Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]

Join the forum, it's quick and easy

Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 PcSY0Xm▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-



Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 J2lkpFA▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 ADM1XrT▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 0RmfMsK▶Какво ново?
Latest topics
» Разяснения за форума, групите и etc.
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2016 9:57 am by Taurus

» Училище за вампири Книга 9
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyСъб Фев 21, 2015 11:07 am by DesinkaPetrova

» Запази Лик;
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyВто Фев 03, 2015 4:50 am by Зоуи Тайлар

» Търся си другарче за РП
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyВто Ное 18, 2014 10:33 am by Хънс Карстес

» За къде сме без спам (:
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyСъб Ное 01, 2014 2:47 am by -Valeria

» Конюшните
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyЧет Окт 16, 2014 8:45 pm by Siesta

» Намери ме,аз съм твоята половинка!
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyЧет Сеп 25, 2014 4:36 am by Katherine Night

» When the night fall and most people go to bed she walks around the streets looking at the sky and the moon. - Katherine Night
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyСъб Сеп 20, 2014 12:25 am by -Valeria

» Deleyn Montegue
Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 EmptyПет Сеп 19, 2014 5:04 am by -Valeria

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 AeNfAwm▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com


Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 10:47 am

-И аз сега го разбрах..-засмях се..
-Имам наутолимото желание да те дразня...Нямаш си идея..колко е яко като те видя да подскачаш и да викаш..или да пищиш...-отново се смеех...
-Хрумна ми идея...-казах... изобщо не обръщах внимание на това..ча имах малко сметана по себе си..Отидох до кухнята отново..Намерих си балончетата..Взех една кофа..напълних около 20 малки балончета...с вода,с кола,със сок и ги сложих в кофата..Взех си по-голямата прашка и отидох при Ерика..
-Изненада..-казах когато тя излезе от басейна туко що изчистена..Хванах прашката..и започнах да хвърлям по нея балончетата..около нея..с прекъсване около 1 секунда..Жестока гледка..Как само подскачаше...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 10:57 am

Той мислеше ли да ме остави изобщо някога намира?!? Ядосах се. Не трябваше, знам че не трябваше, то той ме изкарваше извън релси от всякъде!
Създадох щит пред себе си, отблъсквайки всичките литящи балончета пълни с всякакви течни неща вътре, обратно към него. Зарадвах се, когато един от балоните успя да го улучи, но за сметка на това аз пропуснах един от неговите. За щастие моя се бе оказал просто обикновенна вода, докато неговия беше противната и лепкава кола.
Засмях се и скочих във водата преди да му хрумне още някоя щура идея, с която ще се наложи просто да го ударя или пък просто трябваше да намеря начин да го укротя, но как се укротяваше такова дете! Щях да си остана във водата, докато навън не станеше безопастно. Нещо полетя към мен и аз се гмурнах като изскочих след миг на около метър от мястото където бях.
- Няма ли да се спреш най-сетне? Голямо си дете!
Усмихах се и впих очите си в неговите.
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 11:02 am

-Знам..-ухилих се..-Няма нищо по-яко от това да си дете..
-Да съм някакъв скучен възрастен..Но при теб е отделен случай..Правя го само и единствено,за да те дразня..-усмихнах се..
-Но щом искаш ще спра..-седнах на земята..тип турски..и се замислих..какво още мога да и направя..Но нещо..ми беше убила желанието...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Ерика К. Фернандес Съб Авг 21, 2010 11:14 am

Усмихнах се и тихо въздъхнах доволна на примирението му. Май се бе оказало, малко по-лесно, отколкото смятах. Доплувах до него и се вгледах в лицето му. Подпрях лактите си на плочките и затворих очи като отпуснах главата си на ръцете.
- Смъкна ми огромен товар от плещите. Сигурно за убийство на син на Еребус щяха да ми лепнат до живот.
Засмях се и погледнах с едното си око към него. Постоях за миг така като преценявах ситуацията. Дали се бе успокоил? Май... да. Въздъхнах и се отпуснах напълно като отново затворих очи.
- Като си кротък и замислен си много сладък. Само се надявам в момента да не мислиш каква простотия още да направиш - гласът ми бе шеговит, но наистина си го помислих. Надявах се спокойствието му да не е само външно, макар да имах предчувствие точно за обратното!
Ерика К. Фернандес
Ерика К. Фернандес
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс
Незаменимата НЕ секретарка на Джеймс

Брой мнения : 1342

http://icesubs.eu/news.php

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Съб Авг 21, 2010 11:29 am

-Хей..май доста се застоях тук..-засмях се..
-Имам да свърша някои неща...Знаеш,че бих продължил да те дразня..
-Но няма как...-усмихнах се..-Но не смятай,че всичко е приключило..-помогнах на Ерика да излезе..дрехите и вече бяха изсъхнали..Тя се облече..аз облякох..първото нещо което хванах...
-Ще те изпратя до училището и после..тръгвам по задачи..-усмихнах се на Ерика..и двамата потеглихме към училището..Където щяхме да се разделим..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Вто Авг 24, 2010 1:30 am

Докато вървяхме..реших да споделя за кръвта..на Джейни..да е подготвена..
-Когато видим кръв..много трудно се контролираме..Ако бях пил от твоята кръв..Щях да извърша неща..които ти не искаш..и цял живот щях да съжалявам..-хванах я за ръката..И вече бяхме стигнали моята къща..
-Това е моя дом..-усмихнах се на Джейни..вдигнах я на ръце..и за секунди влязохме..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Джейни Х. Вто Авг 24, 2010 1:48 am

Оо, значи така стояха нещата с кръвта... Е, за напред щях да внимавам повече...
-Това е моя дом... - усмихна ми се Клаудиус..
Ухаа! Трябва да призная, че надхвърляше дори най-смелите ми представи... Къщата му беше меко казано огромна..
Още преди.. знаех, че е богат... но не подозирах, че възможностите му са толкова големи...
След като свърших с обстойния оглед на къщата отвън, влязохме вътре.
- Прекрасно е - признах с усмивка. - Няма ли да ми покажеш твоята стая? - закачливо попитах аз и го целунах.
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Вто Авг 24, 2010 1:52 am

-Искам да знаеш..че не съм някакво мамино синче..и всичко ми е дошло на готово..Работил съм години наред..и съм събирал..За да построя..това което виждаш пред себе си..-усмихнах се..
-Моята стая..-замислих се..-Е..добре палавнице-засмях се..Вдигнах я..отидохме в моята стая..и аз я пуснах направо на леглото..и тя започна да подскача..върху него..Стана ми смешно и се размях..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Джейни Х. Вто Авг 24, 2010 2:10 am

- Спокойно... Няма нужда да ми обясняваш.. - успокоих го аз. - Аз и без това нямам правото да ти държа сметка за каквото и да било...
А ето я стаята му... Нямаше нужда да казвам, че беше като от корица на списание както всичко в тази къща.
Той ме пусна на леглото и аз ( незнайно защо ) реших, че трябва да започна да подскачам върху него... На Клауд явно му стана смешно ( естествено..всеки нормален човек щеше да ме помисли за побъркана.. ) и избухна в смях.. Замислих се за секунда и последвах неговия пример...
Май беше крайно време да спра с глупостите.. Обърнах се към Клауд и целувайки го го дръпнах на леглото..
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Вто Авг 24, 2010 2:20 am

Паднахме на леглото..и аз застанах върху Джейни..започнах да я целувам..страстно..и още по-страсно..придвижих устни по врата и..И чух как кръвта и се движи по вената..но я игнорирах..Продължих да целувам надолу и надолу..Надигнах блузата и...И започнах да я целувам по коремчето..като прокарвах ръка..по кракът и..Изведнъж се замислих..Дали не избързвам..Толкова време..си мисля за това..точно с нея..Не искам да го проваля..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Джейни Х. Вто Авг 24, 2010 8:42 am

Toй започна да ме целува.. Устните му бавно се придвижваха по цялото ми тяло...
Усетих как ръцете му внимателно подвигат блузата ми и след няколко секунди тя летеше към другия край на стаята...
Трябваше да се науча да не захвърлям нещата по този начин.. По дяволите защо се сещах а това точно сега?!
Отблъснах всички мисли, които се опитваха да нахлуят в главата ми и точно щях да се посветя изцяло на Клаудуис, когато усетих, че нещо не е както трябва.
- Всичко наред ли е? - притеснено го попитах аз...
Не исках да развалям момента... но ако той смяташе, че е прекалено рано.. или нещо такова.. трябваше да знам...
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Вто Авг 24, 2010 8:50 am

-Джейни..наистина ли го искаш?..-попитах я..аз го исках ужасно много..Но дали тя беше готова?..
-Не искам да те насилвам..Прекалено много те обичам..за да те нараня..-казах аз..
Наистина беше така..Желаех я..а ако бях вкусил кръвта и..просто щеше да е нещо..Невероятно..кръвта създава такава възбуда и желание..Че просто не е истина..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Джейни Х. Вто Авг 24, 2010 9:03 am

Това ли беше? Мислеше си, че не съм готова... И не искаше да провяля всичко, като ме нарани..
А аз реших, че... не, няма значение. Всичко беше наред.
- Искам го - отрони се от устните ми - ... повече от всичко - добавих съвсем тихо, надявайки се да не го е чул... Защо ли? Нямах никаква идея, а и сега нямаше време за това.
Желаех го много силно.. както и той мен..
Целунах го отново... Ръцете ми бавно обвиха тялото му и скоро и неговата тениска се озова до моята.. Панталоните му бяха сполетяни от същата злощастна участ..
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Вто Авг 24, 2010 9:08 am

Значи..го искаше точно като мен..Свали тениската и панталоните ми..Аз започнах да целувам устните и..продължих надолу по тялото и..Махнах сутиена и...и продължих надолу и надолу..Една ми ръка се плъзгаше..нагоре по кракът 'и докато стигне до гърба 'и..
Аз бях все още по боксерки..но след като най-безмислостно разкъсах гащичките и..тя беше..гола пред очите ми..същински ангел..Изправих я..до седнало положение..и вплетох пръсти в косата 'и като продължавах да я придърпвам към себе си..Телата ни се сплетоха...
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Джейни Х. Вто Авг 24, 2010 8:11 pm

Хвърлих бърз поглед към купчината дрехи на пода.
- Хеейй, не е честноо... Можеше да се отнесеш малко по-мило към бельото мии.. Обичах си го. - измрънках с престорена обида в гласа.
Клаудиус ме притисна към себе си и само след секунда се озова отгре ми. Хмм, не... Имах по-добра идея.
С рязко движение го бутнах на леглото и след няколко превъртания ( защо реших да правя това нямам никаква представа, но всъщност не беше лоша идея ) бях върху него.
Пронизах го с поглед и започнах да слизам с целувки надолу... Нямах намерение просто да си стоя и да чакам той да ме задоволи, без изобщо да си мръдна пръста.
Отново го погледнах, опитвайки се да забележа реакцията му. Хах, както и предполагах. Беше изненадан. Е да, разбирах го - откъде накъде ще сметнеш русата кукличка със сини очички Джейни за такава мръсница...
Неговото учудване сякаш още повече ме амбицира да му покажа на какво съм способна.
Устните ми продължаваха да се спускат надолу, докато не стигнаха до ---- . Задържах ги там още малко ( тук поне си знаех работата и нямах нужда от наставления за това какво да правя ), усещайки, че му доставям удоволствие и реших, че е крайно време за смяна на позата.
Последва дяволита усмивка от моя страна... Клау веднага разбра какво трябва да направи... Не се наложи да му обяснявам, че в момента единственото, което исках бе да го усещам в себе си.
Той нежно ме събори на леглото и след няколко секунди бавно проникна в мен... Изстенах от удоволствие...
Клау ме пе погледна и го направи отново... и отново.. Тихите ми стенания бяха отстъпили място на крясъците, но знаех, че това му харесва...
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Вто Авг 24, 2010 11:07 pm

Джейни ме повали на земята..нямам представа как 'и позволих това нещо..Но тя започна да ме целува надолу..и надолу..когато го направи..когато стигна до мястото..Изтенах от удоволствие..не го очаквах от нея..Но беше страхотно..определено си знаеше работата..След малко..ми хвърли едно погледче..което означаваше..че вече е мой ред..Хвърлих се върху нея..Защото вече не издържах и проникнах в нея..Първо..бавно..но все повече забързвах..
И забързвах..найните тихи стенания бяха заменени от крясъци на удоволствие..Аз бях обвил тялото и с ръце..И все повече забързвах..Хванах я...и я изправих така,че да седне върху ---..И продължих..да го правя отново и отново..Все по бързо..Удоволствието бе голямо и за двама ни..Хванах лицето и докато тя се тресеше пред мен..и я целунах..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Джейни Х. Сря Авг 25, 2010 5:48 am

Мамка му, защо трябваше да го правиш?! Откъде накъде ти хрумна да ме целуваш.. по този начин..?! въпреки че.. нямаше откъде да знаеш..
Защо, защо, защо?!
Всичко беше толкова хубаво... Не, хубаво беше прекалено слабо... Върховно... Не, дори тази дума не можеше да опише чувството, което изпитвах, докато бях с Клаудиус...
Естествено... Как можах да забравя, че на мен ми е забранено да бъда щастлива?!
Каква глупачка бях!
Клау трябваше да се досети.. че колкото и да го обичах.. през всичките тези години.. е имало и други...
Обаче.. трябваше ли да ми напомня точно за Него..?!
Той не го беше направил нарочно, разбира се, но... Тази нежност в целувката.. Ръцете му..поставени от двете страни на лицето ми... и то по този начин... Болезнено много ми напомняха за един човек, който си мислех, че вече съм забравила...
Точно се оправих с Джони... и..
- Съжалявам - промълвих съвсем тихо и се отдръпнах от Клау.
Джейни Х.
Джейни Х.
Пети курс
Пети курс

Брой мнения : 639

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Сря Авг 25, 2010 7:06 am

Всичко беше невероятно...Джейни беше прекрасна..Боже...не съм вярвал..че ще се срещнем отново...Не въм вярвал..че това ще се случи..Изобщо вярвал ли съм в нещо някога..Май не..бях с жените..единствено и само за да забравя болката..Изполсвах ги..а те ми се нахвърляха без дори да знаят името ми...Но нищо не помогна..Но какво стана..защо Джейни се дръпна какво и бях направил?..
-Джейни?..какво има?..какво направих?..-попитах с тъга..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Клаудиус Скай Горденс Чет Авг 26, 2010 10:56 pm

С Джейни доста се бяхме разгорещили..След това..тя очевидно беше изморена..Май бях попрекалил..Но тя заспа като бебе..Исках да видя Ерика..Въпреки,че обичах да я дразня..тя ми е много скъп приятел..Както и брат и Кристофър..който отдавна не бях виждал..И който може би щях да засека на партито..и не само него..Сестра ми също..Попитах Джейни дали иска да дойде с мен..Но тя категорично ми отказа..зави се през глава и заспа..Дори ако се събудеше и мен още ме няма..щеше да има какво да прави...
Станах от леглото..Облякох се на бързо.. И щом щях да ходя при Ерика..трябваше да нося..шоколадов кекс и черешов сок..ЗАдължително правило..Разбрах,какво се беше случило с нея и Брук..на тъмните улички и непременно трябваше и аз да и се скарам..Започнах правенето на кекса..След около 10 минути бях готов..Сложих го в една кутия..Лее..целия течеше от шоколад..Чудя се как не го нападнах...Взех черешовия сок от хладилника..Отидох в спалнята..целунах Джейни по главичката...и се отправих към стаята на Ерика..където предполагах,че е..Ако не беше там..щях да я търся..
Клаудиус Скай Горденс
Клаудиус Скай Горденс

Брой мнения : 613

Върнете се в началото Go down

Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18] - Page 3 Empty Re: Къщата на Клаудиус Скай Горденс [+18]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите