема!
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 4:01 am

-Момиче...забрави за дрехите...-казах...
-Не видя ли какво се случи туко-що..
-Не усети ли пламъците..огъня..Не видя ли как телата ни трептят от силата на пламъка..Не видя ли колко могъщ всъщност е огъня..Каква сила има..когато се обедини..Как може да мислиш за дрехи в такъв момент..-Явно не и пукаше за целувката..както и на мен..но това което се случи..ме зашемети напълно..
Все пак бях син на Еребус..и не можеш да си позволя женски припадъци..Пък и не бях толкова зле..Просто се чудех..удивявах..и размишлявах над това което се случи..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 4:10 am

- Какви ги говориш?
Погледнах го изненадана и седнах срещу него. Какъв огън, какво чудо? Нищо не разбирах. Замислих се припомняйки си какво всъщност бе направил. Беше ме смъкнал от библиотеката до тук за по-малко от минута, хвърли ме най-безпощадно в басейна и аз се ядосах. Много се ядосах!
- Ти ме ядоса - отвърнах кисело. - Последният път, когато се ядосах изгоряха розите не Джеймс в кабинете му. В подобни ситуации не мога да контролирам елемента си.
Свих рамене и се загледах в басейна. Имах чувството, че нещо ми се изплъзваше. Ядосах се да, но после какво стана? Почувствах... почувствах как нещо, не някой скочи до мен. Бил е Клауд, искал е да ми демонстрира как ще ме спасява. Много умно! Да, спомних си лицето му и как... Застинах и хвърлих изненадан поглед към него. Той... Той...
- Кажи, че не е било нарочно! - гласът ми трепереше, макар че се опитах да му придам малко метални нотки. - Не си ме целунал нарочно, нали?
Отстъпих леко назад, като не откъсвах поглед от очите му, а тялото ми трепереше.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 4:15 am

-Разбира се,че НЕ!!!-казах с нормален тон..
-Но остави това..пропускаш най-важната част...Как може да не я помниш..-трябваше да и покажа..отново...
-Гледай..внимателно този път..Повече няма да повтарям..-казах с все още изненадан тон от случилото се хванах я за ръцете и отново я целунах..
Получи се същото нещо като преди..Телата ни затрептяха като пламъка..Като излъчваха невероятна светлина и топлина..Водата в басейна се запали буквално..
Сякаш..беше гръмнала цяла бутилка с газ...Отдръпнах се от Ерика и я погледнах..
-Сега разбра ли за какво говоря?...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 4:24 am

Тялото ми се сгорещи. Имах чувството, че ще игоря от собствения си огън. Стана ми горещо, много горещо. Чух как водата в басейна до нас закипя и буквално се запали, все едно бе не вода, а чист бензин. Отхвърлих набързо това от съзннието си. Той... Той... ме целуна. Отново! Не било нарочно ли? Първият път щеше да му се размине, но втория...
-Сега разбра ли за какво говоря?...
Той се отдръпна от мен. Погледнах го за миг и му зашлевих един силен шамар.
- Никога повече да не си го направил отново! Не било нарочно, а крадецо на цевлувки!
Погледнах го ядсно, а в очите ми горяха пламъчета. Нека се опита пак, нищо че е син на Еребус. Веднъж вече едва не стигнахме до бой при първата ни среща, нямаше да е кой знае какво, ако сега се сбиехме.

Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 4:30 am

Заби ми шамар който не усетих..но нищо..Хванах я за ръката и в очите ми се впиха в нейните....
-Исках да ти покажа..Защото явно не можа да го видиш първия път..
-Не те целувам нарочно..Как да ти го кажа за да разбереш?...
-Ние сме само приятели и нищо друго..Направих го..Защото първия път беше прекалено ядосана..за да видиш какво беше станало...Разбираш ли?..-охх..
Големи обяснения голямо нещо...Не съм го направил нарочно..и си го знам..тя да си мисли каквото иска...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 4:41 am

Присвих очи и се опитах да издърпам ръката си.
- Един път добре, втори път... да речем добре, но ако се случи още един път не отговарям!
Очите ми все още прехвърчаха искри. Въздъхнах и се отдръпнах леко назад.
- Добре, виж. Да предположим, че наистина не си го направил начюрочно. Тогава просто ще се опитаме да забравим за това. Нали?
Замълчах за миг вгледана в него.
- Между другото видях, не по-скоро почувствах онова, за което ми каза преди малко. Явно просто стихиите ни придобиват малко по-силен израз, когато се слеят. Освен това ти си по-голям и опитен от мен. Мисля, че ако го направя с някой от моя курс ефекта ще бъде по-малък.
Въздъхнах отново и свих рамене, след което гласът ми стана весел и шеговит.
- Сега... любопитно ми е дали имаш някакви женски дрехи или ще трябва да обличам бански и да търпя присъствието ти край басейна, докато дрехите ми изсъхнат?
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 4:51 am

-Можем да забравим...Изобщо не мисля за целувката..ами за това което се случи..
-Споко няма да го направя трети път-засмях се..
Бях се целувал с гаджетата си..да не съм някой отшелник..или толкова замрял,че да не знам какво е целувка..Но никога не съм целувал някой с моята дарба..така да отговоря на въпроса на Джесика..
-Имам същите дрехи с които беше..но предпочитам да ти дам един бански..За да ме потърпиш малко..и тогава ще си получиш дрехите..-усмихнах се..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 6:19 am

Усмихнах му се и завъртях очи. Така значи искаше да ми се натрапва още вместо веднага да ме пусне. Доре, които търси намира, който иска си го получава.
Подсмихнах се лукаво и седнах отново до басейна като топнах краката си вътре и се опитах да позагрея малко водата.
- Добре тук ли да те чакам да ми донесеш банския или ще ми покажеш от къде да си взема?
Усмихнах му се и веднага си спомних за предишните пъти, в които ме бе носил.
- Но без да ме хващаш и мъкнеш някъде - побързах да добавя. - Знам, че си силен и бърз и може би те бавя излишно, ако вървим, но ръцете и гърбът ти не са най-предпочитаното ми средство за предвижване.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 8:12 am

-Имам много видове бански в стаята..която е нещо като Мол..-засмях се..
-Щом не искаш да те нося..ще те возя...-започнах да се смея..определено ми беше смешно..Стаята ми "магазин" беше на същия етаж,а аз много обичах да си карам из къщата..и си бях купил..нещо като мини количка..Да..бях като малко дете..
Отидох до нея..и я докарах до Ерика..
-Качвай се..-казах и аз..И след малко бяхме пред моя мини Мол..
-Ето тук си избери каквото искаш..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 8:28 am

Огледах стаята, която си беше като чист МОЛ. Въздъхнах и се отпеавих към раздела където имаше бански. Боже, този вампир си имаше абсолютно всичко тук! Дори и да си нямаше приятелка тук бе заредено с женски бански дори и...
- Какво ще кажеш за този?
Разпънах банският пред него, за да може да го види. То това не си бе бански, а цяло монокини. Перверзник! Видях как се подсмихна и аз го замерих с монокините.
- В мечтите ти!
Засмях се и продължих да разглеждам банските. След около пет минутки харесах един, който според мен бе достатъчно приличен и удобен. Отидох в една малка стаичка, която май трябваше да е нещо като съблекалня и се преоблякох. Излязох пред него като държах мокрите си дрехи в дясната си ръка.
- Този е идеален - подсмихнах се и се завъртях, за да може да ме огледа набързо. - И не смятам да сядам с него в количката. Като малко дете си с нея!
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 8:40 am

Хах..как погледа и попадна на това чудо..Дори незнаех..че го имам..
-Повярвай ми..нямам представа какво има тук.Нито съм го подреждал аз..нито съм избирал дрехите..Нито съм виждал дрехите..-засмях се..Не съм первезник..
Тя грабна един бански..и влезе в съблекалнята да го облече...
-Стои ти страхотно..и според мен е идеален...
-Аз да си избирам ли бански или предпочиташ..да ме гледаш по белъо?..-усмихнах се..и се запътих към табелката която ми грабна погледа..За да покаже къде стоят мъжките бански..Грабнах един и отидох да го облека..
този съм супер..нали?..
-Тоест не подлежи на обсъждане..Хайде към басейна..-ухилих се...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 8:45 am

- Гледай го ти, не подлежало на обсъждане - подсмихнах се аз и двамата отидохме до басейна.
Спрях за момент припомняйки си как преди малко този нахалник, който сега стоеше до мен ме бе хвърлил вътре най-безцеремонно! Погледнах скришом към Клауд, който се подсмихваше.
- Да не си посмял пак да ме хвърлиш вътре!
Отдръпнах се леко от него и сложих ръцете си отпред като за самозащита, макар че моята защита едва ли щеше да се окаже кой знае какъв проблем за него.
- Внимавай, играеш си с огъня, момче, ще се упариш, предупреждавам те!
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 8:50 am

-Добре момиче..-хванах я без много да му мисля..И двамата скочихме на най-дълбокото..Хах..беше супер яко..Водата беше приятна..Ама огън момичето..
Май не съумя да се контролира..и я разгорещи...Изплувахме на повърхността и аз я плиснах вода по лицето и..се усмихнах с най-секси усмивката си..
-Е как си огън момиче..-размях се..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 9:03 am

- Леко поухладена - засмях се аз, макар че май не ми личеше особенно.
-Казах ти да не ме хвърляш във водата?
Изпратих му една огнена топка над водата, но той я хвана с лекота и ми я върна.
- Какво да няма сега да играем на огнена топка във водата?
Подсмихнах се и се гмурнах като заплувах към противоположния край на басейна. Знам че там бе по-дълбоко, но пък и какви бяха шансовете той да не ме последва? Почти нулеви като се замисля.
Появих се на повърхността да си поема въздух и усетих как нещо се блъсна в мен.
- Имаш цял басейн на разположение, а се блъскаш в мен!
Простенах като изплюх струя вода.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 9:07 am

-Кой е казал,че е забранено да се блъскам..-засмях се..
Беше ми много забавно да я дразня..и тя да се ядосва...
-Знаеш ли,че като си ядосана..ме радваш много повече..-засмях се..
Гмурнах се..хванах я за краката...вдигнах я..и плъос в водата..
Ооотова беше яко..е поне за мен..Тя изплува и си показа само главата..понеже беше дълбоко..като жабка..Стана ми супер смешно..и започнах да се хиля...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 9:28 am

- О, така ли, господинчо! Значи за това сега се опитваш да ме ядосаш. Внимавай може да пострадаш накрая.
Подсмихнах се като си представих как бих се борила с него. Може би щях да се опитам да му запаля задника, но тъй като бяхме във водата щеше да го изгаси прекалено лесно. Макар че като се замислех това че притежаваше огън също би го спасило. Май трябваше да измисля нещо друго.
Доплувах до него, а усмивката не слизаше от лицето му. Ох, нарочно го правеше! Застинах пред лицето му и го погледнах в очите като се подсмихнах лукаво.
- Имам и други дарби освен огъня.
Обвих ръце около врата му, а след малко погалих и косата му като се правех, че гледам очертанията на лицето му. Усмихнах се мило и подкочих като натиснах главата му силно под водата с помощта на дарбата си, а самата аз се изтласках леко назад.
- Какво ще кажеш? Поохлади ли малко страстите?
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 9:37 am

Просто не можех да спра да се смея..Каквото и да правеше..ми ставаше още по-смешно...Тя се доближи до мен уби ръце около врата ми..и галеше косата ми..Ако не знаех,че това е Ерика..щях да си помисля,че ме сваля..Е каквото и да искаше да прави..Я оставих..да се наслаждава..на така наречената си победа..Тя ме потопи..и се изтласка назад..някак си..
-Аз съм..но ти все още не..-засмях се..гмурнах се..и я хванах така че краката и да са на рамената ми..скочих високо..е колко..2 метра най-много над водата..и я хвърлих..Оообеше жестоко..трябваше да го заснема..и да я дразня години наред.
.
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 9:55 am

Изпищях и буквално се пльоснах във водата! Изско1их на повърхността плюейки вода.
- Ти си ненормален!
Извиках към него и заплувах бързо до ръба на басейна. Набрах се и седнах върху студените плочки. Луната грееше високо в небето и освети цялото място. Беше красиво, макар че все още имаше нещо, което разваляше гледката ми. Намръших се и погледнах към Клауд, който си бе лепнал една самодоволна усмивка.
Замислих се за миг и използвах телекинезата си, за да го дръпна силно назад. Засмях се, когато залитна и падна във водата.
- Май водата не е споделя любовта ти към нея.

П.П. Извинявай за забавянето, бях се отнесла на някъде
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Icon_smile
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 10:01 am

-Това го знам..и без да ми го казваш..-засмях се..Тя излезе..и седна на плочките..
И след малко..аз плъоснах във водата..Да сигурно съм приличал на пълен идиот..Но беше яко..и неочаквано..Но тъпкано щях да и го върна..Излязох за секудни...и взех една много висока стълба..поне 3 метра.. тавана бече висок около 10-11 метра..та..можех да скачам на 2-3 метра нагоре..ама повече..не..все пак не бях Батман..Върнах се при Ерика..хванах я като чувал..Понеже много се съпротивляваше..качих я на стълбата..
-Искаш ли да полетиш..-ухилих се..-Буквално..-и докато го казах я хвърлих с височинапоне още 2-3 метра..и тя полетя надолу...Беше жестока гледка..
Или бях психопат..или обичах да я дразня...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 10:11 am

Дърпах се и го удрях, но той не ме пускаше.
- Какво правиш, къде ме носиш? Хей, за какво ти е тази стълба? Пусни ме! Веднага ме пусни!
Но той не го правеше. Опитите ми да запаля задника му също бяха неуспешни. Удрях го, но едва ли усещаше нещо. Накря се качихме на стълбата.
- Искаш ли да полетиш.. Буквално..
Погледнах го изплашена, но късно. Той ме хвърли от стълбата нагоре и аз полетях към водата. Извиках и така силно се изпльосках, че имах чувството, че това не бе вода, а цимент.
Излязох на повърхността като кашлях, опитвайки се да изкарам навлязлата в устата ми вода.
- Идиот!
Извиках към ухилената му физиономия. Как можах да се подлъжа по миловидното му лице. Та той бе жив психопат избягал от лудницата!
Отместих стълбата напред и Клауд залитна. Подсмихнах се и я върнах назад, което отново наруши балансът му. Този път се засмях и блъснах силно стълбата напред, така че той да може да излети от нея и да падне в басейна.
- Приятно приземяване!
Подсмихнах се, когато полетя към водата.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 10:16 am

Лол..заклатушках се..И полетях към басейна...Знаех,че спокойно мога да се спася от водата..Но просто не исках..беше ми такъв кеф..че просто не е истина..
И пум във водата..като половината отиде по Ерика..и тя отново кипна..
-оооОо..това беше невероятно..-засмях се..
-Ти си невероятен приятел..Винаги се опитваш да ме направиш щастлив..-отново се смеех..Излязох от водата..и изтръсках мократа си коса върху нея..
-Докато аз правя точно обратното...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 10:21 am

- Да! Ти си отвратителен приятел, който само търси начини как да ме вбеси!
Отвърнах му студено и го изгледах ядно.
- Но пък за сметка на това правиш невероятен шоколадов кекс!
Засмях се и видях как и Клауд се смееше до мен.
- Ти пък какво се смееш? Я, марш пак във водата!
Блъснах го силно с дабрата си и той отново се озова във водата като разтръска косата си.
- Там ще стоиш до второ нареждане! - засмях се аз. - Или поне докато не ми донесеш още един кекс.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 10:28 am

-Така ли..-засмях се...-Ще ти донеса и то какво..-повдигнах вежди което означаваше,че съм намислил нещо..Излетях от басейна отидох в кухнята..Прерових хладилника и взех две спрейчета пълни със сметана..Но трябваше да направя на бързо един-два пая...Ъъъ..дали нямах замразени..Че точно сега бързах...Претърсих си фризерите и за мое щастие открих цели три взех сметанките..и шоколадовите пайове..и долетях при нея..е не буквално..
За секунда се доближих до нея..хванах двата пая..и ги плъоснах единия в лицето..другия отзад..Хванах сметанките...докато още не си беше махнала пая от лицето...изпръсках цялото флаконче по главата и..а другото отиде за тялото..
Направо приличаше на метър и половина торта..Ако този път не се ядосаше..
-Да ти е сладко...-започнах да се смея...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 10:38 am

- Ти си бил по-голям психопат, отколкото смятах!
Ядосах се и взех спрея от ръцете му като го напръсках с остатъка. Замерих го със шишенцето и опитах от пая, който бе по лицето ми.
- Знаеш ли. Спасява те единствено това, че паят е вкусен. А сега ако не възразяваш...
Скочих във водата, за да премахна останалата храна от лицето и косата си. Можех да отида директно в банята и да не замърсявам басейна, но не го направих нарочно.
Изскочих на повърхността, поемайки си въздух и видях ухилената до уши физиономия на Клауд. Какво ли пък му се въртеше в лудата глава точно сега? Като се замислех, май не исках да разбирам. Гмурнах се отново под водата и отстраних последните остатъци от храна.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 2 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите